Перейти до публікації

Вопрос по Osram Night Breaker Unlimited H4


Andreik

Рекомендовані повідомлення

Всем привет ! Поставил себе сегодня данные лампы 

Osram Night Breaker Unlimited H4 12V 60/55W 3900K
Везде пишут , что свет белый...ну, типа, совсем с желтинкой. При дальнем даже синевой отдает.

У меня (Ланос 1,5 se ) свет желтый...сравнить с диодами на габаритах (которые реально белые) - просто желтизна ))) Светит хорошо, далеко... Но обидно другое - брал как белые...а получил... (((

Спасибо !!!

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

10 минут назад, Andreik сказал:

Всем привет ! Поставил себе сегодня данные лампы 

Osram Night Breaker Unlimited H4 12V 60/55W 3900K
Везде пишут , что свет белый...ну, типа, совсем с желтинкой. При дальнем даже синевой отдает.

У меня (Ланос 1,5 se ) свет желтый...сравнить с диодами на габаритах (которые реально белые) - просто желтизна ))) Светит хорошо, далеко... Но обидно другое - брал как белые...а получил... (((

Спасибо !!!

 

Лампы в габаритах у тебя белык это 5000 самое меньшее, скорее всего даже 5500

А осрам ты поставил 3900К, чем меньше цифра тем желтее

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

якщо брав щоб світило а не світилось - то все нормуль! чим більш холодна температура лампи (5000К-6000К-7000К) тим гірше світить в дощ, туман, сніг...3900К це в принципі біле світло....жовте це 2700К-3000К...біле (нейтральне)  це  і є 4000К...

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Та просто непонятно ,  по отзывам одни пишут белые, другие, что желтят ?! Как это может быть ? Там белизной даже не пахнет )))

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

29 хвилин тому, Andreik сказав:

Та просто непонятно ,  по отзывам одни пишут белые, другие, что желтят ?! Как это может быть ? Там белизной даже не пахнет )))

 на форумі є тема по лампам.

Там і відгуків багато і порівнянь.

В самого були Night Breaker,то був задоволений-як для галогену,доки не встановив ксенон.

Біль біліший(холодний) відтінок буде у Фільок,але вони не довгожителі.

 

п.с. стікла фар нормальні??

 

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

2 минуты назад, Vofka сказал:

п.с. стікла фар нормальні??

Да, отличные ! Так я по форуму и смотрел )) Почти все пишут, что свет белый )) Ну а отзывы о них - прекрасные

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

4 хвилини тому, Andreik сказав:

Да, отличные ! Так я по форуму и смотрел )) Почти все пишут, что свет белый )) Ну а отзывы о них - прекрасные

тоді лише шукати лампи з вищою температурою,як писали вище і змінювати.

п.с. типу Осрам Cool Blue Boost 

Змінено користувачем Vofka
Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

1 час назад, Andreik сказал:

Та просто непонятно ,  по отзывам одни пишут белые, другие, что желтят ?! Как это может быть ? Там белизной даже не пахнет )))

У меня стоят Osram Night Breaker Unlimited, ближний с "желтинкой", а дальний практически белий.

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

1 година тому, Yura-ua сказав:

У меня стоят Osram Night Breaker Unlimited, ближний с "желтинкой", а дальний практически белий.

аналогично.

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

3 години тому, Yura-ua сказав:

У меня стоят Osram Night Breaker Unlimited, ближний с "желтинкой", а дальний практически белий.

значить різна температура ламп дальнього і ближнього....на упаковці що вказувалось?

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

3 часа назад, Yarmola.L сказал:

значить різна температура ламп дальнього і ближнього....на упаковці що вказувалось?

Вот такая упаковка:

Будь ласка Увійдіть або Зареєструйтесь щоб побачити зображення.

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

4 години тому, Yarmola.L сказав:

значить різна температура ламп дальнього і ближнього....на упаковці що вказувалось?

Просто на дальній нанесено голубий свілофільтр, через те воно і здається білішим ніж ближнє.

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

13 годин тому, Yarmola.L сказав:

значить різна температура ламп дальнього і ближнього....на упаковці що вказувалось?

нет, там все проще:

 

Цитата

Будь ласка Увійдіть або Зареєструйтесь щоб побачити зображення.

по фото прекрасно видно, напротив нити ближнего света, стекло обычное - прозрачное, поэтому и свет желтый, а на против нити дальнего - нанесено голубое напыление, которое режет часть желтого спектра, и поэтому свет кажется белее.

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

А почему никто не написал, что напряжение на контактах ламп в Ланосе почти на 2 вольта ниже, чем в бортовой сети. Эта проблема давно обсосана на форуме - если хотите нормальный свет, то ставьте реле, чтобы питание на лампы подавалось непосредственно с аккумулятора, а не через всю проводку и подрулевой переключатель.

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

1 година тому, WhiteSE сказав:

 если хотите нормальный свет, то ставьте 

ксенонову лiнзу))

 

п.с. в мене на СЕНСi світло було нормальне(біле) без додаткових реле,але ті лампі довго не виходжували.

 

 

Змінено користувачем Vofka
Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

10 годин тому, WhiteSE сказав:

А почему никто не написал, что напряжение на контактах ламп в Ланосе почти на 2 вольта ниже, чем в бортовой сети. Эта проблема давно обсосана на форуме - если хотите нормальный свет, то ставьте реле, чтобы питание на лампы подавалось непосредственно с аккумулятора, а не через всю проводку и подрулевой переключатель.

согласен - напряжение проседает сильно, я себе сделал через реле. Светить стало ярче. Но фары греются что капец, не то что бы руку на стекле нельзя было держать, но ощутимо горячее стекло, думаю градусов 40 точно есть.

Скорее всего буду снимать.

 

9 годин тому, Vofka сказав:

ксенонову лiнзу))

это дорого, но единственный реальный вариант улучшить свет.

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...

Важлива інформація

Щоб зробити цей веб-сайт краще, ми розмістили cookies на вашому пристрої. Ви можете змінити свої налаштування cookies, у іншому випадку ми будемо вважати, що ви згодні з цим.