Перейти до публікації

Що будемо робити з десятим?


gonchar

Рекомендовані повідомлення

Не зовсім зрозуміло для чого тут цей список місць відпочинку? Місце зльоту вже обрано і попередньо домовлено. Хіба що хто захоче після зльоту ще подорожувати.

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Ну именно для того. Возможно кому-то захочется продолжения.

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

То чего нет на сайте “Дністровська рів’єра”
 

Вартість проживання: 4-місний “стандарт” - від 450 гривень, 4-місний “напівлюкс” - від 650 гривень, люкс на двох - 900 гривень. В кожному номері є санвузол, кондиціонер, холодильник, телевізор і цілодобове гаряче водопостачання. Харчування: на території бази відпочинку є ресторан, де можна замовити сніданок, обід і вечерю. Середня вартість - 150 гривень з людини на день. Ціна може коливатися залежно від замовлення. Розваги: на території бази відпочинку є великий пляж, де можна полежати на шезлонгах. Є можливість посмажити шашлик. Оренда альтанки з мангалом обійдеться у 150 гривень, столику з мангалом - 75 гривень. Діти можуть пограти у футбол та волейбол, а також розважитись на дитячому майданчику. Для дорослих відкритий більярд. Побачити Дністер можна на катамаранах та пароплаві. Поїздка на катамарані на двох обійдеться в 40 гривень за годину, а на пароплаві - 100-150 гривень з однієї людини

Можен информация устаревшая

Змінено користувачем G. mehanik
Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Ця інформація не зовсім актуальна для нас, тому що ми бронюємо всю базу і ціни у нас будуть договірні. Весь розклад по вартості буде викладено у темі з остаточною реєстрацією

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

25   1

Багато з дітьми поїде? А то у мене троє, та ще й найменшому як раз 28.06. буде тільки 5 рочків)) Не можу визначитися.

Яка вартість за дітей буде? як так розумію, що можна буде на все кагало взяти 4ри місний номер?

 

ПС: хворі по риболовлі будуть? риболовля буде? можна буде забанячити конкурс на вилов риби))

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Будь ласка Увійдіть або Зареєструйтесь щоб побачити посилання.

 Зазвичай діти до 7 років безкоштовно. А зі старшими потрібно буде вирішувати вам: якщо ви займаєте окреме ліжкомісце, то оплата звичайно необхідна. У вашому випадку логічно буде оплатити 4місний номер і розміщуватись там на власний розсуд.

Про конкурси ще не думали, якщо є цікаві ідеї, то чому б ні...

Змінено користувачем gonchar
Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Лещ на Днестре есть зачетный, фидерменам взять оружие очень рекомендую. По хищникам только с плавсредств

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

А по поводу дополнительного спального места практиковали надувной матрас

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

16 часов назад, G. mehanik сказал:

То чего нет на сайте “Дністровська рів’єра”
...

...

От чого його лізти поперед Батька в Пекло?  :)) 
Є організатори, вони все вирішують та видають ПОВНУ ТА ОСТАТОЧНУ ІНФОРМАЦІЮ.

Демократії з анархією не було та не буде.  :) 

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Будь ласка Увійдіть або Зареєструйтесь щоб побачити посилання.

 Ну а если ж невтерпёж жыж?! :energy:

Это ж такой кайф посмаковать предвкушением поездки!

 

15 часов назад, Александр Ничипорук сказал:

найменшому як раз 28.06. буде тільки 5 рочків))

В предварительной записи есть семья, так их наследнику к тому времени будет 10 месяцев. А на прошлом слёте самому младшему участнику было чуть больше двух лет.

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Так дійсно приїздять на зльоти із дітьми (причому різного віку), та й компанія дорослих також складається з людей різного віку.  Але тут завжди панує дружня і невимушена обстановка, яка надає можливість добре відпочити від буденних турбот. Так як цього разу відпочинок буде на березі річки, то акцент програми проведення зльоту був зміщений якраз у сторону збільшення вільного часу. Найбільш насиченим буде лише офіційний день зльоту (субота): планується автопробіг до міста, фотосесія біля фортеці, ну і (щоб зайвий раз не повертатися) пішохідна екскурсія по місту, а після обіду конкурси, розваги та традиційний бенкет. Всі ж інші дні менш завантажені, і це зроблено для того, щоб ви могли самостійно обрати для себе програму відпочинку і щоб не нав'язувати її іншим. Хтось зможе позасмагати і покупатися, хтось порибалити, хтось у цей час з'їздити оглянути місцеві краєвиди. Ну а всі вечори ми будемо проводити у нашій по сімейному дружній, веселій компанії. 

Ну і, звичайно ж, якщо у вас виходить виділити на цю поїздку більше ніж ці заплановані три дні, то обов'язково залишайтесь тут на довше. Наприклад: плануйте заїзд ще у четвер 27 червня і залишайтесь ще на пару днів довше (1 та 2 липня). Тоді ви зможете значно вище оцінити ці мальовничі краї і відвідати ще чимало цікавих місць. Вирішити питання про продовження вашого проживання на базі ви зможете особисто по прибуттю на місце зльоту.

Змінено користувачем gonchar
Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Будь ласка Увійдіть або Зареєструйтесь щоб побачити посилання.

 я добре пам'ятаю розмови 5-річної давності. І всі ці роки плекав надію що ми таки до вас виберемось. Два роки тому коли був у Кам'янці остаточно вирішив що треба найближчим часом таки це організувати. Дякую хлопцям з самого Кам'янця що не забули про клуб і нас, і взялись за організацію. 
Допомога звісно буде потрібна. Щось у процесі підготовки, щось у процесі проведення. 

Звісно ще не забудемо і будемо смикати по потребі )))

 з дітьми їдуть, і часто. Скільки буде по факту невідомо, але думаю що будуть. Умови Віктор описав - проживання залежить від кількості спальних місць, харчування звичайне по замовленню як для всіх, вечірні посиденьки як правило теж малим до 7 років безкоштовно, старшим 50% було десь до 14 років наче раніше, старші вже по дорослому. Алкоголь окремо. 
Детальні умови будуть трошки пізніше, але загалом десь так. 

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

25   1

Ну алкоголь я думаю можна було б взяти й фірмовий))), як у кого, а у мене від магазинного голова болить((

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Зазвичай при анкетуванні перед зльотом ми якраз і надаємо можливість учасникам вибрати що пити, як харчуватися, де спати і на які екскурсії їхати. Все це буде у темі, де ви все це вкажете. 

Змінено користувачем gonchar
Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

32 минуты назад, Александр Ничипорук сказал:

Ну алкоголь я думаю можна було б взяти й фірмовий))), як у кого, а у мене від магазинного голова болить((

У кого то даже реактор дома запущен))

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

А чого вже перестали записуватись на зліт? Не бачу у списку Харкова, Миколаєва, Кропивницького, Одеси, Мелітополя, Б. Церкви... Майже мовчать із Запоріжжя...

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Лопатой по сапатке

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

То яким способом до них це донести? У яку рейсу ще дзвонити? ((:

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Запрошую всіх бажаючих заходити і дану тему і замовляти собі клубну наліпку на 10 зліт. За вашим бажанням після виготовлення її буде або переслано вам через Нову пошту, або ж вручено особисто по вашому приїзду на зліт. 

Змінено користувачем gonchar
Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...

Важлива інформація

Щоб зробити цей веб-сайт краще, ми розмістили cookies на вашому пристрої. Ви можете змінити свої налаштування cookies, у іншому випадку ми будемо вважати, що ви згодні з цим.