Перейти до публікації

Львів за дві доби. Або як Львів перетворюється в Прагу


tyz

Рекомендовані повідомлення

Вирішив створити нову тему, так як ця поїздка трохи відрізняється від попередніх.

Є у мене кумчик, з ним товаришуємо ще з першого класу. А у нього є ресторанний бізнес, пару магазинів. І кумчик після свого божевільного ритму життя відпочиває лише в Турції, щоб полежати на олінклюзіві.

Я йому постійно кажу, поїдь у Львів, там круто і тобі буде цікаво побачити які там ідеї у ресторанному бізнесі. Так капав, капав йому  і до капався)))

Каже мені, а поїхали на моє ( тобто його) день народження. А нам що, ми ж туристичні наркомани. Дай привід і ми з радістю. Тим більше він оплачує дорогу і головну посиденьку))

Так як виїхали після роботи, тому по дорозі вирішили заночувати в

Будь ласка Увійдіть або Зареєструйтесь щоб побачити посилання.

 Він знаходиться на окружній Рівного, в с.Колоденка. Головне швидко не їхати, так як можна його проминути, Але там головний орієнтир,  там велике перехрестя.

Готель крутий, враховуючи що це коружна, я не думав що там там може бути класно. Номери чисті, свіжі. Парковка надлійна. І головне у готелі було весілля, але рівно о 23-00 стало тихо. Приїхало коли вже було темно

 

Зранку роздивились територію

 

Над самою трасою в цілодобовій кавярні перекусили

 

Впринципі якщо не сильно спішиш, то це дуже непогана ідея заночувати на трасі. У Львів приїзджаєш у дуже хорошму стані. А не вбитим після 8 годинної їзди, це якщо у Києві не попав у пробку.

Зупинились десь на трасі, для маленького піт-стопу

Люди-свині, після себе не прибирають

після того як повернувся з Одеси точно можу сказати, що траса Київ-Львів крута

Правда ще не їздив у сторону Чернігова.

Ось так ми доїхали до Львова. далі нас чекав маленький шок. Ми таке у Львові побачили вперше. 

Заселились  у перевірений

 

 

Кумам спочатку готель здався дорогуватим. Але потім як пожили, побачили сервіс, як близько до наших прогулянок. Що в будь який момент швиденько можна добратися до готелю  і відпочити. То готель їм теж дуже сподобався.

 Правда парковка біля нього по неадекватній ціні. То поки дівчата розбирали речі, ми поставили нашу машинку на парковці на Короленка 9. Там огороджена ділянка, камери спостереження і адекватна ціна - 40грн/доба

Ще коли за тиждень бронював готель, так у нас виявились останні номери. Коли бронював столик У Ресторації Бпчевських, наш столик теж виявився останнім і я почав щось підозрювати. І все ми побачили на місці, хоч і нічого не зрозуміли. Чому воно так. Але про це розповім у наступній частині

 

 

Змінено користувачем tyz
Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Чим Львів приємно здивував так це погодою. Вперше за останні чотири приїзди було сонячно))

Перша наша мета це піднятись на Ратушу

Будь ласка Увійдіть або Зареєструйтесь щоб побачити посилання.

Під Ратушою якесь дійство, воно наступного дня голосно стріляло))

А з Ратушою не склалось, перед самою касою здоровенна черга, вирішили не чекати а просто показати кумам Площу Ринок

Але куди ж без кави? У нас був складений список, куди обов"язково потрібно зводити кумів. Ратуша перенеслась, далі була Копальня Кави. Спочатку в крамниці все було нормально. А як почали спускатись під землю, там стільки люду, що пройти неможливо, не говорячи про те щоб щось подивитись. Тому змушені були випити каву  у  верхньому залі

 

Побачили здоровенну чергу у  Криївку. Але у нас був запланований театр, тому ми не ризимкнули і перед виставою перекусили залишками їжі взятої із дому

Ще дома купив квитки на мюзкл "Труффальдіно із Бергамо" в театрі ім. М. Заньковецької

По дорозі побачили таку красу

Ось і сама вистава

Після вистави почали шукати де повечеряти, з списку пішли до Гасової Лямпи. Там знову черга...

Далі Реберня "Під Арсеналом" черга аж на вулицю.

