Перейти до публікації

Выбор датчика холостого хода Ланос


AGK

Рекомендовані повідомлення

Какой Регулятор (клапан)холостого хода на деу ланос 1.5 посоветуете? Кто какого производителя ставил?

Прочитал в интернете что ставят РХХ с Шевроле Нива но там смущает пластиковый наконечник, может кто-то ставил?

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

А что с родным не так? Как по мне, так он неубиваемый.

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

6 минут назад, yadrov сказал:

А что с родным не так? Как по мне, так он неубиваемый.

Вечного ничего нету, 10 лет уже) Начали на холостом ходу зависать обороты, грешу только на РХХ так как раньше разбирал его, чистил, смазывал, помогало но ненадолго. Решил купить новый.

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

У меня Ланос 2008 года, датчик родной. Разбирал один раз и продувал.

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

12 часов назад, AGK сказал:

Вечного ничего нету, 10 лет уже)

 

Заводской начал глючить после 10 лет, это же намек :) Купи такой же на следующие 10!

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

У мене на сенсі заводський рхх теж почав барахлити десь на 10році життя. Зносився сам пластмасовий наконечник.. Купив новий аврору з металічним наконечником, він проробив десь рік і почалися проблеми з оборотами...Зняв з нього наконечник і поставив його на рідний рхх. Так з ним і продав машину на 15році життя.

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

А брал Аврору с металлическим наконечником (тоже были проблемы с холостыми, но оказалось что не в РХХ). Щас он на деталях стоит 200 гривасей, 3 года назад (примерно 46-48 тык назад) был дешевле (тогда я его и брал). На данный момент проблем никаких нет, старый РХХ (который родной) тоже жив-здоров, лежит в закромах родины. 

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

  • 3 тижні потому...

Доброе утро. У меня такая же проблема, ищу новый, хороший РХХ. Купил на авто базаре РХХ ANAM корейский почти на 400 грн. Оказался не очень хороший. Continental 2000+ грн стоит.

Где купить? Какой купить? 2000 не готов отдать. Помогите люди

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Довго вибирав та все-таки купив два Датчик (регулятор) холостого хода РХХ ДЕО Ланос 1.5-1.6, Авео 1.5-1.6; "METZGER" 0908037 - Німеччина. собі і сусідові, працює норма, але ще зарано говорити, час покаже як буде працювати.

Ще було запропоновано поставити від Шевроле Нива там в ньому два підшипника начебто надійний але в ньому накінечник пластиковий. Побачу можливо прийдеться і його попробувати. 

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...

Важлива інформація

Щоб зробити цей веб-сайт краще, ми розмістили cookies на вашому пристрої. Ви можете змінити свої налаштування cookies, у іншому випадку ми будемо вважати, що ви згодні з цим.