Перейти до публікації

Шляхами мальовничої Черкащини


gonchar

Рекомендовані повідомлення

   Ось і прийшла до нас така довгождана весна. З настанням теплих і погожих днів з’явилось бажання подумати про організацію першої у цьому році виїзної зустрічі нашої дружньої автомобільної сім’ї. Обдумавши можливі варіанти, пропоную на ваш розгляд такий формат проведення даного заходу:  провести цю зустріч у форматі автоподорожі по цікавим місцям Черкащини. Програма цієї туристичної подорожі розрахована на ТРИ дні. Але це не є обов’язковою умовою для участі. Кожен зможе самостійно визначитись, на якому етапі приєднатися або завершити подорож і повернути додому.

Будь ласка Увійдіть або Зареєструйтесь щоб побачити зображення.

Отже програму пропоную таку:

6 травня

Нашу туристичну автомобільну подорож пропоную розпочати у невеликому але широко відомому місті давньої козацької слави – Чигирині. Там планується відвідати із екскурсією історико-архітектурний комплекс «Резиденція Богдана Хмельницького».

Після відвідин Чигирина переїзд до села Суботів, де знаходиться історичний музей на місці родового маєтку гетьмана Богдана Хмельницького.

Зупинку на обід та відпочинок пропоную зробити у також відомому місці козацької доби широко відомого під назвою Холодний Яр. Ця місцевість здавна використовувалась як місце розташування козацьких повстанців, гайдамаків, партизанів. У цьому місці росте також цікава історична природна пам’ятка, один із символів українського козацтва - Дуб Максима Залізняка.

Далі нашою метою буде відвідини національного заповідника «Батьківщина Тараса Шевченка», який включає в себе три села, Шевченкове, Будище та Моринці. Все це місця, у яких народився та виріс відомий на весь світ український поет та художник Тарас Шевченко.

Також приємним бонусом до подорожі буде ознайомлення з експозицією сучасного військово-патріотичного музею в селі Шампанія.

Для ночівлі та «шашликопаті» буде орендовано приватний будинок у селі Моринці під назвою агросадиба «Тарасові шляхи».

7 травня

На другий день нашої подорожі ми запланували відвідати не менш цікаві місця Черкащини. Це буде ознайомлення із місцевим туристичним комплексом у селі Водяники.

Наступним місцем нашої зупинки буде одне з живописних природніх куточків на берегах річки Гірський Тікич – каньйон у Буках. Там же буде організовано і обідню перерву.

Далі наш шлях проляже через село Іваньки, де ми відвідаємо такі цікаві місця, як місцеву «перлину» міні-парк «Олександрія» та художню галерею художника-монументаліста Н. Бартосика.

І для самих витривалих наших мандрівників пропоную переїзд на ночівлю у місто Умань. Заночувати і повечеряти пропоную у вже відомому багатьом одноклубникам готельному комплексі «Шинок на околиці».

8 травня

Третім та завершальним етапом нашої подорожі стане екскурсія до парку «Софіївка» та ознайомлення з історичними та культурними пам'ятками нашого міста. Після чого щасливі учасники, затарившись у дорогу пивом та лимонадом місцевого заводу «Уманьпиво», роз'їдуться по своїх домівках переглядати фото та обговорювати свої враження.

 

   Орієнтовна вартість подорожі буде складатись із вартості ночівлі (120 грн на особу у Моринцях та 230-250 грн за номер у готелі в Умані), витрати на обіди в Холодному яру та Буцькому каньйоні (вартість продуктів, які закупимо у магазинах, порахуємо на місці), «шашликопаті» у Моринцях (максимум по 100 грн на кожного дорослого) та вечері в Умані (також десь по 100 грн), спиртні напої кожен бере із собою на власний розсуд, екскурсії в Чигирині та в Моринцях по 10-20 грн з особи. Звичайно, до суми кожен має додати затрати на паливо для свого автомобіля. Загальний пробіг по Черкащині складе близько 320 км.

Маршрут на карті пропонується

Будь ласка Увійдіть або Зареєструйтесь щоб побачити посилання.

.  Зустрічаємось у Чигирині у суботу 6 травня десь в інтервалі 09.00-09.30 ранку. Координати місця зустрічі

 

   Запрошую всіх, кого зацікавила дана пропозиція, записуватися до списку і активно взяти участь у обговоренні поїздки. Як завжди хочу почути від вас свої пропозиції або зауваження. Зрозуміло, що лише від наших власних зусиль буде залежати наскільки цікавою буде ця подорож.

