Перейти до публікації

Незрозуміла поведінка електроніки


rambo

Рекомендовані повідомлення

Ланос - поляк, 2006р.

Заглох. Підключив кабель. При втиканні USB в бук включається вентилятор радіатора. помилок нема, але, вентилятор відключається скиданням помилок в Daewoo-reseach.

Лампа помилок при включеному запеленні не світиться безперервно, а моргає. 2 рази - пауза - 1 раз - пауза.

Двигун крутиться стартером, але, не схоплює запалення. Датчики ознаки життя подають.

Постояв хвилин 20 - завівся, поїхав.

Що може значити така сигналізація? Чи це якийсь глюк?

 

PS: З кабелем і раніше спостерігав ефект - коли включаєш в ноут - ростуть оберти. Кабель самопальний, але стандартний. Але тут глюк з морганням лампочки спостерігається і без кабеля. А коли все штатно - вона просто світиться, якщо двигун не працює.

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Таки, то  відображення діагностичних кодів.

Будь ласка Увійдіть або Зареєструйтесь щоб побачити посилання.

Одне незрозуміло - перемичку, як написано в статті, я не ставив... Може то щось в кабелі напаяно, а я вже забув? Завтра перевірю.

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

нетреба комп. все зчитується через

 " перемичку" , як азбука морзе.

ручка, лист паперу.... пишеш короткі та довгі, паузи.... розшифровуєш. у мене був глюкнутий ДАД, показало.

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...

Важлива інформація

Щоб зробити цей веб-сайт краще, ми розмістили cookies на вашому пристрої. Ви можете змінити свої налаштування cookies, у іншому випадку ми будемо вважати, що ви згодні з цим.