Перейти до публікації

Установка фаркопа на машину с ГБО


kruvanya

Рекомендовані повідомлення

Не знаю чи правильно вибрав розділ для розміщення моєї теми, якщо ні, то адміни перенаправте.

Підскажіть будь-ласка в кого стоїть на машині гбо з балоном "таблетка" і одночасно стоїть фаркоп. Хочу поставити фаркоп, проте побачив, що прикріпити його мабуть буде проблемою. Треба знімати балон чи можна і так поставити фаркоп чи взагалі не можна його поставити? Дуже буду радий відгукам і порадам. Дякую.

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Ничего не нужно снимать. Ставится легко. Год назад ставили себе вдвоем за час с перекурами. Желательно иметь подъемник или яму. 

Змінено користувачем vovoshka
Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Будь ласка Увійдіть або Зареєструйтесь щоб побачити посилання.

аналогично как и у   - стоит и то и то. если правильно выбрать конструкцию фаркопа - то всё станет прекрасно. нужно брать типа такого. 

 

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

14 часов назад, vovoshka сказал:

Ничего не нужно снимать. Ставится легко. Год назад ставили себе вдвоем за час с перекурами. Желательно иметь подъемник или яму. 

 

4 часа назад, SoulOfONYX сказал:

стоит и гбо и фаркоп, ничего не мешает

 

3 часа назад, catkiev сказал:

Будь ласка Увійдіть або Зареєструйтесь щоб побачити посилання.

аналогично как и у   - стоит и то и то. если правильно выбрать конструкцию фаркопа - то всё станет прекрасно. нужно брать типа такого. 

 

дякую, що відгукнулися. хотів одне уточнити - це у вас балон "таблетка" (стоїть на місці запаски), да??? дякую за відповідь. 

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

17 минут назад, kruvanya сказал:

 

 

дякую, що відгукнулися. хотів одне уточнити - це у вас балон "таблетка" (стоїть на місці запаски), да??? дякую за відповідь. 

Так. саме такий балон. такий фаркоп кріпиться за ланжерони, по боках від баллона, навіть не близько. 

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

  • 9 місяців потому...

ГБО пока нет, но судя по ценам на бензин будет. Хочу поставить фаркоп, посоветуйте где заказать полный комплект, что бы были втулки и проставки в багажник? Лазил по сайтам в комплекте фаркоп и болты - это все. 

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...

Важлива інформація

Щоб зробити цей веб-сайт краще, ми розмістили cookies на вашому пристрої. Ви можете змінити свої налаштування cookies, у іншому випадку ми будемо вважати, що ви згодні з цим.