Перейти до публікації

Головний сервісний центр МВС


MTE

Рекомендовані повідомлення

Будь ласка Увійдіть або Зареєструйтесь щоб побачити посилання.

 

 

В цій темі пропоную обговорювати питання пов'язанні з ГСЦ МВС України (раніше МРЕО).

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

В субботу планирую заменить техпаспорт.

Нужно убрать надпись КРЕДИТ  и написать ГБО.

 

Нужные доки собрал:

 

Паспорт 

Код

Тех.паспорт

 

Для кредита:

1. Письмо на начальника МРЭО (датировано 2010 годом)

2. Выписка из ДРОРМа (что автомобиль выведен из залога)

 

 

Нужна выписка из ДРОРМ свежая, заверенная нотариусом  = 160 грн

 

Для ГБО

1. Сертификат соответствия

2. Дополнение к сертификату соотвествия

3. Свидетельство "про погодження конструкції..."

4. Акт приема-передачи

5. Акт технической эспертизы

 

 

копии сделал всех документов

 

 

Возникает мысль сходить самому. Вчера смотрел Туполева онлайн,  было пару человек.

Сегодня....жесть.

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

После выплаты кредита техпаспорт не менял. Просто получил бумажки для МРЭО, что кредит погашен и стороны друг к другу претензий не имеют, а также бумажки что арест с авто по теме кредита можно снимать - отнес это все в МРЭО и больше ничего не делал.

а техпаспорт поменял года через три только, когда ГБО поставил.

 

а вот запись о ГБО я бы оставил! мало ли поставишь еще раз - а запись уже есть.

 

Одним словом я бы просто отнес в СЦ бумажки о выплате кредита и техпаспорт оставил бы как есть.

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Не внимательно прочитал :)

В 2010 году я даже бумажки не носил.

Так и катаюсь с тех.паспортом "Кредит" . Он мне не мешает.

Возникла потребность вписать ГБО.

Поэтому и собрался заменить тех.паспорт.

Змінено користувачем SeregaVin
Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

190,15 + 201,00 = 390,15 грн


 



 


Зокрема, вартість послуги реєстрації транспортного засобу відповідно до пункту 14 Переліку платних послуг становить:


для транспортних засобів усіх категорій вітчизняного виробництва та країн СНД – 152,63 грн.;


для транспортних засобів усіх категорій іноземного виробництва – 190,15 грн.;


для мототранспорту, причепів вітчизняного виробництва та країн СНД – 148,63 грн;


для мототранспорту, причепів іноземного виробництва – 186,15 грн;


для мопедів – 54,83 грн.


 


Вартість бланка свідоцтва про реєстрацію транспортного засобу складає 201 грн.


Вартість номерних знаків складає:


для транспортних засобів усіх категорій – 103 грн. 50 коп.;


для мототранспорту – 39 грн. 00 коп.;


для причепів – 52 грн. 50 коп.;


 


для мопедів – 15 грн. 90 коп.


 


Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Сорри, прочел как выписать ГБО...

я номера не менял - оставил старые, вычеркнули кредит и вписали ГБО.

Вся процедура занял пол дня - в основном очереди и 324,00 грн.

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:


Возникает мысль сходить самому. Вчера смотрел Туполева онлайн,  было пару человек. Сегодня....жесть.

На Чапаевке (столичное шоссе) вообще пусто сейчас. я менял давно, до реформы. сейчас бы тоже наверное пошел сам.

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Операция прошла успешно.

К 9:00 на Столичное шоссе 104 не успел..Был на месте в 9:20.

Парковка на территории 15 грн/час.

 

Я припарковался сразу на площадке для осмотра авто экспертами (не знал....думал, что это парковка перед сервисным центром).

 

Здание сервисного центра двухэтажное посередине автобазара (правое крыло ).

 

В окошке приема документов (они есть на двух этажах) подсказали, что нужно обратиться в кабинет №4 для печати заявления на замену техпаспорта.

 

30 минут и заявление готово (в очереди в кабинет я был 4-й). Состав

Забрали доки на ГБО и погашения кредита + мой паспорт и код. (копии не нужны) и сказали ждать.. через 10 минут вынесли в коридор напечатанную заяву.     За эти 10 минут можно было успеть сбегать в банк и оплатить квитанцию на перерегистрацию авто.

Но!!! Я не знал, нужна ли мне квитанция о оплате эспертизы! В кабинете №4 тоже не знали и сказали, что сами эксперты скажут.

 

 

Заявление на руках и вышел из здания на площадку для экспертизы авто. (там где я изначально припарковался).

Очередь хаотическая .   Процесс - поднял капот, положил доки и ждешь.

