Перейти до публікації

continent_7

Рекомендовані повідомлення

Друзі, роблю зараз повний ремонт в приватному будинку. Ще черга до стелі не дійшла, але дружина вже говорить за натяжні стелі. Ну не знаю, ніби швидко і вигляд непоганий, але щось мене стримує від цих натяжних. Може все таки класичний потолок з гіпсокартону + можна було б під гіпсокартон закласти мінвату і стеля була б утеплена. Чомусь не прихильник я плівок, стеля не дихає і як воно на здоров'я людини теж питання. Зараз купа реклам, про те що плівки ПВХ якісні, виробництва Німеччини, але мені здається це розводняк, тупий Китай. Хіба в Європі в приватних будинках практикують натяжні стелі? Я не бачив. А які Ваші думки? Розпишіть максимально хто що знає. Буду вдячний.  

Змінено користувачем continent_7
Посилання на коментар

Від недавнього часу теж стикнувся з таким вибором: гіпсокартон чи ПВХ? Дружина звісно хоче плівку, бо це гарно виглядає. А я завжди підходив до вибору з практичної сторони. Тому ще не визначився з вибором.

Спочатку про мінуси. Є гіркий досвід з використанням плівки на стелі у кабінеті на роботі. Там використали мабуть найдешевшу глянцеву ПВХ плівку, яка смерділа пластиком ще місяців шість! Крім того значно погіршилась вентиляція у кімнаті і коли приходиш після вихідних на роботу, то там буквально нема повітря. Доводиться у будь яку погоду відкривати вікна для доступу у приміщення свіжого повітря. І є ще один нюанс у використанні натяжної стелі у приватному будинку: що станеться, якщо на горищі заведуться миші і погризуть плівку?

Тепер про плюси. Це дійсно виглядає дуже естетично (особливо матова плівка), неможливість виникнення будь яких тріщин і сколів на стелі, не потрібно періодично фарбувати, швидкість і простота монтажу стелі.

На мою  думку натяжну стелю можна використовувати у житловому приміщенні тільки при наявності дуже хорошої вентиляції у будинку. І, звичайно ж, використовувати лише якісну (не дешеву) плівку. 

Змінено користувачем gonchar
Посилання на коментар

1. не понимаю - что такое "дышит потолок"  - как может "дышать" пошпаклеванный гипсокартон? Куда он дышит?

2. Качественная пленка не воняет от слова вообще - не будет трещин, быстро монтируется. Сколько видел квартир с матовой пленкой - запаха больше от высыхания шпаклевки, чем от потолка.

3. Куда вы собираетесь закладывать минвату? В комнату под потолком? Вопрос - зачем? Если дом одноэтажный - утеплять надо со стороны чердака, чтобы точка росы смещалась наружу, а не утеплить под потолком изнутри, и получить мокрое холодное перекрытие, в котором через пару лет будет плесень.

ну а вообще - если этаж один и волнует потолок или потолок второго этажа - утеплять надо само покрытие крыши с установкой гидро- и паро- барьеров.

перекрытие - со стороны чердака - деревянный каркас, в ячейки минвату и свержу ОСБ, под ОСБ - паро барьер.

Змінено користувачем docstat
Посилання на коментар
5 хвилин тому, docstat сказав:

1. не понимаю - что такое "дышит потолок"  - как может "дышать" пошпаклеванный гипсокартон? 

Елементарно. Через мікропори у шпаклівці проходить повітря.

5 хвилин тому, docstat сказав:

Качественная пленка не воняет от слова вообще

Про запах погоджуюсь. Але чи буде через таку плівку проходити повітря?

А правильна вентиляція у приміщенні - це запорука здоров'я мешканців. 

Змінено користувачем gonchar
Посилання на коментар
4 хвилини тому, gonchar сказав:

Елементарно. Через мікропори у шпаклівці проходить повітря.

и куда оно проходит? над тем гипсокартоном - плита перекрытия бетонная.