далі Трапезна Ідей, все занято. Ну що ж це таке робиться? Поруч побачили Підпільний Кіндрат

Там було пару вільних столиків. Потім зрозуміли чому. Там не сильно сподобалось, довго обслуговували. Хочу старви смачні і музиканти веселі. Від яких ми втікли у підвал, але вони і там нас знайшли і хвили п"ять співали нам пісіні

І трохи вечірнього Львову

 

Ось так пройшло перше знайомство у моїх друзів зі Львовом. Як потім воним сказали, що нічого не зрозуміли, так як постійні черги трохи зіпсували перше враження. Але наступний день пройшов краще.

 

Змінено користувачем tyz
Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Будь ласка Увійдіть або Зареєструйтесь щоб побачити посилання.

 ви мабуть на вихідні поїхали  у Львів? 

В будні дні зазвичай меньше народу, хоча може так попали))

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

В 09.11.2017 в 19:27, jason_ua сказал:

Будь ласка Увійдіть або Зареєструйтесь щоб побачити посилання.

 ви мабуть на вихідні поїхали  у Львів? 

В будні дні зазвичай меньше народу, хоча може так попали))

Все вірно, ми були у вихідні, але і у понеділок ситуація не на багато кращою була.

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Настав новий день. Побачимо як з ранковими чергами.  

Будь ласка Увійдіть або Зареєструйтесь щоб побачити зображення.

 

Вирішили поснідати у Львівських Пляцьках, А там знову черга)) але коли ми вже виходили з закладу черги вже не було

Точно можу сказати, та порція, яку вони там дають мені малувата)) Каву у Пляцьках не брали, так як для цього є бомбезні львівські кавярні.

Ратуша минулого разу була дуже зайнята. Зробили спробу номер два. І нам повезло, черг біля каси не було і ми вільно піднялись.

А там краса

 

 

При спуску на зустріч почали з"являтися люди. І дійсно біля каси вже є маленька черга

Висновок, у вихідний довго не спати, тільки в цьому випадку є шанси що черг не буде.

Так як під час підйому спалили трохи калорій, то вирішили поповнити їх у класичній кавярні. Для цього вибрали Цукерню на Староєврейській. Там такі милі дівчата, такі вони класні в одязі ХІХ ст.)))

Ми були вперше і нам дуже сподобалось

 

 

Далі знову почали спалювати калорії)))

 

 

А що там реберня "Під Арсеналом" ? так як прийшлов час обіду, вирішили перевірити. Знову черга, але ми не здаємося. Стали з кумом у чергу, поки дівчата ділились новинами. Простояли хвилин 20 наче черга рухається. А потім вивляється, що це черга не залу, а до замовлення. Тобто ще треба замовити і чекати коли тебе викличуть. Вирішили не стояти,, останню спробу вирішили відкласти на завтра. Що ж це таке у Львові робиться?))) Поки стояли в черзі то вичитали що реберня обслуговує за день  до 1600 відвідувачів. Ні фіга собі (подумалось)

Зайшли у сусідній  перевірений заклад "Пструг, Хліб та Вино", там як раз виявилось кілька вільних столиків. 

 Хлопці замовили стейки (250грн)  а дівчата пструг  

 

 

Хоч  під час обіду і перепочили але втома була. Тому вирішили йти до готелю відпочити.

По дорозі зайшли в одну із львівських майстерень. Львову респект здоровенний за такі ідеї. У майстернях затишно, красиво і цікаво спостерігати як вони виготовляють свою продукцію.  Які ми тільки не бачили майстерні - шоколаду, карамерю, пряника, свічок. А зайшли у мастерню мила. Дівчата накупляли корисних сувенірів

 

 

 

Ну і на вечір, в день коли кум відмічав своє день народження у нас був заброньований столик у Ресторації Бачевських.

Цей ресторан золота середина, щоб була вишукана атмосфера, і не дорогі страви. Жива класична музика,  класна компанія - відмінне завершення дня.

 

 

 

 

 

 

В цьому ресторані я у минуломі році святкував своє день народження. В цьому році кумове)). Нам всим сподобалось.

Ось так, якщо коротко, завершився у нас основний день.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Настав новий день. Побачимо як з ранковими чергами.  

 

Вирішили поснідати у Львівських Пляцьках, А там знову черга)) але коли ми вже виходили з закладу черги вже не було

Точно можу сказати, та порція, яку вони там дають мені малувата)) Каву у Пляцьках не брали, так як для цього є бомбезні львівські кавярні.