Мне повезло! Через 15 минут мне в заявление написали , что номер кузова совпадает с документами.

Т.е. я прошел криминалиста. А полноценная экспертиза мне была не нужна.

 

Перепарковал авто и пошел банк.  Банк был прямо в сервисном центра (Брокбизнесс). Понятно, что он давно закрыт. Пришлось выходить за пределы базара ...Там есть банк Сичь , кассиры сами знают тебе нужно.  :)  Переспросили меня по поводу квитанции о услуге экспертизы. Я сказал, что мне не нужно.

Оплатил 414 грн (с комиссией банка) и пошел обратно в сервисный центр.

 

На первом этаже была небольшая очередь и я поднялся на второй этаж.

Было свободное окошко..

 

Я отдал пакет документов:

 

Квитанция об уплате услуги "перерегистрация авто"

 

Завления на замену техпаспорта с подписью криминалиста

Тех.паспорт

Письмо на начальника МРЭО (датировано 2010 годом)

Выписка из ДРОРМа (что автомобиль выведен из залога)

Выписка из ДРОРМ свежая, заверенная нотариусом

Сертификат соответствия

Дополнение к сертификату соотвествия

Свидетельство "про погодження конструкції..."

Акт приема-передачи

Акт технической эспертизы

 

Проверили все документы и на выписке из ДРОРМ свежая, заверенная нотариусом сказали: "Отлично! Приходите через час, все будет готово!".

 

Я пошел гулять по автобазару, вернулся через 45 минут и забрал новый техпаспорт!

 

 

 

 

П.С. На выезде с парковки я заплатил 30 грн (2 часа)

 

 

П.П.С. "бегунки" еще есть . В кабинет №4 люди сами их не пускают :)   Они говорят "нам только спросить".

Схема еще работает через начальника или начальника окошек сервисного центра.

Когда я подавал свои доки в окошко, оператору принесли пакет документов и положили на рабочий стол. Люди заходят через служебный вход к начальнику "окошек".

 

Думаю, что скоро этого практически не останется!

 

 

П.П.П.С.   за 2 часа экономия семейного бюджета составила 1000 грн!!!!!!

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Выписка из ДРОРМ свежая, заверенная нотариусом

 

Это обязательно?Или Старая прокатит?

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

  • 3 тижні потому...
  • 4 місяці потому...

Такая зрада что аж зубы сводит
 

Будь ласка Увійдіть або Зареєструйтесь щоб побачити зображення.

 

Песочин, если что.

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

І у Львові 10грудня  вже відкрили такий сервісний центр!!

 

 

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

  • 2 місяці потому...

это все, друзья, что нужно вам знать о качестве предоставляемых услуг в МРЭО на ул. Туполева в столице

это, друзья, туалет при МРЭО. Туалет платный, друзья, как и все в МРЭО.

 

Будь ласка Увійдіть або Зареєструйтесь щоб побачити посилання.


 

9 лет назад я ставил там авто на учет. Потратил два дня, посылаемый то за подписью, то за печатью, 

то опять за подписью, выстояв во всех очередях и т.п. Два дня ((

 

 

И вот, по истечению 9 лет, я снимал с учета то же авто в том же месте. После всех революций, "покращень",

"единых окон", "спрощень" и т.п. могу заверить смело: не поменялось НИ-ЧЕ-ГО. Большими буквами, друзья, НИ-ЧЕ-ГО ((

 


 

с 8-30 до 17-30, выстояв все очереди во все окна, кабинеты, ко всем инспекторам, заплатив лишнее и потом его вернув, 
я как баран просто стоял и старался не шевелить мироздание, дабы не поднять волну негодования ((

новые хозяева остались еще ждать номеров и тех паспорт... Догадываетесь, как я поступлю в следующий раз? Именно так )))

Змінено користувачем Maximilian
Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

  • 1 місяць потому...

Немного свежей зрады


 

Спойлер

 

Будь ласка Увійдіть або Зареєструйтесь щоб побачити зображення.


 

 

 

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

  • 1 рік потому...

 

Черезжопно в стиле интернет-магазинов с картой приватбанка сделана оплата

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

5,5 тис.   378
В 15.03.2017 в 18:39, Maximilian сказал:

я как баран просто стоял и старался не шевелить мироздание, дабы не поднять волну негодования ((

А чё не поехали на окружную в шкодовский центр (рядом) или на ту же Усенка?

 

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

1,5 тис.   153

следующую авто оформляли на усенко
2 часа заняло все без каких либо напрягов
- эл. очередь

- зал ожидания

- операторы

- касса

- эксперт

все было на 100% отлично от Туполева, которое говно говном

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

  • 1 рік потому...