4 хвилини тому, gonchar сказав:

Але чи буде через таку плівку проходити повітря?

я вот сижу и думаю - сколько воздуха проходит через потолок, у меня над головой в данный момент  - литое железо-бетонное перекрытие 20 см. Пошпаклеванно.

4 хвилини тому, gonchar сказав:

А правильна вентиляція у приміщенні - це запорука здоров'я мешканців. 

согласен, но вентиляция не гипсокартонным потолком с "микропорами" обеспечивается.

Змінено користувачем docstat
Посилання на коментар

docstat Що за звичка одразу розпочинати суперечку?  Автор теми попросив  висловити свої думки по даній темі і я свою висловив. І я не збираюся тут нікому доводити свою правоту і сперечатися з цього приводу.

Посилання на коментар

Если не заморачиваться с экологией и делать максимально быстро и дешево - то выбор - натяжной потолок. Брать только матовый белый, следя за максимальным качеством. Не оставлять под ним того, что может со временем осыпаться и требовать вскрытия. Потеря высоты - от 3.5 см, но мастерам удобнее, чтобы от 5 см. Гипсокартон по краю с подсветкой - уже вышел из моды.

Дополнительные свойства: протекания скапливаются на нем, иногда можно слить в емкость в случае возникновения. Вихляется под действием воздушных потоков и открывания дверей и окон (кто возразит, что нет такого - или очень невнимателен, или плохо видит, или врет специально). На него можно ставить освещение, которое светит скользящим светом вдоль потолка, можно встраивать светильники и динамики, если нужно.

 

Если заморачиваться с экологией и делать дороже и дольше - то выбор -  НЕ натяжной потолок (и это - не только гипсокартон). Винил, даже самый лучший и без запаха - вреден, в развитых странах уходит вместе с таким привычным асбестом шифера и свинцом паяных труб и старых белых красок. Если делать не натяжной потолок, надо отдавать себе отчет в том, что получится или хорошо, сложно, долго и дорого, или будут неизбежные неровности, трескающиеся швы, перепады. Дополнительные свойства: экологичнее, потеки никуда не деваются, не вихляет под действием воздуха, сложнее встраивать светильники и динамики, установка освещения со скользящим светом (люстра с лампами в нескольких сантиметрах от потолка) очень сильно подчеркнет малейшие дефекты и крайне не рекомендована. При приемке работ - обязательно светить лампой, прижатой к потолку, для выявления проблем с неровностями.

Змінено користувачем nick_f
Посилання на коментар
56 хвилин тому, gonchar сказав:

Що за звичка одразу розпочинати суперечку?

я не спорю, а просто сначала предлагаю думать, а потом уже писать про какой то "дышащий" потолок.

 

про то, что любой пластик (пленка) может иметь испарения и в какой то мере быть вреден - тут соглашусь.

Так же как пластиковая вагонка - которой балконы любили обшивать раньше, а потом на таком балконе летом можно было сознание потерять от испарений разогретого пластика.

Посилання на коментар
1 час назад, docstat сказал:

1. не понимаю - что такое "дышит потолок"  - как может "дышать" пошпаклеванный гипсокартон? Куда он дышит?

 

:) Якщо на гіпсокартон налити води, то вода через нього протече, через плівку ні. Є таке поняття "стіни дихають".

Посилання на коментар
3 хвилини тому, docstat сказав:

я не спорю, а просто сначала предлагаю думать, а потом уже писать про какой то "дышащий" потолок.

А ще не завадило б навчитися цивілізованому спілкуванню і не хамити. 

Посилання на коментар
30 хвилин тому, gonchar сказав:

А ще не завадило б навчитися цивілізованому спілкуванню і не хамити. 

это Вам не надо кого то, чему то учить -  а сначала читаете пару статей про "дышащие материалы", и потом не пишите ерунды и с Вами никто не спорит и никто Вас не обижает.

