Перейти до публікації

Обережно поговоримо про Одинадцятий...


gonchar

Рекомендовані повідомлення

І знову всім одноклубникам та форумчанам привіт!

 

Настала осінь, стали довшими ночі і з'явилось більше часу для того, щоб подумати і поговорити про наше клубне життя на наступний рік. Цьогорічний 10 зліт показав, що "є ще порох у порохівницях" ((: і ми так просто не збираємось закинути наш поважний клуб напризволяще. На жаль є у нас проблеми з активністю на форумі, а також маємо очевидні проблеми роботою керівництва клубу. Але у нас залишилось хоч і невелике, але дієве "активне ядро", завдяки якому ми продовжували проводити масові клубні заходи. Маємо вже і постійну групу однодумців, які кожного разу підтримують наші пропозиції і приїжджають на зустрічі та зльоти. А останній зліт показав, що таких людей стає навіть більше. І це надихає на організацію нових заходів.

От тому у даній темі я хочу підняти питання про проведення у наступному році чергового (вже 11) Всеукраїнського зльоту нашого клубу. Маю надію, що всі небайдужі форумчани активно долучаться до обговорення цього питання. 

 

Ніякої конкретики тут ви поки що не почуєте. Та й не може її бути, бо ще занадто великий відрізок часу до наступного зльоту у нас залишається. Все знаходиться поки лише на стадії розробки варіантів та консультацій. Тому, якщо у хтось із вас запропонує своє бачення про місце проведення зльоту, то ми всі разом його з радістю тут обговоримо. Отож не соромтесь і не лінуйтесь та пропонуйте свої варіанти! 

Ну і щоб ця тема не вигляділа голослівною, я перший озвучу свої думки стосовно цього питання. Мушу сказати, що особисто у мене вибір падає на два регіони: це Полтавщина або Дніпропетровщина. Конкретніше поки що сказати не можу (та й не хочу :-X). Буду чекати вашої реакції.  

Змінено користувачем gonchar
Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Почалося))))

Але не с приводу дніпропетровщини)))

Незважаючи на відстань мені особливо хочеться їхати далі до Карпат. Бо як показала практика важко себе заставити поїхати в таку далечинь. 

А от під зліт є гарний привід.

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Переглянувши календар вихідних та святкових днів на наступний рік, ми можемо орієнтуватися на такі дати: у червні це 6,7,8 та 27,28,29 числа, або у серпні це 22,23,24 числа. Зважаючи на те, що останні вже кілька років ми зустрічались у червні, то може варто подумати і про серпень?

Змінено користувачем gonchar
Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Традиційно на 27,28,29 червня, або серпень. Якщо Карпати то серпень було б краще. Флаг клубу на Говерлу)))

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Будь ласка Увійдіть або Зареєструйтесь щоб побачити посилання.

 по датах мені чомусь більше серпень подобається ))) бо в червні і так вже багато років пропускаю день народження похресниці... цього року нарешті трошки захопив дорогою назад. 
 я теж за Карпати чи далі на захід. з одного боку. З іншого - хотілось би якось розбавляти і чередувати. От цього року до нас підтягнувся , і може треба відвідати і їхні краї знову? ато якось давно був... 

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

На десятый ехал за 1000 км. Даже боюсь подумать про Карпаты... Здоровья точно не хватит... Хотя мои друзья уже высказали мне свою готовность куда-нить со мной махнуть на следующий слет))

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

В серпні в мене жнива, тому червень було би краще... Хоча може бути й пауза в роботі саме на ці дні. Щодо місця ну традиційно хочеться ближче на захід, але можна розглянути центр і південь. 

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Привет всем! я за июнь! Все равно где, лишь бы вас увидеть!

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

40 хвилин тому, Fizik сказав:

Флаг клубу на Говерлу)))

Будь ласка Увійдіть або Зареєструйтесь щоб побачити зображення.

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Будь ласка Увійдіть або Зареєструйтесь щоб побачити посилання.

 це не Говерла ) 

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Будь ласка Увійдіть або Зареєструйтесь щоб побачити посилання.

 Я в курсі)

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Мне нравится идея с галушколянидией :hehe:

По датам пока ничего не могу сказать.

11 - это же полАркурный слёт получается :))

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

1 година тому, lyolik сказав:

11 - это же полАркурный слёт получается :))

так может хоть полАртёма приедет? ;-) а?

Будь ласка Увійдіть або Зареєструйтесь щоб побачити посилання.

