Перейти до публікації

Продам. Послуги

Оголошення про послуги, продаж комплектуючих та супутніх товарів


Правила раздела "ПРОДАМ. УСЛУГИ"

1. Під час створення теми потрібно правильно визначити категорію товару та створити тему у відповідному розділі. При невідповідності розділу тема буде перенесена модератором без попередження.

 
2. У розділі " Продам. Послуги" розміщуються ТІЛЬКИ комерційні оголошення, всі інші в розділі "Приватні оголошення"
 
3. У темі потрібно вказати - ОПИС ТОВАРУ, ЙОГО СТАН, ЦІНУ, а також, РЕАЛЬНІ ФОТО ПРОДАВНОГО ТОВАРУ, КОНТАКТНУ ІНФОРМАЦІЮ. До контактної інформації відноситься вказівка номера телефону та/або адреси електронної пошти (Skype, ISQ), а також населений пункт, де знаходиться товар. Вказівка населеного пункту є ОБОВ'ЯЗКОВИМ якщо він відрізняється від місцезнаходження продавця вказаного у графі у профілі користувача, місцезнаходження користувача у профілі не заповнене або найменування населеного пункту у графі місто у профілі відрізняється від офіційного найменування населеного пункту. Також бажано вказати іншу додаткову інформацію, яка є важливою чи уточнюючою. Фотографії товару мають відображатися під час перегляду повідомлення. Посилання на інші ресурси не розміщує фотографії.

 

4. Комерційний продаж обов'язково узгоджується з Адміністрація форуму (п.3.7. Правил форуму).

Комерційний продаж - оголошення про продаж більше 4 найменувань товару та/або більше 2 штук одного найменування
Виняток: комплект = 1 одиниця. Також до комерції прирівнюються неодноразові продажі товару.
В окремих випадках, Адміністрація, за обґрунтованим зверненням користувача, може узгодити як некомерційну тему в якій продається більше 4-х найменувань товару, якщо такий продаж має одноразовий характер і обумовлений об'єктивними причинами, наприклад, продаж залишків після продажу авто, ДТП тощо. Для такого погодження, користувач повинен звернутися до Адміністрації до створення теми з проханням про узгодження такої теми та викладом його об'єктивних причин. Відповідь надається протягом кількох днів після подання заявки.
Якщо буде виявлена тема з комерційним оголошенням, яка не узгоджена з Адміністрацією, то протягом 24 годин тема буде видалена з винесенням попередження автору.
 
5. Повідомлення типу "Забронював", "Перший" і т.д. не дають вам права однозначно претендувати на товар. Тільки підтвердження продавця у повідомленні (за телефоном, при зустрічі тощо), що товар заброньований Вами, дає Вам таке право.
 
6. Слід пам'ятати, що АПи на форумі заборонені!(п.4.1.7 Правил форуму). 
Ап-ом вважаються будь-які повідомлення типу, ще у продажу, торгуємося, зниження вартості менш ніж на 10% для товарів до 1000грн і 5% від 1000грн (2% або 800 грн. для розділу Автомобілі), а також інші повідомлення не несуть істотного смислового навантаження або ж не пов'язані з важливими додатковими змінами характеристик товару, що продається.
 
7. Аукціони на форумі заборонені. Для інтернет-аукціонів є спеціалізовані сайти.
 
8. Автори узгоджених комерційних тем мають право звернутися до Адміністрації з проханням про надання їм прав куратора темиУ разі прийняття позитивного рішення куратор теми зобов'язаний щодня контролювати дотримання у його темі  Правил форуму, повідомляти супермодераторів та модераторів про порушення. Куратору теми категорично забороняється правити повідомлення та інформацію в темі у разі конфліктної ситуації з контрагентами.
 
9. Після того, як тема втратить свою актуальність, обов'язково повідомте про це в самій темі. Закрита тема буде автоматично видалена через 7 днів. Теми, в яких немає активності 60 днів для регіонів та 30 днів для спільної гілки - будуть закриті та видалені.
 
10. До порушень правил Розділу, за які тема може бути закрита, а до користувача застосовані санкції, є: 
- невиконання вимог щодо оформлення теми; 
- ігнорування вимог Адміністрації, супермодераторів та модераторів щодо усунення недоліків в оформленні теми; 
- порушення Правил розміщення комерційних оголошень; 
- продаж/реклама свого товару в темах інших користувачів; 
- Ап-и теми та флуд, при цьому до флуду прирівнюються повідомлення типу «дорого» і т.д. не підтверджені посиланнями на аналогічний або подібний товар;
- інші порушення Правил спілкування на форумі. 

Пам'ятайте, що Ви ризикуєте, перераховуючи гроші незнайомій Вам людині. Тому подбайте про будь-які гарантії з боку продавця.
Адміністрація форуму не несе відповідальності за будь-які дії та домовленості продавця та покупця.

 

Розділи

 1. СТО та ремонт

  Оголошення торгових партнерів

  • Повідомлень немає
 2. Авторозбірки

  Оголошення торгових партнерів

  • Повідомлень немає
 3. Автотовари

  Оголошення торгових партнерів

  652
  повідомлення
  1
  тема
 4. Автозвук

  Оголошення торгових партнерів

  • Повідомлень немає
 5. Диски та шини

  Оголошення торгових партнерів

  • Повідомлень немає
 6. Автомобілі

  Оголошення реселерів

  • Повідомлень немає
 7. Товари

  Оголошення торгових партнерів

  • Повідомлень немає
 8. Послуги

  Оголошення торгових партнерів

  • Повідомлень немає
 9. 20
  повідомлень
  8
  тем
 10. 43
  повідомлення
  19
  тем
×
×
 • Створити...

Важлива інформація

Щоб зробити цей веб-сайт краще, ми розмістили cookies на вашому пристрої. Ви можете змінити свої налаштування cookies, у іншому випадку ми будемо вважати, що ви згодні з цим.