Перейти до публікації

Осцилограф


dvduaa

Рекомендовані повідомлення

Доброго дня, прийму в дар або за символічну ціну осцилограф (будь який в любому стані). Можливо в когось валяється чи не потрібний, а мені б згодився. Зв'язок в ЛС або 0931186192, смт. Драбів, Черкаська обл.

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Щось є. Здається, Н313 (без кабелів) і ще якись, завтра гляну. Для користі справи - подарую, на драгметали - не продам!

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Доброго дня звісно для користі!! Металами не займаюсь та й жалко такі речі здавати в металолом. Подивіться будь-ласка.

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Так, дійсно, один Н313. Влючав, промінь є, фокусується. Треба трохи підстроєчником нат платі підрегулювати положення по горизонталі, бо в середньому положенні ручки регулятора на панелі, промінь виходить за межі екрану. Кабелі відстуні, тому перевірити повноцінно можливості немає. Другий ОМШ-3М. Примітивний. Чи працює - не знаю. Блок живлення винесений окремо. Подарую обидва. Є ще один розібраний, здається 67-й (чи щось таке). Брав колись на відновлення, але руки не дійшли і бажання не з"явилось ( :) ), бо маю 73-й і 65-й робочі.

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Якщо новою поштою відправите буду зустрічати подарунки.

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

354   226

Привіт. У мене теж валяється. Колись був робочий. Але років 15 не вмикав. Не памятаю модель (здається 65-й) і що там залишилось по комплектаціі. Можу обміняти на 2л персикового соку  малій :). Територіально - Коломиці. 098 988 28 35

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...

Важлива інформація

Щоб зробити цей веб-сайт краще, ми розмістили cookies на вашому пристрої. Ви можете змінити свої налаштування cookies, у іншому випадку ми будемо вважати, що ви згодні з цим.