Ратуша минулого разу була дуже зайнята. Зробили спробу номер два. І нам повезло, черг біля каси не було і ми вільно піднялись.

А там краса

 

 

При спуску на зустріч почали з"являтися люди. І дійсно біля каси вже є маленька черга

Висновок, у вихідний довго не спати, тільки в цьому випадку є шанси що черг не буде.

Так як під час підйому спалили трохи калорій, то вирішили поповнити їх у класичній кавярні. Для цього вибрали Цукерню на Староєврейській. Там такі милі дівчата, такі вони класні в одязі ХІХ ст.)))

Ми були вперше і нам дуже сподобалось

 

 

Далі знову почали спалювати калорії)))

 

 

А що там реберня "Під Арсеналом" ? так як прийшлов час обіду, вирішили перевірити. Знову черга, але ми не здаємося. Стали з кумом у чергу, поки дівчата ділились новинами. Простояли хвилин 20 наче черга рухається. А потім вивляється, що це черга не залу, а до замовлення. Тобто ще треба замовити і чекати коли тебе викличуть. Вирішили не стояти,, останню спробу вирішили відкласти на завтра. Що ж це таке у Львові робиться?))) Поки стояли в черзі то вичитали що реберня обслуговує за день  до 1600 відвідувачів. Ні фіга собі (подумалось)

Зайшли у сусідній  перевірений заклад "Пструг, Хліб та Вино", там як раз виявилось кілька вільних столиків. 

 Хлопці замовили стейки (250грн)  а дівчата пструг  

 

 

Хоч  під час обіду і перепочили але втома була. Тому вирішили йти до готелю відпочити.

По дорозі зайшли в одну із львівських майстерень. Львову респект здоровенний за такі ідеї. У майстернях затишно, красиво і цікаво спостерігати як вони виготовляють свою продукцію.  Які ми тільки не бачили майстерні - шоколаду, карамерю, пряника, свічок. А зайшли у мастерню мила. Дівчата накупляли корисних сувенірів

 

 

 

Ну і на вечір, в день коли кум відмічав своє день народження у нас був заброньований столик у Ресторації Бачевських.

Цей ресторан золота середина, щоб була вишукана атмосфера, і не дорогі страви. Жива класична музика,  класна компанія - відмінне завершення дня.

 

 

 

 

 

 

В цьому ресторані я у минуломі році святкував своє день народження. В цьому році кумове)). Нам всим сподобалось.

Ось так, якщо коротко, завершився у нас основний день.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Модератор. пропав останнє повідомлення. А то на форумі пішов глюк і воно продублювалось, а видалити не можу

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Настав останній день. А мені чогось не спалось, і мені так побаються ранкову міста, коли ще немає людей. Так було і цього разу. Ось яким я побачив Львів

Будь ласка Увійдіть або Зареєструйтесь щоб побачити зображення.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Ранковий Львів просто бомбезний. Колись майже рік назад,  о 6-00 іхали трамваєм і на зупинці Львівська політехніка, коли відкрились двері ми з дружиною почули аромат кави і випічки. Це був культурний шок.

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Коли прийшов у номер, трохи відпочив. Пішли снідати, адже нам ще треба було звільнити номер. Думали плснідати у кавярні на Бамбетлі, але там немає сніданкового меню. Тому пішли у новий для нас заклад - Світ Кави , що біля Каплиці Боїмів. Там затишно, класично, смачно і зручно. Так як я іноді дома трохи готую, то для мене та і дружини було відкриттям така нова страва на сніданок, як Гофра. По іншому, це  бельгійська не солодка вафля з різною начинкою. Смачно і цікаво. Тепер подумую над тим, щоб до дому купити вафельницю

Це гофра з шпинатом та яйцем.

Будь ласка Увійдіть або Зареєструйтесь щоб побачити посилання.

А це гофра з грибним соусом та сиром

Ну і трохи інтер"єру. Люблю коли гарний вид  з вікна

 

А далі ми трохи підкупили сувенірів, і поки веселялись з готелю, та паркувались біля Арсеналу, наші друзі зайняли чергу у реберню " Під Арсеналом". Думаю може хоч цього разу у нас вийде туди попасти.

