Перейти до публікації

Как вам новость о "фантомных" патрулях?


Dima26

Рекомендовані повідомлення

3 години тому, Stas3ds сказав:

Если каждый третий у нас садится пьяным за руль, ездит по тротуару, превышает скорость в городе и т.д., то причем сдесь власть?

 

4 години тому, Stas3ds сказав:

И я за любие идеи наказывать нарушителей, даже самые жесткие: штрафные былли и забирать права, конфискация авто взлосным нарушителям и т.д. 

Повністю з Вами погоджуюсь у частині справедливого виховання реальних порушників.
А тепер перевіряємо систему у зворотньому напрямку, а саме на зловживання з боку патрулів.  Отже, маємо, наприклад, такий анамнез:
1. Законослухняний водій через дві суцільні лінії по смузі зустрічного руху об'їжджає суцільний окоп (яма на пагорбі, яку не видно здалеку аж ніяк) на усі смуги з боку свого руху.
2. У цей час "фантом", який йде зустрічним курсом, фіксує порушення (подвійна суцільна), автоматично формує штраф та запускає провадження.
3. Під час фіксації "порушення" на прямій лінії між ямою та "фантомом" автомобіль порушника закрив своїм кузовом видимість ями.
4. Водій та оператор "фантома" - місцеві, знають про яму і саме тому патрулюють у тому місці; можуть навіть зупинитись там і стояти, фіксуючи НЕмісцевих порушників, які не знають цю трасу, не знають про яму і тому у межах дозволеного швидкісного режиму обходять перешкоду зліва по курсу, заходячи через подвійну суцільну на смугу зустрічного руху.

5. Водій-"порушник" отримує штраф, вважає дії "фантомщиків" несправедливими і вирішує оскаржувати справу у суді. Сплачує судовий збір, наймає адвоката, виграє суд (припустимо, що у нього знайшлись докази на присутність ями на момент фіксації, невідповідність тієї ями паспорту траси і все таке). У ході суду"порушник" робить позов до оператора "фантома" на відшкодування свої витрат на судовий збір, фіксацію своїх доказів та гонорар адвоката. Оператор "фантома" - службова особа - не бажаючи отримати невідповідність посаді, догану, звільнення та втрату власних коштів, починає судитись з водієм-"порушником". І ось тут я дуже не впевнений, що виграє водій-"порушник", оскільки ментівське начальство миттєво запустить кругову поруку, а той оператор може виявитись пташкою, яка приносить золоті яйця у кошик начальства.


У сухому підсумку державний бюджет несправедливо заліз до кишені водія-"порушника", менти отримали премії (та підвищення) за (пере)виконання плану.
Водій-"порушник" почав ненавидіти і ментів, і державу - або просто без судів проковтнув несправедливість і сплатив незаслужений штраф, бо так фінансові втрати будуть мінімальні. Наступного разу він летітиме в окоп, отримуючи вихляючі колеса або лопнуті шини. Бо держава навіть не має механізмів оперативного примусу виконавця робіт щодо невідкладного ремонту дороги.

У совіцькій системі, яка успішно функціонує в Україні, вище описаний сценарій має найбільшу ймовірність, тому що усе так і планувалось.

 

3 години тому, GidraM сказав:

І так, чувачок 40+, ми завжди шукаємо виправдання, замість того (далі варіанти) .  :) 

З вами спілкувався чувачок 50+ з усвідомленням  "я знаю тільки те, що нічого не знаю, але інші не знають і цього".  :) 

У моїй водійській практиці ніколи не намагався уникнути відповідальності (один раз славутою трохи заїхав у лендкрузер), тому про виправдання у даному випадку - це не про мене. Ненавиджу зловживання владою, відчуваю себе беззахисним перед системою.
Тому ще раз застерігаю чувачка 50+ (: від зайвої довіри владі. Без ментів на дорозі зле, я пам'ятаю той кошмарний тиждень експерименту при В.Ющенко, коли ДПС самоусунулись і нікого не зупиняли. Однак тенденції цього владного... еее... карнавалу особисто у мене не викликають ніякої солідарності. Краще хай нічого не чіпають, бо усе, чого торкаються свідки членограя - оскверняється, компрометується і надалі непридатне до цивілізованого застосування.

Змінено користувачем Toris
Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Таким образом можно что угодно захейтить и найти подвох и никогда ничего не делать и пускай люди погибают на дороге. По вашей логике можно случайно осудить человека по криминалу, потому давайте не будем убиц сажать в тюрьму. В любой системе контроля будут осечки и спорные моменты... По Киеву столько д.....ов на дорогах, что не за чем выдумывать велосипед. 

За сегодня по дороге на работу я наблюдал:

1. Один проезд на крассный.

2. Примерно 7 авто воспользовалось автобусной полосой.

3. 2 авто сделало опережение по полосе розгона и ибочине.

4. 1 авто проехал прямо, где можно только направо.

5. Очень много привышения скоросного лимита (даже броварский пост полиции проносятся как ни в чем не бывало).

И так каждый день, ни разу не доехал домой, или на работу в Киеве, не видя нарушений. 

