Перейти до публікації

Техосмотр по новому.


vzx

Рекомендовані повідомлення

2 часа назад, GidraM сказал:

А згідно нового закону, як я зрозумів, буде відповідний контролюючий орган, який може перевіряти тех. стан авто прямо на дорозі

Проблема в том, что могут и не проверять. За толику малую. 

Весогабаритные рамки да, вроде немного сдвинули дело. Но пока только вроде - мало времени прошло.

Не знаю, я за машиной слежу и боз ТО, а теперь придётся ещё и платить

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

1 годину тому, Dima26 сказав:

Проблема в том, что могут и не проверять. За толику малую. 

Можуть. У нас точно не переведуться любителі дати і взяти. Всюди, не тільки на дорозі. Але це не привід нічого не робити. 

І добре, що ти слідкуєш за машиною. Але ж не всі такі. 

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Недавно довелось їхати автобусом в інше місто. На автостанції побачив, що в рейсових міжміських великих автобусів шини літні і сильно зношені... Якраз була ожеледиця і я таким автобусом їхав. Водій ще умудрявся легковики обганяти. Необхідно терміново запроваджувати дорожній контроль машинами-лабораторіями + поліція і проводити експрес контроль - стан шин, світлових приладів, тонування, шумності, димності, кріплення вантажу. Як побічний ефект, виявлення п"яних, під наркотиками, крадених машин, машин-двійників, перевезення забороненого вантажу. Справа за депутатами... і за нами як виборцями. Втрата часу і нервів на дорозі - це ніщо в порівнянні із смертями через безвідповідальних водіїв. 

Наднях їду, назустріч сліпить неможливо... Я йому моргнув дальнім. Думаю, мужик забув дальнє вимкнути... І тут він включив дальнє. Мене мало з дороги не здуло. Ну не може так бути! 

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

12,4 тис.   58

А есть зимние шины для автобусов и фур? Я как-то ни разу не видел. 

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

2 часа назад, Александр29 сказал:

А есть зимние шины для автобусов и фур? Я как-то ни разу не видел. 

Скажем так они существуют. Но в наших широтах практически не применяются, только в скандинавских странах, там это обязательно. У нас все ездят на M+S и дай Бог, чтоб не лысые как коленка)) Дорого очень, обуть хотя бы ведущую ось тягача в такие шины надо 50-60 тыс грн. И иметь два комплекта колёс на разные сезоны это уж слишком, а если говорить за всю сцепку, где 12-14 колёс, это короче, не реально... Фура которая работает по Украине в лучшем случае едет за 20 грн за км, это в лучшем, бывает и вдвое меньше, при таких заработках вообще удивительно, что она ещё едет)))

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

21,9 тис.   585

Будь ласка Увійдіть або Зареєструйтесь щоб побачити посилання.

 літом 21р на азс Окко бачив в Одесі на фурі шиповані колеса, правда шини вже були потерті і шипів не було, були тільки отвори від шипів. Сам був в шоці від побаченого!)

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

14.01.2022 в 18:44, GidraM сказал:

І добре, що ти слідкуєш за машиною. Але ж не всі такі. 

Как-то не улыбается принять ислам по собственной инициативе.

16.01.2022 в 18:58, 20vlad78 сказал:

И иметь два комплекта колёс на разные сезоны это уж слишком, а если говорить за всю сцепку

ха, а если взять, к примеру, низкорамник с 4-6 осями... плюс, при перевозке тяжеловесов колеса еще и стрелять любят. Даже с учетом прайса на спецперевозку переобуться хотя бы 1 новым комплектом - уже больно.

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

  • 1 місяць потому...

Я хоть и не поддерживаю данную петицию, но кину на неё ссылку тут

Будь ласка Увійдіть або Зареєструйтесь щоб побачити посилання.

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...

Важлива інформація

Щоб зробити цей веб-сайт краще, ми розмістили cookies на вашому пристрої. Ви можете змінити свої налаштування cookies, у іншому випадку ми будемо вважати, що ви згодні з цим.