Сходил наконец-то в сервис-центр, оценил так сказать лично.

 

Не смотря на то что от старта реформы прошло уже считай четыре года детские болезни так и остались.

 

Зарегистрировался на сайте в электронную очередь. Совет тем кто будет читать: не регистрируйтесь, разве что вам надо приехать четко в указанное время и пройти процедуру. В случае если люфт по времени есть удобней зарегистрироваться на месте, потому что в этом случае вы попадёте в живую "подочередь" и окажетесь у специалиста раньше чем тот кто как я зарегистрируется на сайте и приедет с некоторым запасом, а потом будет ждать до точного времени регистрации плюс ещё какой-то период когда освободится специалист.

 

Но то ладно. Шёл оформлять международные ВУ, как уже сказал зарегистрировался на сайте. Простояв до 9:30, потом ещё десять минут, попал к специлисту. А оказывается что специалисты работающие с электронной очередью занимаются только переригестрацией, оформление международных ВУ в другом крыле по живой очереди. Зачем же тогда на сайте сделана регистрация и для оформления международных ВУ?

 

Ещё одна мелочь которая удивляет, но это уже не про сервис.центр, а вообще про работу МВД. Оформление МВУ стоит 5,70, комиссия банка 10 гривен. Зачем государству эти дурацкие пять гривен, почему нельзя было упразнить этот сбор вместе с реформой? Вопрос риторический

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

  • 3 роки потому...

Про новинки в процесі перереєстрації автомобілів

 

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Він просто озвучує нововведення. По факту - дурдом і "покращення" знову б*є по нам: тепер (чи в арешті авто, чи на штрафах - заборона на відчудження) ти маєш записатись спочатку до експертів, 300+грн, експертиза дійсна 10 діб. Експерти тільки в СЦ, в департаментах таку послугу не роблять, а бо роблять протягом 10 діб по заяві. Далі... експерт тепер робить "висновок" 1 авто за годину, а раніш за 15 хвилин, бо на них повісили ще роботу з базами, яку раніш робили інспектори СЦ (експертів 3, інспекторів в СЦ - 13, наприклад). Далі запис в чергу СЦ... Тобто за 1 день можна не встигнути. А якщо людина здалеку приїхала в чуже місто з грошима??

 Це все для того, щоб була можливість отримувать електронні техпаспорти? З якими нікуди не виїхать... і як працює ДІЯ.... і що показати інспектору ДПС в селі, де нема інтернету....   

  Зробили "горло пляшки" з усіма натяками на корупцію...

Змінено користувачем Юра 66
Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Я тут не бачу нічого крім відокремлення експертизи в окрему процедуру. Що як раз дозволяє покупцю з грошими взагалі не витрачати на це час -- продавець може зробити її заздалегідь.

Так само не треба витрачати час на техпаспорт -- фізичний техпаспорт можна будь потім, у себе в рідному МРЕО. Ще пам'ятаю що перед 24 збирались запустити відправку техпаспорта через Нову пошту.
Людей які відразу після купівлі їдуть за кордон - думаю і в мирний час було дуже-дуже мало. Яка б не була гарна машина, але така поїздка вимагає підготовки та перевірки авто.

Дія працює без інету, посвідчення та його номер показати можна якщо треба виписати штраф за перевищення швидкості на грунтовій дорозі.

Плюс який процент тих кого зупиняє поліція десь в глибинці в порівнянні з тими кого поліція перевіряє на залишившихся блок-постах чи нюхає десь на виїздах на вихідні?
Я не прихильник того як Недії побудована, в тому числі і того як відбувається перевірка документів. Але все ж таки за більше ніж 10 років водійського стажу мене жодного разу не зупиняли в такий глушині ані поліція, ані гаєрасти. Цей недолік скоріш теоретично можливий ніж практично створюючий проблему.

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

21.12.2022 в 21:58, WAC47 сказав:

Я тут не бачу нічого крім відокремлення експертизи в окрему процедуру. Що як раз дозволяє покупцю з грошими взагалі не витрачати на це час -- продавець може зробити її заздалегідь.

   По-перше: експерти значно подорожчали... було до 200 (і можна було відмовитись по заяві від експертизи і на свій страх і ризик зробить безкоштовний ОГЛЯД), стало 460.

  По-друге:  зроблену "заздалегідь" експертизу за 460 треба в них же підтвердити навіть наступного дня (може ви перебили номери за ніч), далі... покупець не приїхав... або приїхав і відмовився, а у Вас -1 день і -460.... або після в СЦ виявили штрафи, вик.провадження, інше... зручно?