ВИЙШЛО!)))

ось так. приблизно в 12-00, у робочий час черг не було і половина залу була вільна

Ось такий у них немаленький гриль)))

У реберні не дають тарілок і приборів))) все відбувається на застеленому столі

а щоб не обліпатись видають такі паперові фартухи))

Трохи інтер"єру

 

На столах багато паперових рушників, у залі багато кранів щоб помити руки. Реберня крута. стилізована під середньовіччя. Не вистачає якогось лицаря)))

Порція ребер 95 грн, її повністю вистачить на одну людину, оебра дуже смачні. Ребра є основною стравою, правда ще подають рибу гриль та овочі. Тпе5р зрозуміло, чому у ребельню так важко попасти. Ми змогли попасти тільки у робочий день і то ще до обіду.

Ще прикол, коли виходили з реберні, це приблизно 13-00, то вже була черга. Я в шоці)))

Трохи відео.

 

Нам всим там дуже сподобалось.

Ось на такій класній ноті  у нас завершився Львів. Нашим кумам він теж дуже сподобався.

Але для себе ми зробили висновок, що у Львів краще їхати у робочі дня. Тоді  його можна  нормально оглянути.

Ось по туристичному потоку Львів перетворюється у Прагу, де теж із-за туристів важко куди попасти.

 

Змінено користувачем tyz
Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Дякую за цікаву розповідь!

Який орієнтовний бюджет такої подорожі на вихідні у Львів?

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

надо было заскочить в театр пива

вечером там конечно забито, но утром и днем вполне можно опрокинуть недурственного пиффка

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

1 час назад, LAVe сказал:

надо было заскочить в театр пива

вечером там конечно забито, но утром и днем вполне можно опрокинуть недурственного пиффка

Заходили в театр, да там прикольно. Але так як серед нашої компанії лише я один по пивку, то ми там не затримались))

 

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

1 час назад, Justice777 сказал:

Дякую за цікаву розповідь!

Який орієнтовний бюджет такої подорожі на вихідні у Львів?

Приблизно так,

по житлу все дуже розкидано. Цього разу ми себе побалували люксовим готелем за 2300 на 2 доби. Квартиру можна знайти значно дешевше але бронювати потрібно завчасно, а не сьогодня на завтра.

Ми бронюємо тут -

Будь ласка Увійдіть або Зареєструйтесь щоб побачити посилання.

 

По харчуванню 

Сніданок на двох у межах 200-300грн. Наприклад останній сніданок Гофра і Світі кави нам на двох обійшовся у 250грн.

Обіди 300-400 грн, Але наприклад у реберні можна наїстися і за  250грн

Вечеря може трохи дорожче, але все залежить від кількості алкоголю і самого ресторану. Наприклад Бачевських на двох то треба розраховувати на 700-800грн мінімум, але там  люксова подача і т.д. А от влітку вечеряли у Гасовій Лямпі то на чотирьох нам обійшлося 800 грн ( 2 дорослих+2 діт) 

Значить основна їжа на день приблизно 800-1000 грн на двох.

Кавярня приблизно - 50-80 грн на двох, за один похід, якщо без десертів. 

Все інше сувеніри, просто випивка  по бажанню і можливостях.

Дорогу  і житло вже самі порахуєте.

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Не знал что в Праге тоже кучи мусора валяется! С меня Львова хватит когда фуры с мусором  с Львова в Запорожской области ловили, суки высыпали прям в полях! и мне на поле 3 фуры мусора высыпали! Так что львов для меня гуамно!

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Будь ласка Увійдіть або Зареєструйтесь щоб побачити посилання.

Дякую за цікаву розповідь!

Ще більше хочеться у Львів!!!

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Будь ласка Увійдіть або Зареєструйтесь щоб побачити посилання.

  Я наче чітко написав, що по туристичному потоці Львів стає схожим на Прагу.

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Будь ласка Увійдіть або Зареєструйтесь щоб побачити посилання.

 Про сміття у Празі, бачив прикол. Жалко що не сфоткав - сміття у Празі збирала вбита Газель))))

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...

Важлива інформація

Щоб зробити цей веб-сайт краще, ми розмістили cookies на вашому пристрої. Ви можете змінити свої налаштування cookies, у іншому випадку ми будемо вважати, що ви згодні з цим.