Перейти до публікації

Вся активність

Ця стрічка оновлюється автоматично

 1. Вчора
 2. Останній тиждень
 3. petronik

  Прошивки на Sens (ЭБУ)

  Берем кабель, берем ноут, заводим авто. Після хоч якогось прогріву пхаєм рхх повністю (зазвичай мінусуєм значення) і якщо авто не заглохло взагалі то підсос є 100% і значний. Потім переходим до наступного кроку.
 4. Dueller63

  Прошивки на Sens (ЭБУ)

  Спрашивается-на чем же он работает?Святым духом питается (((. Это шутка. Надо смотреть на каком шаге остановился РХХ,если 12,это упор,больше он уже запереть не может,значит много идёт через заслонку.Или всё-таки подсосы.Чудес не бывает, бывает плохая диагностика .
 5. александр повстянко

  Прошивки на Sens (ЭБУ)

  В мене мікас 7.6 холостий хід 1200-1250 обертів замінив нову дросельну засліку з датчиками і нічого не змінилося підсосів повітря нема.
 6. Так, отримувач Запорожець Людмила Петрівна Так Постійно потрібні такі камери для розширення площі роботи і заміни пошкоджених. Якщо в когось є можливість - пропонуйте. Будемо шукати кошти і викупати.
 7. Всім привіт. До сьогодні не звертався з запитами про допомогу. Підрозділ витягував забезпечення власними силами, коштом родин і невеликого кола благодійників. Але наші можливості вже не забезпечують наші потреби в обладнанні . Камери дозволяють бачити роботу артилерії ворога на відстані 40+ км. Але фішка в тім, що не тільки бачити, але визначати координати. А якщо в нас є координати ворога, простіше передавати йому палкі вітання від українців))). Тому прошу небайдужих долучитися до купівлі двох камерних блоків, необхідних для розширення географії нашої роботи. Сума 110 тис грн. Кожна гривня стане в нагоді. UAH 4149439022182012 USD 4731185619063487 Трохи відео роботи, з того що вже можна показати. Підтримайте репостом: https://www.facebook.com/100007601712027/posts/3140915156171844/?app=fbl
 8. Наш Автоклуб "ЛАНОС КЛАН" й надалі допомагає, але без Вашої підтримки це робити складно! Зараз ми підтримуємо та приймаємо участь у другому благодійному онлайн забігу ‘Я БІЖУ З УКРАЇНОЮ В СЕРЦІ’ Робимо добрі справи разом! Реєструйтеся на онлайн-забіг: https://bit.ly/3I4RNW3 Обирайте зручний для себе час та дистанцію для бігу. Викладіть у соц мережах фото забігу та результат треку з хештегом #ЯБІЖУЗУКРАЇНОЮВСЕРЦІ #IRUNWITHUKRAINEINMYHEART Зробіть мінімальний благодійний внесок - 100 грн. або більше... Протягом 3х днів отримайте ексклюзивну медаль! Кількість слотів 100. Картка Приватбанк: 4731 2196 4535 4709 або за прямим посиланням - https://bit.ly/3yBkV4c Частина отриманих коштів піде на підтримку дітей війни (дитячі будинки)! Не зволікай, приєднуйся, допомагай. Посилання на подію ФБ: https://bit.ly/3nsEMvY
 9. ChasNubira

  Программа для работы с ЭБУ GM IEFI6

  Теперь понятно. Просто не повезло. Процесс прошивки флэшки одинаковый для обоих типов ЭБУ и всё равно какой тип ЭБУ выбран в настройках. Т.е. на первом блоке просто был сбой записи флэшки. ЭБУ старенький, флэшка старенькая. Просто не повезло. А после повторного стирания следующий раз флэшка прописалась нормально. У меня тоже так было пару раз. Поэтому всем, кто хочет прошиваться, я всегда советую припаять проводочки с тумблером и для начала проверить, есть ли в другой половинке рабочая прошивка, а если нет, то обязательно сначала прошить резервную область, не трогая основную прошивку. Чтоб при ошибках программирования всегда можно было переключить тумблер и запустить ЭБУ.
 10. Nikolas70

  Программа для работы с ЭБУ GM IEFI6

  В настройках программы по ошибке был указан ITMS-6F. Шью блок IEFI-6, в заводском варианте, без перемычек. Блок засыпает, потому, что прошивка залилась не в ту область. С другим, аналогичным IEFI-6, такое не прокатило, прошивка залилась в нужную область. Отсюда, собственно вопрос, почему блоки, или же программа DelcoSuite повели себя по разному, при аналогичных условиях? Можно ли в программе сделать защиту от неверных действий?
 11. ChasNubira

  Программа для работы с ЭБУ GM IEFI6

  Раз 6 перечитывал, чтоб понять что не так. Но попробуй разбери предложение "Из этого режима .... уже в нормальном режиме .... в режиме программирования". Еще раз 6 перечитал. Вроде начал понимать. Второй блок с установленной перемычкой прошил вторую половинку флеши? Я шил только ITMS-6F. Там перемычка коротит адресную ногу флеши на минус. Если на IEFI точно так же, то такой ситуации не может быть. Это невозможно физически. Так как для прошивки старшей области флеши нужна "единичка" на адресной ноге, грубо говоря, больше 2.5 Вольт. Ни одна логическая микросхема не сможет "перетянуть" проволочную перемычку, запаянную на землю. Советую попробовать еще раз, установив перемычку и прошив ДРУГУЮ прошивку с другим ID, чтоб убедиться, что в разных половинках разные прошивки. И автор программы не сможет помочь. Он никак не может повлиять на то, как кто-то установил перемычку. А скорее всего не было контакта
 12. Nikolas70

