Перейти до публікації

Продам. Послуги

Оголошення про послуги, продаж комплектуючих та супутніх товарів


Правила раздела "ПРОДАМ. УСЛУГИ"

1. Під час створення теми потрібно правильно визначити категорію товару та створити тему у відповідному розділі. При невідповідності розділу тема буде перенесена модератором без попередження.

 
2. У розділі " Продам. Послуги" розміщуються ТІЛЬКИ комерційні оголошення, всі інші в розділі "Приватні оголошення"
 
3. У темі потрібно вказати - ОПИС ТОВАРУ, ЙОГО СТАН, ЦІНУ, а також, РЕАЛЬНІ ФОТО ПРОДАВНОГО ТОВАРУ, КОНТАКТНУ ІНФОРМАЦІЮ. До контактної інформації відноситься вказівка номера телефону та/або адреси електронної пошти (Skype, ISQ), а також населений пункт, де знаходиться товар. Вказівка населеного пункту є ОБОВ'ЯЗКОВИМ якщо він відрізняється від місцезнаходження продавця вказаного у графі у профілі користувача, місцезнаходження користувача у профілі не заповнене або найменування населеного пункту у графі місто у профілі відрізняється від офіційного найменування населеного пункту. Також бажано вказати іншу додаткову інформацію, яка є важливою чи уточнюючою. Фотографії товару мають відображатися під час перегляду повідомлення. Посилання на інші ресурси не розміщує фотографії.

 

4. Комерційний продаж обов'язково узгоджується з Адміністрація форуму (п.3.7. Правил форуму).

Комерційний продаж - оголошення про продаж більше 4 найменувань товару та/або більше 2 штук одного найменування
Виняток: комплект = 1 одиниця. Також до комерції прирівнюються неодноразові продажі товару.
В окремих випадках, Адміністрація, за обґрунтованим зверненням користувача, може узгодити як некомерційну тему в якій продається більше 4-х найменувань товару, якщо такий продаж має одноразовий характер і обумовлений об'єктивними причинами, наприклад, продаж залишків після продажу авто, ДТП тощо. Для такого погодження, користувач повинен звернутися до Адміністрації до створення теми з проханням про узгодження такої теми та викладом його об'єктивних причин. Відповідь надається протягом кількох днів після подання заявки.
Якщо буде виявлена тема з комерційним оголошенням, яка не узгоджена з Адміністрацією, то протягом 24 годин тема буде видалена з винесенням попередження автору.
 
5. Повідомлення типу "Забронював", "Перший" і т.д. не дають вам права однозначно претендувати на товар. Тільки підтвердження продавця у повідомленні (за телефоном, при зустрічі тощо), що товар заброньований Вами, дає Вам таке право.
 
6. Слід пам'ятати, що АПи на форумі заборонені!(п.4.1.7 Правил форуму). 
Ап-ом вважаються будь-які повідомлення типу, ще у продажу, торгуємося, зниження вартості менш ніж на 10% для товарів до 1000грн і 5% від 1000грн (2% або 800 грн. для розділу Автомобілі), а також інші повідомлення не несуть істотного смислового навантаження або ж не пов'язані з важливими додатковими змінами характеристик товару, що продається.
 
7. Аукціони на форумі заборонені. Для інтернет-аукціонів є спеціалізовані сайти.
 
8. Автори узгоджених комерційних тем мають право звернутися до Адміністрації з проханням про надання їм прав куратора темиУ разі прийняття позитивного рішення куратор теми зобов'язаний щодня контролювати дотримання у його темі  Правил форуму, повідомляти супермодераторів та модераторів про порушення. Куратору теми категорично забороняється правити повідомлення та інформацію в темі у разі конфліктної ситуації з контрагентами.
 
9. Після того, як тема втратить свою актуальність, обов'язково повідомте про це в самій темі. Закрита тема буде автоматично видалена через 7 днів. Теми, в яких немає активності 60 днів для регіонів та 30 днів для спільної гілки - будуть закриті та видалені.
 
10. До порушень правил Розділу, за які тема може бути закрита, а до користувача застосовані санкції, є: 
- невиконання вимог щодо оформлення теми; 
- ігнорування вимог Адміністрації, супермодераторів та модераторів щодо усунення недоліків в оформленні теми; 
- порушення Правил розміщення комерційних оголошень; 
- продаж/реклама свого товару в темах інших користувачів; 
- Ап-и теми та флуд, при цьому до флуду прирівнюються повідомлення типу «дорого» і т.д. не підтверджені посиланнями на аналогічний або подібний товар;
- інші порушення Правил спілкування на форумі. 

Пам'ятайте, що Ви ризикуєте, перераховуючи гроші незнайомій Вам людині. Тому подбайте про будь-які гарантії з боку продавця.
Адміністрація форуму не несе відповідальності за будь-які дії та домовленості продавця та покупця.

 

Розділи

 1. СТО та ремонт

  Оголошення торгових партнерів

  • Повідомлень немає
 2. Авторозбірки

  Оголошення торгових партнерів

  • Повідомлень немає
 3. Автотовари

  Оголошення торгових партнерів

  652
  повідомлення
  1
  тема
 4. Автозвук

  Оголошення торгових партнерів

  • Повідомлень немає
 5. Диски та шини

  Оголошення торгових партнерів

  • Повідомлень немає
 6. Автомобілі

  Оголошення реселерів

  • Повідомлень немає
 7. Товари

  Оголошення торгових партнерів

  • Повідомлень немає
 8. Послуги

  Оголошення торгових партнерів

  • Повідомлень немає
 9. 43
  повідомлення
  19
  тем
×
×
 • Створити...

Важлива інформація

Щоб зробити цей веб-сайт краще, ми розмістили cookies на вашому пристрої. Ви можете змінити свої налаштування cookies, у іншому випадку ми будемо вважати, що ви згодні з цим.

Без назви-2.png

Будь ласка, дозвольте показ оголошень на нашому сайті

Схоже, Ви користуєтеся засобом блокування реклами.
Показ реклами допомагає нам підтримувати форум.

Вимкніть Adblock та натисніть "ОК", або "Потім" для перегляду сторінки...
Зробити донат