Перейти до публікації

Вінниця-Ужгород


politex2004

Рекомендовані повідомлення

2,8 тис.   24

Доброго дня (опціонально вечір/ніч), панове. Планується поїздка у серпні Вінниця-Ужгород із заїздом у Львів. Буду радий порадам, коментарям щодо дороги і т.д.

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

2,8 тис.   24

В Ужгород никто не ездит? Как там дороги? Кудой лучше ехать? На что обратить внимание в дороге?

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Теж планую їхати в Карпати з Вінниці в район Буковеля. Одні радять їхати через Тернопіль, інші кажуть що краще на Хмельницький - Кам'янець-Подільський - Чернівці - Коломия. Ще не вирішив кудою поїду. А тобі якщо ти їдеш в Закарпаття, то саме краще Тернопіль-Львів і пряма дорога на Ужгород, я не їздив але кажуть траса там добра.  Зрізати напряму немає сенсу, ти ж не будеш петляти різними гірськими селами.

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Будь ласка Увійдіть або Зареєструйтесь щоб побачити посилання.

 траса Київ Чоп зі Львова в ідеалі.  

 можна їхати і так і так. У двох напрямках є багато ділянок з новим асфальтом а є місця де треба бути уважним.

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Тиждень тому їхав з Чопу попри Ужгород через Мукачево на Львів. До Мукачево дорога на 4 (я такі називаю драйверськими, їдеш по ній 90, а відчуття наче 140 на автобані) ну а Мукачево-Львів, особливо по Львівській області, на 5.

А якщо з Чернівців, то краще їхати через Тернопіль - пряма, рівна дорога. Через Івано-Франківськ спуск-підйом-віраж, мені не подобається.

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Будь ласка Увійдіть або Зареєструйтесь щоб побачити посилання.

 А через Тернопіль як краще? Карта показує різні 

Будь ласка Увійдіть або Зареєструйтесь щоб побачити зображення.

варіанти 

 

Змінено користувачем continent_7
Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Будь ласка Увійдіть або Зареєструйтесь щоб побачити посилання.

 найкраща дорога як на 2карті на Бучач. Тільки на Черніївському кільці перед Франківськом краще поїхати через сам Івано-Франківськ. У Хомяківці дороги не має. Там жесть.

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Будь ласка Увійдіть або Зареєструйтесь щоб побачити посилання.

 Відвідав вже Карпати. Європейська дорога в моїй Вінницькій області, потім починається Хмельницька область там їдеш як по пральній дошці, вся в латках і постійно трусить. Від Хмельницька до Тернополя дорога теж супер і прикольна тим, що постійні серпантини то вліво то вправо :) . Потім від Тернополя я поїхав на Дружбу, Теребовля, Городенка, Гвіздець, Коломия і далі вже Карпати, ну там дорога трішки в латочках, є й нормальний асфальт, ямів я не бачив, їхати можна. В самих Карпатах Яремча, Микуличин, Буковель, Ворохта дорога суперова, їдеш як за кордоном, зразу було не звично по гірській дорозі кататися, тай двигунчик хотілося б щоб був потужніший, тому що іномарочки підпирають позаду коли йдеш на крутий підйом :) А назад ми їхали через Чернівці, так як хотіли відвідати заодно Кам'янець-Подільську фортецю. Чернівці як місто дуже не сподобалось, затори, дороги в ямах, таке враження що їх там ніхто не ремонтує, та ще й до всього іншого довбаний навігатор непомітно від нас переклав коротший маршрут і ми поїхали на Кам'янець-Подільський через села Рідківці, Топорівці, Колінківці села йдуть одне за одним з горбами спусками і крутими поворотами, розігнатися по суті не було де, вже потім ми збагнули що навігатор не тією дорогою повів, ну то таке дорога вцілому була нормальна, їхати можна.

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

2,8 тис.   24

А якщо поїхати як Гугл каже? Нормально буде? Спочатку на Львів. А потім до Ужгорода. Синя дорога.

Будь ласка Увійдіть або Зареєструйтесь щоб побачити зображення.

ужгород.bmp

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Будь ласка Увійдіть або Зареєструйтесь щоб побачити посилання.

 хороша дорога!

Львів-Ужгород траса, фактично ідеальна, є місця де роблять ремонт.

Львів-Тернопіль-ідеальна, тільки недавно зробили.

Тернопіль-Хмельницьк гарна, (Тернопільська обл ідеальна, тільки недавно зробили, Хмельницьк. обл. може бути, треба бути уважним)

Вінницька обл мабуть знаєте, ще біля Летичева жесть...

п.с. Як би зелень не хаяла попердню владу,  нового покриття на дорогах за останні 4роки багато постелили....

Змінено користувачем jason_ua
Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

  • 3 тижні потому...

Будь ласка Увійдіть або Зареєструйтесь щоб побачити посилання.

 З Вінниці дорога класна, а Летичів це вже не Вінницька область. Хоча не сказав би що там жесть, просто по ній трусить і вона вся в латках і місцями в буграх. Їхати можна, але треба бути уважним.

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

  • 4 місяці потому...
15.08.2019 в 11:30, continent_7 сказав:

Будь ласка Увійдіть або Зареєструйтесь щоб побачити посилання.

 З Вінниці дорога класна, а Летичів це вже не Вінницька область. Хоча не сказав би що там жесть, просто по ній трусить і вона вся в латках і місцями в буграх. Їхати можна, але треба бути уважним.

 Великий мінус цієї дороги це супер трафік з Вінниці до Львова  і якщо ще додати рельєф і мільйон поворотів з Хмельницького до Тернополя, то їхати на ній можно довго

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Будь ласка Увійдіть або Зареєструйтесь щоб побачити посилання.

 З Хмельницького до Тернополя то вже інша дорога і вона по своєму прикольна зі своїми серпантинами. Покриття дороги там хороше.

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

5 годин тому, continent_7 сказав:

Будь ласка Увійдіть або Зареєструйтесь щоб побачити посилання.

 З Хмельницького до Тернополя то вже інша дорога і вона по своєму прикольна зі своїми серпантинами. Покриття дороги там хороше.

не знаю що там прикольного, постійно плентатись за вантажівками без нормальних умов для обгону. 

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Будь ласка Увійдіть або Зареєструйтесь щоб побачити посилання.

 Я останній раз їхав літом в 2:00 години ночі. Майже  транспорту не було.

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

21.12.2019 в 11:22, continent_7 сказав:

Будь ласка Увійдіть або Зареєструйтесь щоб побачити посилання.

 Я останній раз їхав літом в 2:00 години ночі. Майже  транспорту не було.

 

ну а що ви хочете, це ж ніч) Я восени їха від поворота на Перемишляни до Волочиска, це був вечір суботи, трафік дуже пристойний

Змінено користувачем Kover
Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...

Важлива інформація

Щоб зробити цей веб-сайт краще, ми розмістили cookies на вашому пристрої. Ви можете змінити свої налаштування cookies, у іншому випадку ми будемо вважати, що ви згодні з цим.