Перейти до публікації

Что делать если случилось ДТП во дворе?

Рекомендовані повідомлення

Недавно наблюдал ситуацию, когда ехал на велике. Одна недешёвая машина въехала в другую недешёвую, ну аварийка, знак, все куда-то звонят, вроде всё как надо, но в результате оказался парализовано 3 выезда со дворов, ибо очень узкая улица. По идее ведь машины двигать нельзя до приезда полиции, но место очень неудачное.
Кто то встречал такие ситуации?

Посилання на коментар
18.07.2022 в 00:53, Luca Brasi сказав:

Недавно наблюдал ситуацию, когда ехал на велике. Одна недешёвая машина въехала в другую недешёвую, ну аварийка, знак, все куда-то звонят, вроде всё как надо, но в результате оказался парализовано 3 выезда со дворов, ибо очень узкая улица. По идее ведь машины двигать нельзя до приезда полиции, но место очень неудачное.
Кто то встречал такие ситуации?

Якщо немає шкоди здоров'ю водіїв та пасажирів і не постраждало майно та здоров'я третіх осіб (пішоходи, будівлі, огорожі), то за згоди сторін можна залишати місце ДТП та оформляти європротокол.

Я був у такій ситуації. На перехресті в'їхав славуткою лендкрузеру під задній бампер. Я відкритий до співпраці та відшкодування збитків, завданих мною. Крузовод виявився адекватною та шановною людиною. Поїхали до його офісу. Я заповнив європротокол. Ми виявились застрахованими в одній страховій компанії. Приїхав агент, обидва автомобілі та пошкодження обміряв рулеткою та пофотографував. Приблизно через півтора місяці потерпілому крузоводу прийшли кошти, котрі з лишком перекрили ремонт та перефарбовування його гарантійного крузака в офіційному сервіс-центрі. Мої славутські капот та бампер можна було полірнути, але забив болт, трохи автоолівцем покрив грунтовку і так їздив.

Коли потім переписував європротокол (бо самостійно при оформленні припустився помилок у заповненні), то з наших славутки і крузака ржала уся страхова та відвідувачі, типу мерс і запорожець з анекдоту. :)

Подія відбулась через місяць від початку мого водійського стажу.

Змінено користувачем Toris
Посилання на коментар

Не, ну это ж хорошо когда ответственные люди. И хорошо если вы готовы признать вину и сразу всё порешать,. Но могут же двинуть и вашу машину.
У нас во дворе была ситуация, один сосед стоял курил рядом с машиной пока та грелась. Машина была на ручнике, потом в один момент поехала и двинула в бочину перпендикулярно припаркованный Ниссан. Ну тот мужик по тихому машину откатил, да поехал себе по делам. А о случае, пострадавший узнал лишь от соседей.

Посилання на коментар

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
  • Зараз на сторінці   0 користувачів

• Немає користувачів, які переглядають цю сторінку.

ПРО НАС

Всеукраїнський клуб ЛАНОС КЛАН – створено з метою налагодити спілкування між автолюбителями, організувати клубну спільноту для тематичного спілкування, зустрічей та інших заходів.

Всеукраїнський клуб ЛАНОС КЛАН - Клуб, який об'єднав абсолютно різних людей з абсолютно різних куточків України.

Всеукраїнський клуб ЛАНОС КЛАН був створений 01 березня 2005 року невеликою групою людей, які зробили величезний внесок в його розвиток.

Адміністрація Форуму

З питань розміщення комерційних (або інших) матеріалів на порталі звертатися:

За допомогою форми: Зворотній Зв'язок.

За допомогою E-Mail: Напишіть нам

• Створити...

Важлива інформація

Щоб зробити цей веб-сайт краще, ми розмістили cookies на вашому пристрої. Ви можете змінити свої налаштування cookies, у іншому випадку ми будемо вважати, що ви згодні з цим.