Перейти до публікації

Автотовари

Оголошення торгових партнерів


Правила розміщення оголошень

1. Під час створення теми потрібно правильно визначити категорію товару та створити тему у відповідному розділі. При невідповідності розділу тема буде перенесена модератором без попередження.

 
2. У темі потрібно вказати - ОПИС ТОВАРУ, ЙОГО СТАН, ЦІНУ, а також, РЕАЛЬНІ ФОТО ПРОДАВНОГО ТОВАРУ, КОНТАКТНУ ІНФОРМАЦІЮ. До контактної інформації відноситься вказівка номера телефону та/або адреси електронної пошти (Skype, ISQ), а також населений пункт, де знаходиться товар. Вказівка населеного пункту є ОБОВ'ЯЗКОВИМ якщо він відрізняється від місцезнаходження продавця вказаного у графі у профілі користувача, місцезнаходження користувача у профілі не заповнене або найменування населеного пункту у графі місто у профілі відрізняється від офіційного найменування населеного пункту. Також бажано вказати іншу додаткову інформацію, яка є важливою чи уточнюючою. Фотографії товару мають відображатися під час перегляду повідомлення. Посилання на інші ресурси не розміщує фотографії.

 

3. Комерційний продаж обов'язково узгоджується з Адміністрація форуму (п.3.7. Правил форуму).

Комерційний продаж - оголошення про продаж більше 4 найменувань товару та/або більше 2 штук одного найменування
Виняток: комплект = 1 одиниця. Також до комерції прирівнюються неодноразові продажі товару.
В окремих випадках, Адміністрація, за обґрунтованим зверненням користувача, може узгодити як некомерційну тему в якій продається більше 4-х найменувань товару, якщо такий продаж має одноразовий характер і обумовлений об'єктивними причинами, наприклад, продаж залишків після продажу авто, ДТП тощо. Для такого погодження, користувач повинен звернутися до Адміністрації до створення теми з проханням про узгодження такої теми та викладом його об'єктивних причин. Відповідь надається протягом кількох днів після подання заявки.
Якщо буде виявлена тема з комерційним оголошенням, яка не узгоджена з Адміністрацією, то протягом 24 годин тема буде видалена з винесенням попередження автору.
 
4. Слід пам'ятати, що АПи на форумі заборонені!(п.4.1.7 Правил форуму). 
Ап-ом вважаються будь-які повідомлення типу, ще у продажу, торгуємося, зниження вартості менш ніж на 10% для товарів до 1000грн і 5% від 1000грн (2% або 800 грн. для розділу Автомобілі), а також інші повідомлення не несуть істотного смислового навантаження або ж не пов'язані з важливими додатковими змінами характеристик товару, що продається.
 
5. Аукціони на форумі заборонені. Для інтернет-аукціонів є спеціалізовані сайти.
 
6. Після того, як тема втратить свою актуальність, обов'язково повідомте про це в самій темі. Закрита тема буде автоматично видалена через 7 днів. Теми, в яких немає активності 60 днів для регіонів та 30 днів для спільної гілки - будуть закриті та видалені.
 
10. До порушень правил Розділу, за які тема може бути закрита, а до користувача застосовані санкції, є: 
- невиконання вимог щодо оформлення теми; 
- ігнорування вимог Адміністрації, супермодераторів та модераторів щодо усунення недоліків в оформленні теми; 
- порушення Правил розміщення комерційних оголошень; 
- продаж/реклама свого товару в темах інших користувачів; 
- Ап-и теми та флуд, при цьому до флуду прирівнюються повідомлення типу «дорого» і т.д. не підтверджені посиланнями на аналогічний або подібний товар;
- інші порушення Правил спілкування на форумі. 
 
Пам'ятайте, що Ви ризикуєте, перераховуючи гроші/товар незнайомій Вам людині. Тому подбайте про будь-які гарантії з боку продавця/покупця.
Адміністрація форуму не несе відповідальності за будь-які дії та домовленості продавця та покупця.

 


×
×
  • Створити...

Важлива інформація

Щоб зробити цей веб-сайт краще, ми розмістили cookies на вашому пристрої. Ви можете змінити свої налаштування cookies, у іншому випадку ми будемо вважати, що ви згодні з цим.