Перейти до публікації

способы увеличения мощности двигателя

victor_soren

Рекомендовані повідомлення

Вже п'ятий день їжджу з цим модернізованим дроселем. Їздив і по місту, і за містом. Машинка стала іншою, їй легше і розганатися, і обганяти. Холостий хід став рівніший, обороти не зависають. По бензину, то ніби стало трохи менше йти. Щоб провірити заливав на всю горловину, потім доливав і залив на 2,5 літри менше. Думаю, невелика економія є, але до кінця тижня дали ще поїздити для перевірки. Поки що всім довольний. Далі відпишуся. 

Посилання на коментар

Всім, хто хоче покращити динамічні якості двигуна свого автомобіля, особливо, в міському циклі і, особливо, в спеку, рекомендую теплоізолювати впускний повітряний тракт. Бажано, разом із ресивером.

Посилання на коментар
  • 4 тижні потому...
16.06.2022 в 12:54, Олекій Бондар сказав:

Добрий День. Цікавлюся цією вашою модернізацією, але щось сумніваюся чи вона справді щось дасть. Хтось пише, що дає, хтось пише, що нічого не може дати в принципі. Хоча хочеться автомобільчику трохи кращої динаміки, але не розумію, як при цьому не збільшиться витрата бензину. 

І що ? Як їде ? Економія полюбому має бути.

Посилання на коментар
22.07.2022 в 11:39, VovaLanPick сказав:

І що ? Як їде ? Економія полюбому має бути.

За місяць проїхав 1500 км. Їде значно краще, на тещин язик біля Кам'янця заїжає на 4 передачі на ура, раньше тільки на 3. Весь час з кондеціонером і двигун його не відчуває, думав шо компресор перестав працювати. Але ні, холодним дує. І дуже радує, шо за цей пробіг економія бензину 13 - 14 л. Підщитав і бачу, шо цей дросель дістався мені даром. У кума Пасат 1,8. Він проїхався і каже - тапер не знаю в кого 1,8, в мене в Пасаті 1,8 чи в тебе в Ланосі 1,5... 

Посилання на коментар
1 година тому, Олекій Бондар сказав:

За місяць проїхав 1500 км. Їде значно краще, на тещин язик біля Кам'янця заїжає на 4 передачі на ура, раньше тільки на 3. Весь час з кондеціонером і двигун його не відчуває, думав шо компресор перестав працювати. Але ні, холодним дує. І дуже радує, шо за цей пробіг економія бензину 13 - 14 л. Підщитав і бачу, шо цей дросель дістався мені даром. У кума Пасат 1,8. Він проїхався і каже - тапер не знаю в кого 1,8, в мене в Пасаті 1,8 чи в тебе в Ланосі 1,5... 

Який росхід буд "до" переробки і "після"?

Посилання на коментар
26.07.2022 в 15:00, Yellow сказав:

Який росхід буд "до" переробки і "після"?

Було десь 7, раньше не дуже за цим слідив, зараз трохи більше 6, десь 6,3. Та розхід бензину не саме главне. Їде краще. Це саме главне.

Посилання на коментар

Сусід наслухався від мене про цей дросель і попросив обмінятися щоб поїздити. Хороший хлопака і нераз мене виручав. Обмінялися... У мене ШОК - на стоковому дроселі мій Ланос НЕ ЇДЕ !!! Як я їздив раніше - не знаю... Як там писали ? Овощ !!! Я вже привик шо легенько нажав і він полетів. Другий день депресія ! Чекаю сусіда щоб помінятися. 

Посилання на коментар
  • 2 тижні потому...

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
  • Зараз на сторінці   0 користувачів

• Немає користувачів, які переглядають цю сторінку.

ПРО НАС

Всеукраїнський клуб ЛАНОС КЛАН – створено з метою налагодити спілкування між автолюбителями, організувати клубну спільноту для тематичного спілкування, зустрічей та інших заходів.

Всеукраїнський клуб ЛАНОС КЛАН - Клуб, який об'єднав абсолютно різних людей з абсолютно різних куточків України.

Всеукраїнський клуб ЛАНОС КЛАН був створений 01 березня 2005 року невеликою групою людей, які зробили величезний внесок в його розвиток.

Адміністрація Форуму

З питань розміщення комерційних (або інших) матеріалів на порталі звертатися:

За допомогою форми: Зворотній Зв'язок.

За допомогою E-Mail: Напишіть нам

• Створити...

Важлива інформація

Щоб зробити цей веб-сайт краще, ми розмістили cookies на вашому пристрої. Ви можете змінити свої налаштування cookies, у іншому випадку ми будемо вважати, що ви згодні з цим. Політика конфіденційності