Перейти до публікації

Заряд акб есть а лампа заряда не светится сенс 1.3


Leo1979

Рекомендовані повідомлення

Доброго времени суток.

Мужики голова пухнет, что кто скажет, перечитал перерыв весь форум так и не нашлось ответа на мою проблему,

Короче суть вопроса, сенс 2004г.

Заметил перестала гореть лампа заряда акб при включении зажигания, вычитал здесь как проверить лампу, кинул минус от акб на фишку провода генератора, лампочка горит, проверил напряжение  на клемах 14,2 при нагрузке 14, снял клему + двиг. работает, тоесть гена заряд даёт, а лампа не горит при повороте ключа, и при движении не замечал что она горит или мигает, и не должна.

А меня коробит что она не горит при включении зажигания. Куда копать что ещё смотреть, и может ли так вести себя регулятор в гене хотя заряд есть? Единственное думаю заменить регулятор напруги с щётками, может вылечу, но он же держит и выдаёт то что от него требуется а лампа не горит...

Короче одна голова хорошо, уже опухла, а несколько лучше.

Буду очень благодарен, кто что скажет? Забыл сказать менял местами реле под капотом с правой стороны возлестойки результата ноль.

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Тему можно закрыть.

"Спасибо очень выручили" 

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Опубліковано: 25.12.18 07:56

Доброго времени суток.

 

Опубліковано: 25.12.18 11:58

Тему можно закрыть.

"Спасибо очень выручили" 

 

від відкриття теми до закриття пройшло 4 години 2 хвилини...думаєш всі сидять і читають лише твою тему? чи серед прочитавших багато тих хто так на обум підкаже причину проблеми?..."ми абідєлісь і ушлі"...ню-ню...

ну раз тобі вже не потрібна відповідь - то і не буду розписувати...

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

32 минуты назад, Yarmola.L сказал:

Опубліковано: 25.12.18 07:56

Доброго времени суток.

 

Опубліковано: 25.12.18 11:58

Тему можно закрыть.

"Спасибо очень выручили" 

 

від відкриття теми до закриття пройшло 4 години 2 хвилини...думаєш всі сидять і читають лише твою тему? чи серед прочитавших багато тих хто так на обум підкаже причину проблеми?..."ми абідєлісь і ушлі"...ню-ню...

ну раз тобі вже не потрібна відповідь - то і не буду розписувати...

Та ні 4 години чекаю сиджу відповіді, пішов тай сам знайшов відповідь на своє питання, до речі на другому ресурсі бестріше відповіли, не в обіду.

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

25.12.2018 в 13:31, Leo1979 сказал:

Та ні 4 години чекаю сиджу відповіді

:lol: пять

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

  • 2 місяці потому...

Купи ,,коран,, і читай. Лампочка згоріла, а генератор сенса сам збуджується при підвищенні обертів.

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

02.03.2019 в 18:47, andrey80 сказав:

Лампочка згоріла, а генератор сенса сам збуджується при підвищенні обертів.

Якщо мені пам"ять не зраджує, то паралельно лампочці є резистор. Саме для таких ситуацій, щоб банально згорена лампочка не стала серйозною проблемою...

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Ні, навіть якщо зняти провід з генератора і газнуть він починає працювати.

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...

Важлива інформація

Щоб зробити цей веб-сайт краще, ми розмістили cookies на вашому пристрої. Ви можете змінити свої налаштування cookies, у іншому випадку ми будемо вважати, що ви згодні з цим.