 ))) 

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

дык может и полВлада тогда подтянется)))

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

9 хвилин тому, SergXP сказав:

дык может и полВлада тогда подтянется)))

а там тоже 22? ;-)

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

1 минуту назад, catkiev сказал:

а там тоже 22? ;-)

Я уже боюсь надеяться на полного Влада)))

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Хотелось бы галушки на завтрак, обед и ужин)))

За Полтавщину !!:patriot:

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Я за Галушколенд. Червень чи серпень- все одно

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Я дуже радий, що ви майже одностайно так підтримали мої думки ((: Але все ж хотілось почути від вас якісь свої пропозиції. Поки що почули тільки від Паші про бажання їхати в Карпати. Треба зрозуміти, що організація зльоту це трішки більше ніж виїзна зустріч і це накладає на плани вже свої корективи. Для зльоту (а це зазвичай 3 дні) потрібно знайти насамперед місце, де розмістилося б чоловік 60, далі треба придумати для людей чим їх можна зайняти на ці 3 дні. Тобто неподалік мають бути якісь цікаві об'єкти чи місця, куди можна було б поїхати (чи повезти) людей. Ну і, нарешті, місце має бути хоча б у відносній доступності для більшості учасників. Отакі маємо критерії відбору.

За останні 2 дні я, перелопативши майже всю територію як Полтавщини, так і Дніпропетровщини, прийшов до висновку, що в кожному з цих регіонів є з цим проблеми. Тобто, на будь яку виїзну зустріч на 2 дні з однією ночівлею місць достатньо, а от щоб зайняти чимось людей на 3 дні, то це вже проблема. Ми ж не хочемо тупо пробухати 3 дні на одному місці? ((: Раніше дехто висловлював думки про організацію зльоту на морі. Можна розглянути і такий варіант: не буде проблемою попередньо забронювати якусь базу біля моря. Але він також нічим не буде відрізнятися від попереднього варіанту: ну хіба що тим, щоб пробухати 3 дні біля моря ((: 

Карпати - це дуже вигідний варіант в плані зайнятості людей: тут навіть 3 днів буде замало! Враховуючи дорогу, потрібно тиждень. А не кожен зможе собі дозволити виділити такий період в кінці літа.

Отже, підводячи попередній підсумок, можна констатувати деяку невизначеність з цього питання. Давайте продовжувати мізкувати на цим питанням разом. Згадуйте, може в кого є на замітці такі місця, де можна весело і пізнавально провести разом 3 дні. 

Змінено користувачем gonchar
Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

5 часов назад, gonchar сказал:

... Ми ж не хочемо тупо пробухати 3 дні на одному місці? ((: 

Легко!

А вообще-то, конечно, хотелось бы между рюмками и что-нить увидеть. Таки да... Ищем...

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

3 години тому, SergXP сказав:

Легко!

А вообще-то, конечно, хотелось бы между рюмками и что-нить увидеть. Таки да... Ищем...

если не между. то хоть до и после )

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

10 годин тому, gonchar сказав:

 

Карпати - це дуже вигідний варіант в плані зайнятості людей: тут навіть 3 днів буде замало! Враховуючи дорогу, потрібно тиждень. А не кожен зможе собі дозволити виділити такий період в кінці літа.

 

 

Вітя, ну чого одразу тиждень?))

Накину на швидку можливий розклад. 

Беремо за основу червень місяць, отже- 27 беремо відгул), 28, 29, 30 вихідні. 

27 виїзджаємо, під вечір максимум всі будуть на місці.

28 гуляємо, Івано-Франківськ, Яремче, Микуличин, Ворохта, Буковель. Варіантів багато можна накинути, вже як більшість вирішить))

29 можна на говерлу піднятися))

30 їдемо до дому. 

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Будь ласка Увійдіть або Зареєструйтесь щоб побачити посилання.

  Саша, такий розклад цілком справедливий для жителів центральних регіонів. Але тим, хто буде їхати з Харкова, Дніпра, Запоріжжя і т.п. потрібно буде розбивати дорогу на два етапи і десь ночувати. Тому це займе більше часу. 

Але, все ж дякую за підтримку, будем думати)

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Ну то вже залежить хто як дорогу переносить)

п.с. Нагадалося мені, як на початку 90-х батько нас(мама, я 7річний і брат 3-х річний) на ваз 2106 в Крим  возив. 1500км меньше як за добу за одним заходом проїзджали. Так 3 літа поспіль їздили... 

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...

Важлива інформація

Щоб зробити цей веб-сайт краще, ми розмістили cookies на вашому пристрої. Ви можете змінити свої налаштування cookies, у іншому випадку ми будемо вважати, що ви згодні з цим.