 

Недоступно для Вас

  Зареєструйтесь, щоб побачити цей контент

 

Вывод

Есть Моська (дышащие стены с их тремя процентами) и есть слон (правильная вентиляция, которая и удаляет большую часть избыточной влаги). Но Моська так громко лает в рекламных роликах и статьях, что большинство людей слона попросту не замечают.

Позаботьтесь о вентиляции в доме – и можете не думать о том, дышат Ваши стены или нет.

 

вот еще:

Недоступно для Вас

  Зареєструйтесь, щоб побачити цей контент

 

 

Змінено користувачем docstat
Посилання на коментар

извините коллеги что резко пишу - но нельзя же, не почитав даже немного, начинать писать советы про какой то воздух, микропоры....

Посилання на коментар

"Дыхание" стен и потолка - со всей очевидностью, в основном влияет на влажность, а не на приток свежего воздуха с улицы. Натянув на потолок пленку - надо понимать, что отток влаги ухудшится. А влаге в частном доме есть откуда браться на потолке: и перепады температур, и возможные небольшие протечки с крыши, и конденсат из воздуха. Насчет слона и моськи - оно-то, конечно, так, но есть нюанс: в реальной жизни, особенно зимой, у людей часто щель в пару миллиметров в окне, а стен и потолка - десятки квадратных метров. И "моська", благодаря большей во много тысяч раз площади, становится весьма заметной. Спать с открытым окном, конечно, замечательно и полезно, но я среди многих сотен знакомых знаю только одного, кто может спать зимой с открытым окном.

Посилання на коментар

Щодо дихання гіпсокартону: перед шпаклюванням поверхню ретельно грунтують. А грунт створює герметичну плівку і нічого не може "дихати". Це поняття притаманне лише глиняним стінам , де дійсно паро-повітряна суміш проходить через пори в стінах. Тому влітку в жару в глинянній хаті завжди прохолодно. Бо вологі з приміщення проходить через пори стін і говні випаровуючись, їх (стіни) охолоджує. Щодо стелі - я прихильник саме натяжних. Бачу в них значно більше переваг, ніж недоліків. А недолік один - потрібен особливий догляд: мити спеціальними (не активними) миючими засобами, уникати механічних пошкоджень. Також необхідно наперед чітко розпланувати всі освітлювальні прилади. І лише матова поверхня! Запаху в якісного полотна абсолютно ніякого не має. В сусідки в квартирі цього літа робили. Я зайшов через декілька днів, подивитись (на стелю :) ). В кімнаті жара, а запаху від плівки абсолютно ніякого. Я зразу і не зрозумів, думав, що то така рівна шпаклівка. Аж поки вона мені не сказала що то натяжні. В школі, де діти навчаються, зараз багато в класах його монтують. Має екологічні висновки, зовсім ніякого запаху. До речі, в одному з класів зробили не з ПВХ (чи як воно називається...), а з матеріалу на основі тканини. Казали монтажники, що він ніби то "дихає", гіпоалергенний, але дуже складний у монтажі.

Посилання на коментар

martinger Добре. Дякую за відповідь. Але постає інше питання. Чому в ЄС мало використовують натяжні стелі? Переписувався також зі знайомими які живуть в США, ті взагалі не знають що таке натяжна стеля. Якось дивно, стільки плюсів, а багаті країни цей матеріал не використовують в будинках.

Посилання на коментар
26 хвилин тому, continent_7 сказав:

Чому в ЄС мало використовують натяжні стелі?

Дивно, звісно. Не думаю, що це через шкідливість чи таке інше. Адже, головне технологія і конструктив, а матеріал полотна можна виготовити з максимально екологічно чистого матеріалу. Тут вже розгулятись є куди: герметичний, "дихаючий", на тканинній основі, зі штучного волокна, з натурального і т.д.

