Перейти до публікації

Аренда авто в Киеве

Krishtijan

Рекомендовані повідомлення

Приехал в командировку в киев на месяц и не хочется ездить на общественном транспорте, так как не очень удобно. Где лучше взять авто в аренду, чтобы было выгодно и надежно? Может кто-то сталкивался с таким делом? 

Посилання на коментар
В 08.04.2017 в 07:28, Krishtijan сказал:

Приехал в командировку в киев на месяц и не хочется ездить на общественном транспорте, так как не очень удобно. Где лучше взять авто в аренду, чтобы было выгодно и надежно? Может кто-то сталкивался с таким делом? 

А какого класса авто хотите взять? 

Посилання на коментар
3 часа назад, Alcull сказал:

А какого класса авто хотите взять? 

Ну я думаю, что моя фирма согласиться только на эконом класс)))

Посилання на коментар
В 09.04.2017 в 10:29, Krishtijan сказал:

Ну я думаю, что моя фирма согласиться только на эконом класс)))

Если нужен эконом класс, то можете на vip-cars посмотреть. У них неплохой автопарк к стати, я себе там всегда заказываю, когда бываю в командировках. Ездил недавно в столицу по работе на две недели и брал себе Авео.  Просто у меня очень насыщенный график и на общественном транспорте я бы никогда не успел решить все свои вопросы за две недели. Так что смотрите по работе уже, но лично мне без проката авто просто никак не проходят командировки. 

Посилання на коментар
  • 1 рік потому...
  • 8 місяців потому...
19.05.2018 в 06:56, WAC47 сказал:

Если автомобиль нужен не целый день, а время от времени то в Киеве заработал каршеринг Гетьман-кар.

А где находится?

Посилання на коментар
  • 2 роки потому...

Подскажите, где в Киеве на пару дней взять минивен в аренду. К нам приедут друзья и хотим вместе рвануть на отдых. А наше авто в ремонте.

Посилання на коментар

підкажу. нормальні люди користуються таким благом як інтернет. дибіли реєструються на форумах і чпокають людям мозок. нах.й.

ага і погода для загару.

Змінено користувачем eco30
Посилання на коментар

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
  • Зараз на сторінці   0 користувачів

• Немає користувачів, які переглядають цю сторінку.

ПРО НАС

Всеукраїнський клуб ЛАНОС КЛАН – створено з метою налагодити спілкування між автолюбителями, організувати клубну спільноту для тематичного спілкування, зустрічей та інших заходів.

Всеукраїнський клуб ЛАНОС КЛАН - Клуб, який об'єднав абсолютно різних людей з абсолютно різних куточків України.

Всеукраїнський клуб ЛАНОС КЛАН був створений 01 березня 2005 року невеликою групою людей, які зробили величезний внесок в його розвиток.

Адміністрація Форуму

З питань розміщення комерційних (або інших) матеріалів на порталі звертатися:

За допомогою форми: Зворотній Зв'язок.

За допомогою E-Mail: Напишіть нам

• Створити...

Важлива інформація

Щоб зробити цей веб-сайт краще, ми розмістили cookies на вашому пристрої. Ви можете змінити свої налаштування cookies, у іншому випадку ми будемо вважати, що ви згодні з цим.