Так вот вопрос, зачем фантому искать двойную сплошную и яму?

 

 

Змінено користувачем Stas3ds
Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Перший день - майже тища порушень швидкісного режиму. І це тільки Київ.  

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

14 хвилин тому, GidraM сказав:

Перший день - майже тища порушень швидкісного режиму. І це тільки Київ.  

Капець!!!

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

48 минут назад, GidraM сказал:

Перший день - майже тища порушень швидкісного режиму. І це тільки Київ.  

 

Цікаво чи фіксували порушення за ями на дорогах, відсутність освітлення на пішохідних переходах чи на пішоходів без світловідбиваючих елементів, які рухалися біля проїзджої частини дороги у вечірній час?)))

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

7 годин тому, Stas3ds сказав:

И так каждый день, ни разу не доехал домой, или на работу в Киеве, не видя нарушений. 

Так вот вопрос, зачем фантому искать двойную сплошную и яму?

Був разів з 10 у Києві, бачив усе це, реально срака. Перші два візити з очима-блюдцями сидів за кермом мокрий. Потім втягнувся.

Однак існують також інші форми ментівського життя окрім київських. Якщо у Києві на усіх порушників не напасешся ні ментів, ні камер, то у менш населених екосистемах ситуація прямо протилежна і менти цінують кожний шанс, бо клієнтів менше, клієнти бідніші, порушують менше - а плани ж ніхто не скасував. Кінець місяця чи "свято наближається" - і вже стоять менти по своїх ничках і полюють шановного порушника.

А подвійна суцільна та окоп - це мій випадок місячної давності. Ментів, правда, не було - і це, мабуть, добре. Перші два рази гепнувся у той окоп вночі, потім уже просто об'їжджав чи сповільнювався до 30 км/год разом з усіма. Ділянка дороги, до речі, ремонтувалась облавтодором за кілька років до великого крадівництва.

Змінено користувачем Toris
Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Так фантоми поки ввели тільки по Києву. І я думаю їх будуть вводити в великих містах, таких як: Львів, Харків, Дніпро, Одесса. Сумніваюся, що вони будуть їздити по маленьких населених пунктах. Камер, евакуації, мунварти, інспекторів паркування в маленьких містах же також не має.   

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

7 годин тому, Toris сказав:

Однак існують також інші форми  життя

Це точно. Ну от прямо в десяточку. Існує інша альтернативна реальність. Придумана, нав'язана.  Факт.  І ти її яркий представник. Докази? Їх достатньо в цих твоїх постах. Люди з критичним мисленням їх точно побачать. 

 

 

2 хвилини тому, Stas3ds сказав:

Так фантоми поки ввели тільки по Києву. І я думаю їх будуть вводити в великих містах, таких як: Львів, Харків, Дніпро, Одесса. Сумніваюся, що вони будуть їздити по маленьких населених пунктах. Камер, евакуації, мунварти, інспекторів паркування в маленьких містах же також не має.   

Я думаю, що їх будуть вводити там де є підрозділи патрульної поліції. Звісно, що це піде з гори вниз: Київ - обласні і так далі. І можливо це буде не на роки (як Аваков вводив роками камери)  а набагато швидше. І навіть на трасах вони можуть з'явитися раніше або паралельно з великими містами. 

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Ці вражини-здирники поліціяни зовсім совість втратили

Цитата

разрабатывается законопроект об измерении средней скорости транспортного средства на определенных отрезках автомагистралей.

Мається на увазі замір середньої швидкості між двома камерами на певній ділянці. Тепер пригальмував перед камерою і далі агінь буде коштувати грошей. 

 Toris, ми з тобою, тримайся! 

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Вроде как и по теме, а вроде и офтоп.

Прихований текст

Некоторые программы-навигаторы (я видел такое в видео о TomTom) умеют подсказывать об участках контроля средней скорости.

А ещё есть видеорегистраторы со встроенной фунцкией антирадара (таких много, не особо интересовался) или предупрежденич о разных камерах записанных в память устройства (например Pioneer 170RS), тоесть это могут быть и камеры которые не имеют режима измерения скорости, например контролирующие проезд на красный или по полосе МТС. Но правда в видео была речь о России где они активно продаются, а что с актуализацией информации у нас - без понятия.

 

Змінено користувачем WAC47
Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

6 годин тому, GidraM сказав:

Ці вражини-здирники поліціяни зовсім совість втратили

<...> 

 Toris, ми з тобою, тримайся! 

Та тримаюсь... Хоча змушений відмітити, що ще 8 годин до цього Вашого повідомлення Ви користувались іншою риторикою, Що трапилось? Поліціянти ж піклуються про наші життя, щоби кожен пацієнт був живий-здоровий та поповнював скарбничку. В цілому для нас це гут ніби як. Напружують лише технічні засоби в руках верховних виродків.

Змінено користувачем Toris
Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...

Важлива інформація

Щоб зробити цей веб-сайт краще, ми розмістили cookies на вашому пристрої. Ви можете змінити свої налаштування cookies, у іншому випадку ми будемо вважати, що ви згодні з цим.