Перейти до публікації

Растаможка авто по новому.


vag

Рекомендовані повідомлення

8 годин тому, vag сказав:

Что значит повторно? При растаможке 3% не брали. ...

Разобрался с квитанциями, 3% в пф еще не платил.

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

  • 2 тижні потому...

Ну то шо? Хтось вже розмитнив бляху?

 

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

4,4 тис.   136
3 години тому, rebus сказав:

Ну то шо? Хтось вже розмитнив бляху?

 

э такі...думаю автор не буде проти:

 

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

19 минут назад, Yarmola.L сказал:

э такі...думаю автор не буде проти:

 

Так, вже читав БЖ.

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

10 годин тому, rebus сказав:

Ну то шо? Хтось вже розмитнив бляху?

С какой целью интересуетесь?

В соседней ветке пишут, шо с 25.11.2018 по 02.01.2019 растаможили 16500 автомобилей. Сколько из них бляхи не упоминается

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

04.01.2019 в 10:50, rebus сказал:

Ну то шо? Хтось вже розмитнив бляху?

 

Я розмитнив. Але поки що не можу сертифікувати. Треба їхати в Харків, часу немає. Тобто, авто наче і розмитнене, але на бляхах ;)  Начебто в Полтаві відкривають центр сертифікації, то може за тиждень-два і стану на облік. Розмитнення майже 2000 євро з послугами брокера. Ще десь 300 треба буде витратити на сертифікат, податок у ПФ та постановку на облік. Тобто, за авто вартістю 1100 там, треба відвалити 2400 податків та зборів тут. І це "тіпа по льготному таріфу". та ще й витратити купу власного часу.

PS: Щодо мене, абсолютно не жалкую. Придбав купу знань, деякі корисні знайомства, зустрів багато хороших людей. І є про що згадати. Як наведуть лад з законодавством, може ще раз змотаюсь за авто. Але тепер в іншу країну. Німеччину наприклад... :D

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

20 хвилин тому, vag сказав:

Я розмитнив. Але поки що не можу сертифікувати. Треба їхати в Харків, часу немає. Тобто, авто наче і розмитнене, але на бляхах ;)  Начебто в Полтаві відкривають центр сертифікації, то може за тиждень-два і стану на облік. ...

тут не дивився?

Дільниця №8. 37800 Полтавська область, Хорольський район, м. Хорол, вул. Кременчуцька, буд. 19.

Дільниця №9.  36008, Полтавська обл., м. Полтава, Київське шосе, 33

Дільниця №7: 39631, Полтавська обл., м. Кременчук, проїзд Ярославський, 9
Дільниця №8: 36008, Полтавська обл., м. Полтава, вул. Європейська, 164

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

11 минут назад, LAVe сказал:

тут не дивився?

Дільниця №8. 37800 Полтавська область, Хорольський район, м. Хорол, вул. Кременчуцька, буд. 19.

Дільниця №9.  36008, Полтавська обл., м. Полтава, Київське шосе, 33

Дільниця №7: 39631, Полтавська обл., м. Кременчук, проїзд Ярославський, 9
Дільниця №8: 36008, Полтавська обл., м. Полтава, вул. Європейська, 164

 

Це раніше було. Буквально рік-два тому в Полтави позабирали права на сертифікацію авто, лишили тільки ТО. Тепер поновлюють.

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

8 часов назад, vag сказал:

 

Це раніше було. Буквально рік-два тому в Полтави позабирали права на сертифікацію авто, лишили тільки ТО. Тепер поновлюють.

в Харкові одна-дві лабораторії, на місто міліонник цього замало.

я б на твоєму місці змотався кудись у Волинську, Рівненську або Львівську область, де цих лабораторій як здірявого мішка розсипано.

черги звісно і там будуть, але не такі як в Києві-Харкові

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

8 часов назад, LAVe сказал:

я б на твоєму місці змотався кудись у Волинську, Рівненську або Львівську область

 

9 часов назад, vag сказал:

Начебто в Полтаві відкривають центр сертифікації, то може за тиждень-два і стану на облік.

 

:)

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

На сайте обьявлений AUTOS.UA появилось много машин выставочных . Прямо с автосалонов европы . Смотрел Сандеро. Года  2015. 16 17. Цены вдвое ниже рыночных . Авто полностью растаможено . Только тех паспорт без права перепродажи в течении года . Зачем париться? И в Харьков не надо ездить .

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

1 час назад, vladmp3ogg сказал:

На сайте обьявлений AUTOS.UA появилось много машин выставочных . Прямо с автосалонов европы . Смотрел Сандеро. Года  2015. 16 17. Цены вдвое ниже рыночных . Авто полностью растаможено . Только тех паспорт без права перепродажи в течении года . Зачем париться? И в Харьков не надо ездить .

 

Купите, потом расскажете, как оно. ;) А если серьезно, то это проблемные авто. И не только в перепродаже. Не дай бог попасть на серьезную проверку номера кузова - будете очень удивлены. А можно и присесть при неудачном стечении обстоятельств. 

 

ЗЫ: Сегодня прошел сертификацию. Сам сертификат обещали в течение 3-4 рабочих дней, в связи с праздниками. 3500грн все "удовольствие". По времени часа полтора. Очереди нет, кроме меня еще человека 3 было. Авто забрали на стенд и "танцевали" вокруг него минут 40. Но поскольку у меня нет ни тонировки, никаких других подозрительных модификаций, вопросов на данном этапе не было. 

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

2 години тому, vladmp3ogg сказав:

На сайте обьявлений AUTOS.UA появилось много машин выставочных . Прямо с автосалонов европы . Смотрел Сандеро. Года  2015. 16 17. Цены вдвое ниже рыночных . Авто полностью растаможено . Только тех паспорт без права перепродажи в течении года . Зачем париться? И в Харьков не надо ездить .

Пока будут люди верующие в возможность законной цены два раза ниже рынка, таких обьяв как эти, будет много.

 

Лох не мамонт ©

Змінено користувачем xxxmatadorxxx
Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

  • 2 тижні потому...

По итогу 

Авто в Литве + услуги по выбору и перегон до Хелма + дальнейший пригон самостоятельно = 1900 евро.

Снятие с учета в Литве для растаможки - 150 евро. 

Растаможка и сопутствующие услуги (брокер, комиссия банка, эксперт-криминалист, стоянка...) = 2050 евро

Сертификация 3500 грн

Постановка на учет 2600 грн (650 + 1800 ПФ). 

Бензин на поездки в МРЕО и на таможню - около 10 л.

Итого 2450 евро

Всего 4350 евро и около 8 часов личного времени. Нервные клетки не в счет. ;) 

Стоило оно того? Однозначно! 

Хочу ли повторить? Нет, но хочу и буду поддерживать снижение растаможки до нормальной, даже если мое авто при этом станет стоить 1000 евро на вторичке.

А теперь для примера, что может купить житель Евросоюза за 4000 евро в Литве (350 евро оставим на сопутствующие расходы) .

 

Будь ласка Увійдіть або Зареєструйтесь щоб побачити посилання.

 

 

 

 

 

Но, спасибо нашим согражданам, активно защищающим местный рынок от наплвыа такого хлама, Поэтому мы себе позволить не можем эти авто за такую цену. Надеюсь, пока не можем. 

Будь ласка Увійдіть або Зареєструйтесь щоб побачити зображення.

Змінено користувачем vag
Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...

Важлива інформація

Щоб зробити цей веб-сайт краще, ми розмістили cookies на вашому пристрої. Ви можете змінити свої налаштування cookies, у іншому випадку ми будемо вважати, що ви згодні з цим.