Перейти до змісту

Рекомендовані повідомлення

Всім одноклубникам привіт.

Давно не писав, не має що писати)

На мсв 405тис км Роботяга їде добре, кондиціонер працюєть..тьфу..тьфу..тьфу

4роки не дивився до кондиціонера.

Цієї весни вирішив перевірити скільки фреону. Викачали 460г з 475г

Долили 15г фреону і поїхали далі)

На початку літа грм на мсв поміняли.

Беру як завжди оригінал і міняю на 80тис км.

 

В доджі ланц, простіше за ремінь) Але  весною поміняв роліки і муфту генератора превентивно щоб в дорозі не підвів.

Також в китаї замовив насос і частково замінив масло в акпп.

30тис км тому робилася попереднім власником повна замвна масла. На щупі масло виглядало чистим але у пляшці видно що ьемне в порівнянні з свіжим.

Їдемо далі.

 

Забув написати що в мсв поміняв термостат. Заодно замінив пластиковий корпус на алюмінієвий

Будь ласка Увійдіть або Зареєструйтесь щоб побачити зображення.

Посилання на коментар
https://lanos.com.ua/topic/77935-bortoviy-zhurnal-logan-mcv-chua-16-16v-k4m-105-ks-7mists-laureate-hi-flex/page/11/#findComment-2269250
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти
×
×
  • Створити...

Важлива інформація

Ми розмістили cookie-файлы на ваш пристрій, щоб допомогти зробити цей сайт кращим. Ви можете змінити налаштування cookie-файлів, або продовжити без зміни налаштувань.