Перейти до публікації

Тернопіль - Курортне (Одеська обл.)


A.B.

Рекомендовані повідомлення

Планую поїздку Тернопіль - Хмельницький - Вінниця - Умань - Одеса - Курортне.

 

Мабуть, вирушати буду вночі, щоб побільше траси пройти без денної спеки (машина без кондиціонера...).

 

Питання:

- Хто катався в той напрямок, як там після Одеси дороги? Бо щось чув, що погано...

- Google каже їхати через Овідіополь, Кароліно-Бугаз, Затоку, Сергіївку... Є альтернативні шляхи. Може, хтось знає, як краще?

- І де в тих краях заправки із пропан-бутаном?

- Інші корисні поради для поїздки вночі, і для відпочинку в тому регіоні одеської області - також приймаються! :)

 

Дякую за відповіді :)

 

P.S. після поїздки постараюся описати... Виїзд 19.07.16.

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Їздив цього літа за маршрутом Івано-Франківськ-Тернопіль - Хмельницький - Вінниця - Умань - Одеса
Дорога хороша. Їхав теж вночі, тому спека також не заважала))

Рекомендую перед трасою Умань-Одеса заправитися газом у Вінниці, так як на самій трасі великі черги на газових азс...Можна годинами стояти...

Змінено користувачем jason_ua
Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Брат приіхав із Лазурного вчора,каже дорога непогана.Сам планую з 1.07.На одеській трасі багато поліціі!!!

Змінено користувачем SeregaVin
Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:


на самій трасі великі черги на газових азс...Можна годинами стояти...

то якщо їхати в пікові дні, як ти. ми їхали в неділю в Одесу, і в четвер назад - ні черг, ні машин.... пусто.... а от хто їхав як ви, в суботу туди, і в останній вихідий назад - ото була жесть... згоден. все треба зважувати на те, який це день.

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Згоден. Як верталися у вівторок, то з протилежної сторони на трасі було дуже мало машин на зустріч а у нашу сторону  траса була знову завалена  :)

Змінено користувачем jason_ua
Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Поняв, дякую всім... Ну я буду їхати в ніч з понеділка на вівторок, посеред тижня, думаю, що  в цей час буде не дуже багато машин. А конкретно після Одеси в напрямку на Курортне - ніхто не їздив? Мене та ділянка хвилює :)

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

В тій сраці, де сильний Vodafone майже на нулях...
В тій сраці, де великий Київстар тільки EDGE і з проблемами...
В тій сраці - Інтертелеком дає 3G!!!

Інтертелеком, ти мене потряс. Це було неможливо, але ти це зробив. Я не уявляю, що ти забув в цій безвісті... Але ти тут є, ти жереш мої гривні по 9 коп за Мб, і ти мій, схоже, єдиний зв'язок з всесвітом.

Скажете - де я? Бляха, я і сам не знаю. Це Одеська область, на південь від Одеси, це далі за Затоку. Це селище Курортне.

 

Дорога сюди - це окремий піпець. Це неописуємо. Після Одеси. І особливо після Затоки.

В одному місці дорога просто зникла. На 400 метрів. Можете таке собі уявити?!?! Як ж сюди туристи приїдуть? Хоча вони є. Тут все аномальне.

Тут навіть вітер такий, що ви ще такого не бачили, серйозно. Я втомився від нього за день. Вся центральна Україна - це як гігантський сквозняк, чи то протяг - сьогодні. Наче ви у велетенській трубі пилососа.

І ще - в мааскву я тепер не поїду. Я простояв в ГОДИННІМ (!!!!!) дорожнім заторі в Затоці - тепер я знаю, що це таке, маасковскіє пробкі. Більше там немає на що дивитися.

Враження від сьогоднішнього дня настільки різні - що описувати буду завтра.

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

  • 2 тижні потому...

Отож, про дорогу, описую.

 

Ділянка Тернопіль - Хмельницький нормальна

Хмельницький - Вінниця - нічо так.

Вінниця - Умань - так собі, поганенько, багато "гребенів", важка техніка дорога розплющила.

 

Умань - Одеса - в 2013 році було відчутно краще. Зараз вона вже латана-перелатана, і навіть смішно згадувати, що її будували як "автомагістраль"...

Їхав назад (з Одеси) в ніч з 29 на 30 липня (це на суботу) - потік машин із Києва в напрямку півдня направду вражав. 250 км безперервно йдуть фури і легковики назустріч. В напрямку Києва було порожньо.

 

Одеса - Затока - ПОГАНО. Вузько, з вибоїнами, або горбами. Трафік такий, як в Тернополі на проспекті Бандери в робочі дні. Весь шлях навіть ніхто нікого не обганяє, а це, на секундочку, 65 км! Дорога абсолютно не відповідає потребам курортного регіону. На дорозі реальні ями - і я ніде не бачив ремонтних бригад.

 

Після Затоки і до Курортного (ще 30 км) - ппц. Кінець географії. Особливо запам'ятайте село Біленьке (Беленькое) - там на метрів 500 - дорога просто ЗНИКАЄ НАХЕР! Замість дороги - напрямок із ямами і горбами. Ями такі, що в дощ я би певне там не проїхав. Це просто П..ЕЦЬ!!! Великий привіт реформатору Саакашвілі. Це його область, він там рулить, це їхні дороги, це їхні обласні бюджети. Це багата область. Величезні порти і все таке. Великий потік туристів, котрі проїжджають через цю сраку - це просто ганьба для Одеської області.

 

Десь на днях мені скинуть відео з реєстратора найефектнішої діляночки траси Затока - Курортне, залию...

 

Отакі от справи.

Змінено користувачем lafa
Затер мат
Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...

Важлива інформація

Щоб зробити цей веб-сайт краще, ми розмістили cookies на вашому пристрої. Ви можете змінити свої налаштування cookies, у іншому випадку ми будемо вважати, що ви згодні з цим.