Пропоную записуватись всім бажаючим на поїздку у такому форматі:

 

нік на форумі/місто/кількість дорослих учасників/перелік етапів участі

 

Список учасників:

Дорослих - 18

Дітей - 8

 

  1. gonchar/Умань/2/1-2-3
  2. Инженегр/Киев/2+1/1-2-3
  3. mirosha/Кропивницкий/2+1/1-2-3
  4. WAC47/Харьков/1/1-2-3
  5. AK3588/Хмельницкий/2/1-2-3
  6. Strelokr/Кропивницкий/2/1-2
  7. master116/Полтава/4+1/1-2-3
  8. G.mehanik/Терновка/2+3/1-2-3
  9. Shurik75/Умань/2+1/1-2-3
  10. tov. Che/Кропивницкий/2+1/1-2-3
Змінено користувачем gonchar
Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Вітя пробач, але я не зможу. Дуже гарна подорож. Алє нажаль.

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Интересно но я думаю участвовать 6-7 числа и потом домой.

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

ближе к маю определюсь,хочу. Если смогу,100% поеду.
Кто там ближе к маршруту,какие нам предстоят испытания в виде отечественного дорожного полотна?

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Прикольно.Но у нас все выходные,почти,в этом году,из за работы - коту под хвост.

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

:( Стосовно якості доріг нічого доброго сказати не можу.  Черкащина завжди "славилась" поганою їх якістю. Будем надіятись, що до травня хоч великі ями залатають. Але ми ж не гонки будемо влаштовувати? Спокійно 50-60 км/год можна їхати по любій дорозі.

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

нет Витя,спокойно по нашим дорогам,сейчас,ехать нельзя,с любой скоростью. Ибо от передвижения по ним,в обиход идуттолько одни эпитеты,а надо шоб отдых был полноценным.

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

2,7 тис.   10

Предварительно запишите

Инженегр/Киев/2/1-2-3

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

5 минут назад, Инженегр сказал:

Предварительно запишите

Инженегр/Киев/2/1-2-3

не гони,а как же я? :cry:

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

2,7 тис.   10

Будь ласка Увійдіть або Зареєструйтесь щоб побачити посилання.

 , ну я же написал, что двое взросых - ты и я :bratuha:

 

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Я пока поддерживаю. Только объясните мне, 8 мая, понедельник - выходной? Короче, я скорее всего без ночевки в Умани, в ночь поеду в Кировоград. Запишите предварительно:

mirosha/Кропивницкий/2+1 ребенок/1-2

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Будь ласка Увійдіть або Зареєструйтесь щоб побачити посилання.

Так. Робочий день з понеділка 8 травня перенесено на суботу 13 травня.

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

У нас шестидневка и так. Так что переноса скорее всего не будет!

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

WAC47 / Харьков / 1 / 1-2-3

 

Участвую обязательно, поменятся может только число попутчиков

 

В Чигирине планирую быть утром (скорей всего подскочу из Кременчуга).

Ориентировочно во сколько будем встречаться, в часов 9-10?

Змінено користувачем WAC47
Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Попутно вопрос. 9 есть шанс застать в Кировограде тюльпаны? Или уже всё оцветёт?

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Про час, місце зустрічі в Чигирині обговоримо пізніше. Але думаю, що орієнтуватися треба на 9 ранку. А про тюльпани, то це буде залежати від погодних умов. Якщо потепліє рано, то можливо і відцвітуть вже.  

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Будь ласка Увійдіть або Зареєструйтесь щоб побачити посилання.

 Все будет видно ближе к этим числам. Обычно все в самом расцвете.

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Може ще й на тюльпани подивитись заскочимо? ;)

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Тюльпаны? Легко! Предлагаю заезжать:) Я вас тогда еще и на Хутор Надії затащу! Вы там ниразу никто не был. Вот, если что 

Будь ласка Увійдіть або Зареєструйтесь щоб побачити посилання.

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Заезжайте, будем рады.

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Опана. Тюльпаны это очень даже хорошая идея. Присоединяюсь к выше сказанному о "будем рады"
Был бы рад поехать с вами, но не получается. А вот помочь встретить это уже другой разговор


 

Змінено користувачем gonchar
Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Опана. Тюльпаны это очень даже хорошая идея.©

А мне чёта это мульт напомнило, как козаки в голандию гоняли и представилось, шо вереница ланек, аки те козаки :D

Змінено користувачем arkur
Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Ми не сумніваємось у гостинності кіровоградських одноклубників! Але у нас заплановано відвідати багато місць. А на тюльпани можна хіба що четвертим етапом у вівторок 9 травня. :)

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

8 минут назад, gonchar сказал:

Ми не сумніваємось у гостинності кіровоградських одноклубників! Але у нас заплановано відвідати багато місць. А на тюльпани можна хіба що четвертим етапом у вівторок 9 травня. :)

другое дело если бы там канабис рос,да Вить? :D

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Всякое возможно. Кто знает, может какой-то агроном-затейник между тюльпанов и подсадил


 

Змінено користувачем gonchar
Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Гість
Ця тема закрита для публікації повідомлень.
×
×
  • Створити...

Важлива інформація

Щоб зробити цей веб-сайт краще, ми розмістили cookies на вашому пристрої. Ви можете змінити свої налаштування cookies, у іншому випадку ми будемо вважати, що ви згодні з цим.