Посилання на коментар

Я бы делал себе натяжной потолок. Белый матовый. Самый дешевый и нет смысла брать, так как с нынешней конкуренцией на рынке цена более менее доступна для нормального качества.

Две недели назад был у знакомых на даче, у них в доме что на первом, что на втором этаже натяжные потолки. Пошел второй сезон осень-зима. Следов плесени, сырости нет

 

З.Ы, "Дышание" должно быть не через стены и потолок, а через вентиляцию. Не стоит также забывать, что существует не только проветривание, а также микропроветривания в разных исполнениях. Немцы, изготовители ПВХ окон и оконной фурнитуры, очень последнее время заморачиваются по этому поводу и очень серьезно относится к такому понятию, как "синдром больного здания"

Посилання на коментар
 • 2 тижні потому...

По долгу службы попробовали много фирм установщиков натяжных потолков, + - качество у всех одинаковое (ибо берут в одном месте в основном). По дорогим плёнкам вопросов вообще нет, по дешевым, да воняет недели две. Стоят как дома так и в офисе, наверное около 800 кв.м нам поставили. Быстро, дешево и красиво.

П.С. У тёщи дома лет 12 назад делали ремонт (сталинка) я все потолки сделал из гипса (профиля набивал от души, опыта не было, профиля халявного валом) уже давно все потрескались и слышимость огогого, получился эффект барабана. Помогала Тикуриловская латексная краска, трещин мало было, держала. Но сейчас цена.......

Крепите смело, только не дешёвую плёнку.

Посилання на коментар
 • 1 місяць потому...

Иногда такие потолки - единственный возможный способ привести помещение в нормальное состояние. У нас дома так было. Дом строился в 90х солдатами и в тч по ночам. Там потолки были с перепадами в 3см (где-то так) в общем, лесенка))) Сейчас с натяжным потолком все норм. 

Посилання на коментар
 • 3 місяці потому...

Якість зазвичай не відрізняється. Може відрізнянтись кінцевий результат і зазори в плінтусах. Це стосується Санвузлів. Коли заввищена вологість у щилинах може з*явитись грибок. Хлопці з T-Dim com ua після попередників перетягували заново

Посилання на коментар
 • 1 місяць потому...
 • 6 місяців потому...

Я от теж думаю таки зробити натяжну стелю, бо після попереднього ремонту і року не пройшло, як почали виднітись тріщини на стелі, у мене панелька 90их років.

Посилання на коментар
 • 2 роки потому...

ніхто не дасть гарантію, що грунтовка та шпаклівка, а також фарба, якими будуть оброблені гіпсокартонні плити на стелі, не будуть випаровувати забруднюючих речовин і не стануть причиною алергії. Якщо матеріал якісний і в нього є сертифікат якості- це єдине може стати запорукою, що він не містить шкідливих речовин.

Посилання на коментар
 • 6 місяців потому...

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
 • Зараз на сторінці   0 користувачів

  • Немає користувачів, які переглядають цю сторінку.

ПРО НАС

Всеукраїнський клуб ЛАНОС КЛАН – створено з метою налагодити спілкування між автолюбителями, організувати клубну спільноту для тематичного спілкування, зустрічей та інших заходів.

Всеукраїнський клуб ЛАНОС КЛАН - Клуб, який об'єднав абсолютно різних людей з абсолютно різних куточків України.

Всеукраїнський клуб ЛАНОС КЛАН був створений 01 березня 2005 року невеликою групою людей, які зробили величезний внесок в його розвиток.

Адміністрація Форуму

З питань розміщення комерційних (або інших) матеріалів на порталі звертатися:

За допомогою форми: Зворотній Зв'язок.

За допомогою E-Mail: Напишіть нам

×
×
 • Створити...

Важлива інформація

Щоб зробити цей веб-сайт краще, ми розмістили cookies на вашому пристрої. Ви можете змінити свої налаштування cookies, у іншому випадку ми будемо вважати, що ви згодні з цим. Політика конфіденційності