Перейти до публікації

Как не перетянуть колёса?

Luca Brasi

Рекомендовані повідомлення

Случилась недавно проблема. Начался шелест в районе заднего левого колеса. Ну первым делом начал грешить на то что болты разболтались, и таки посмотрел, один из болтов действительно крутился больше привычного. Поехал на шиномонтажку, думал может с резьбой что, они говорят да не, резьба держит, езжай на диагностику...
Ну уж сильно очевидно я начал подозревать - что внутри барабана. Колесо на стоячей машине дёргаешь, люфта нет. Вообщем поехал я сегодня на СТО. Барабан они разбирать крайне не хотели ((: Дули компрессором, выдули кучу пыли, проблема ушла, но частично. Но когда с колесом барабан шумит, а без колеса - нет, всё начало становиться ещё более очевидным. Обнаружили выработку на дисках, откуда пришли к заключению, что пара болтов заходило дальше обычного и тёрлось за планку механизма. Вообщем болты укоротили и проблема пока ушла.
И вот я думаю, неужто диски, штамповки, такие мягкие, что их любой шиномонтаж ник может продавить крестовым ключом?)

Посилання на коментар

У мене таке було і на GM і євро дисках. 4 сезони перебувався нормально, а на 5-й почало терти (підточив болгаркою болти і все).  Я думаю з часом болти розтягуються...  

Змінено користувачем Stas3ds
Посилання на коментар
  • 2 тижні потому...

Джонсон то не болти гризуть диски а отвори під болти в дисках вгинаються всередину... плбс болти ще також можуть бути пластелінові і тягнуться.

Посилання на коментар

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
  • Зараз на сторінці   0 користувачів

• Немає користувачів, які переглядають цю сторінку.

ПРО НАС

Всеукраїнський клуб ЛАНОС КЛАН – створено з метою налагодити спілкування між автолюбителями, організувати клубну спільноту для тематичного спілкування, зустрічей та інших заходів.

Всеукраїнський клуб ЛАНОС КЛАН - Клуб, який об'єднав абсолютно різних людей з абсолютно різних куточків України.

Всеукраїнський клуб ЛАНОС КЛАН був створений 01 березня 2005 року невеликою групою людей, які зробили величезний внесок в його розвиток.

Адміністрація Форуму

З питань розміщення комерційних (або інших) матеріалів на порталі звертатися:

За допомогою форми: Зворотній Зв'язок.

За допомогою E-Mail: Напишіть нам

• Створити...

Важлива інформація

Щоб зробити цей веб-сайт краще, ми розмістили cookies на вашому пристрої. Ви можете змінити свої налаштування cookies, у іншому випадку ми будемо вважати, що ви згодні з цим. Політика конфіденційності