  Программа для работы с ЭБУ GM IEFI6

  Вы меня простите, разве я что-то не понятно написал? По моему, понятнее уже некуда, если прочесть весь текст, а не первую и последнюю строку. Возможно, ответ на вопрос даст автор программы.
 13. Раніше
 14. Жека космос

  Прошивки на Lanos (ЭБУ)

  Мої вітання прошу пробачення певно що пишу не туди, але я тут ще не розібрався як викласти в правильну гілку моє прохання, прошу допомоги в плані прошивки ебу ланос ZZTD блю чіп, проблема наступна встановив я на форд сієрра 2.0 єбу від ланоса також всі датчики та сплів проводку, потрібна допомога для корекції прошивки під двигун форда. ще раз вибачте що не туди пишу але може підкажете куди звернутися або хтось відгукнеться з допомогою по прошивці, дякую.
 15. sergio1965

  способы увеличения мощности двигателя

  Всім, хто хоче покращити динамічні якості двигуна свого автомобіля, особливо, в міському циклі і, особливо, в спеку, рекомендую теплоізолювати впускний повітряний тракт. Бажано, разом із ресивером.
 16. 20vlad78

  Тормозные колодки и диски: какие выбрать?

  У меня родные диски прошли 200 тыс. На замену поставил Textar, взял те, что подороже, их два вида... Да и вообще как бы не дешёвый комплект, была куча вариантов взять что подешевле, выбирал получше... Так вот на скорости 120 появилось биение, как буд-то диски не отбалансированы, колёса менял, зад-перёд, зима-лето, без разницы. И ещё при лёгком торможении ощущается неравномерность замедления машины, не перегревал в лужу не попадал... Короче, те детали которые стоят с завода самые лучшие, к остальным запчастям доверия нет.
 17. Cawko

  выбор андроид телефона

  самсунг саме воно, багато хто ксяомі вибирає або хуавей але для мене самсунг ван лав)
 18. james

  Новенький? Тогда сюда ...

  Сергей Куватов Вітаємо на форумі! Приємного спілкування!
 19. Сергей Куватов

  Новенький? Тогда сюда ...

  Привет всем!
 20. ChasNubira

  Программа для работы с ЭБУ GM IEFI6

  Nikolas70 Ничего не понятно. Области флэшки именно перемычкой и меняются. Что не так?
 21. plantoe

  Тормозные колодки и диски: какие выбрать?

  встановив таке. поки все гаразд
 22. Nikolas70

  Программа для работы с ЭБУ GM IEFI6

  Приветствую, друзья! Имею вопрос, о прошивке IEFI-6. В торопях прошил блок IEFI-6 в режиме ITMS-6F. Когда началась прошивка, вспомнил, что забыл в настройках переключить блок. Отменять не стал. Блок прошился, по окончании благополучно отработал бензонасос. Выключил зажигание, включил - насос молчит, двигатель уже естественно не завёлся, блок на связь перестал выходить. Снял блок, в настрое выпаивать флеш, потом подумал попробовать установить перемычку, под флешью, для работы с первой областью флеш-памяти. Как ни странно - блок заработал как ни в чём не бывало, двигатель запустился, блок на связь выходит. Из этого режима зашил вторую область флеши, уже в нормальном режиме, IEFI-6, убрав перемычку после установки связи с блоком, в режиме программирования. Теперь получилось, что программа зашита в обоих областях флеши. Решил ради эксперимента то же самое проделать с другим блоком, IEFI-6, но такой фокус уже не прошёл, прошивка в любом режиме записывалась туда, куда ей положено, во вторую область. Записать первую область всё же удалось, после установки микропрограммы, в блок, во время первой паузы 5 секунд, подключив перемычку. Собственно вопрос, почему два абсолютно одинаковых блока повели себя по разному?
 23. чип Инженегр а як ти вирішив це питання?
 24. А как ты решил данную проблему? Инженегр а як ти вирішив це питання?
 1. Завантажити більше активності

ПРО НАС

Всеукраїнський клуб ЛАНОС КЛАН – створено з метою налагодити спілкування між автолюбителями, організувати клубну спільноту для тематичного спілкування, зустрічей та інших заходів.

Всеукраїнський клуб ЛАНОС КЛАН - Клуб, який об'єднав абсолютно різних людей з абсолютно різних куточків України.

Всеукраїнський клуб ЛАНОС КЛАН був створений 01 березня 2005 року невеликою групою людей, які зробили величезний внесок в його розвиток.

Адміністрація Форуму

З питань розміщення комерційних (або інших) матеріалів на порталі звертатися:

За допомогою форми: Зворотній Зв'язок.

За допомогою E-Mail: Напишіть нам

×
×
 • Створити...

Важлива інформація

Щоб зробити цей веб-сайт краще, ми розмістили cookies на вашому пристрої. Ви можете змінити свої налаштування cookies, у іншому випадку ми будемо вважати, що ви згодні з цим.