  По-третє: чи внесені зміни до законодавства на рахунок того, ЩО має передати поліцаю при порушенні водій? Паперовий документ чи...?

  По-четверте: в СЦ все одно тре їхати, бо здавати старі доки/номери все ж прийдеться.

  По-п*яте: виїхати за кордон по дії не вийде...

Змінено користувачем Юра 66
Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

  • 3 тижні потому...

відгук з єДрайва

Прихований текст

 

Переоформлення по новому

...

За день до поїздки в СЦ ми відкрили Електронний кабінет водія та взяли білетики на 7.01.23 на заміну прав дівчини та на експерта. На реєстраційні дії білетиків не було. Хіба що на 10.01.23.

Дія 1. Експерт

Чесно кажучи - експерта пройшов я хвилин за 20.

- Отримував бланк у віконечку приблизно 3 хв.

- Загнав на майданчик = хвилина

- Огляд = 10 хв.

- Вигнав з майданчика = приблизно хвилина

- Оплата в кассі через дорогу = 4 хв

- Друк акта в віконечку = 3 хв.

Тут варто сказати що це скоріш за все тому що було свʼято. Мабуль більшість свʼяткували. І в СЦ фактично було пусто.

Пішовши до автомата я подумав що гарною ідейою буде взяти квиточок на реєстрацію так як СЦ пустий. А часу на годиннику було 14.00-15.00. Тим паче що я знаю що фактично документи, друк талона і видача номерів займає ну хвилин 25 максимум (якщо немає черг і людей які влазять). Але виявилось все цікавіше - черга не світилась на моніторі. Нові білетики не обявляють. Але і взять квиточок також не можливо. Бо є тільки доступні на вівторок 10.01.23р.

Ну прям сильно цікава ситуація :) Тому беремо квиточок на вівторок на 14:01 і чекаємо.

Дія 2. Реєстраційні дії

Приїхавши вже в СЦ 10.01.23р о 13.50 - ми по класиці чекали коли білетик висвітиться на дисплеї до 14.35-14.40. Хоча запис на 14.01.

Процесс стандартний проте без біганини до експертів. З моменту подачі документів співробітнику - ми забрали новий Талон реєстрації та номера приблизно через хвилин 30-40 та в 16.20 я вже був вдома.

Мінус - це те що просто треба їхати 2 рази в СЦ.

При тому що фактично нічого не змінилось.

Тому пропоную просто відпрошуватись з роботи на обидва дні і брати всі квиточки відразу просто аби розуміти коли Вам точно треба бути в СЦ.

Бюджет:

- 1300 грн Договір КП + 200 грн продавця = 1500 грн

- Експерт = 380 грн

- Реєстрація = 783 грн

Разом 2663 грн (з ДКП включно).

 

 

Звісно один відгук не відображає картину в цілому.

 

 

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

5,5 тис.   378

Віталя, сам зроби висновок: стало зручніше? Добре, якщо по місцю, а якщо купець з іншої області? Він готовий навіть 2 доби все це терпіти?

Трохи каментів по пунктах:

- Сторонній ДКП робиться в 2 доби (договір комісії і, власне, сам ДКП),

- Локація автора невідома. Спробував би він це зробити буднім днем в обл.центрі з одним СЦ, то був би дуже засмучений(( Якщо десь в Переяславі або Золотоноші - там завжди напівпорожньо.... Черкаси, Кіровоград, Полтава - аншлаги... В Києві на Усенка (не саме відвідуване місце) черги на експертизу ДО покращення в людні дні  стояли від Гагаріна, 

- Саме головне: святковий день, субота, 07.01... нормальні люди бухають))

ПС. Далі на весь той процес накладаємо тривоги і вимкнення світла, зависання баз, зв*язку, просто людський фактор...

   ппс. приклад із життя: мої купці із Сміли (30км) приїхали в Че, подивились, поїхали тут же написали дог.комісії (був понеділок, СЦ не працював, але чергові онлайн його реєструють), іншим днем знову приїхали по сам ДКП. Словами сказали, що в Че на реєстрацію не поїдуть ("в цей дурдом"), а поїдуть в Корсунь за 60км.... якщо і там 2 рази прийдеться бути, то от вам і (в гіршому випадку) 360км та 4 дні на реєстрацію. То це все поруч, наче... зручніше зробили? Для тих 5%, кому потрібен електронний техпаспорт?   

 

Змінено користувачем Юра 66
Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...

Важлива інформація

Щоб зробити цей веб-сайт краще, ми розмістили cookies на вашому пристрої. Ви можете змінити свої налаштування cookies, у іншому випадку ми будемо вважати, що ви згодні з цим.