Перейти до публікації

Створюємо офіційну організацію


Lost_soul

Рекомендовані повідомлення

Тут пишемо свої думки з приводу такої теми - а чи не створити нам свою власну житомирську офіційну орагнізацію клуба ланосоводів?

Пропозиції з назвою, а також аргументовані відповіді прошу в студію :D

Опитування дійсне 14 днів, прошу голосувати. Сам проголосував за таку пропозицію.

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Вроде как все ЗА, но сомневаюсь что конкретно дело зайдет дальше разговоров, т.к. времени отнимает это немало, а его как всегда не хватает.

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Кстати, смущает голосование "За", без коментариев... А я думаю, в решении такого вопроса голосование необходимо связывать с коментарием.

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

:iz5: :za: javascript:emoticon(':za:')javascript:emoticon(':iz5:')

возни с этим много... кто займется сиим сопросом???

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Народ голосує так, як йому вздумаєтсья. В першому пості я писав - прошу аргументувати свої голоси. Далі діло кожного з нас пояснювати свою точку зору чи ні.

Особисто я проголосував за, тому що бачу РЕАЛЬНІ плюси від цієї ідеї. Якщо громада вирішить, що треба створювати таку організацію - буду допомагати чим можу.

Якщо ні - то ні.

to samovar А на аналогію з Остапом Бендером можно і образитись...

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Щодо роботи... Нас багато, і ми працюємо в різних структурах. Хтось є в податковій - допоможе звіти здавати, хтось в банку - допоможе відкрити та обслуговувати рахунок (Diesel_zt - це камінчик в твоє обістя), хтось з юридичної точки зору.

Я, наприклад, зможу допомогти з статутом і реєстрацією в органах місцевого самоврядування.

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

  • 1 рік потому...

Опитування дійсне 14 днів, прошу голосувати.

Кстати, голосовалка почему-то осталась открытой до сих пор. Пришлось её удалить. Результат голосования: 11 - за, 1 - против. Это так, на всякий случай.

Тут пишемо свої думки з приводу такої теми - а чи не створити нам свою власну житомирську офіційну орагнізацію клуба ланосоводів?

Масштабы меняются, господа! :wink:

На сегодняшний день ведется работа по подготовке к официальной регистрации Всеукраинской общественной организации под предварительным названием "Всеукраинский клуб поклонников транспортных средств "Ланос". В связи с этим предлагаю в субботу 10.04.2010 в 1900 провести внеочередную встречу активистов Житомирской ветки с целью формирования инициативной группы. Заседание инициативной группы, подписание протокола заседания и пересылку протокола заседания необходимо осуществить в течении 10 дней. Поэтому прошу отнестись к данному мероприятию со всей ответственностью. Членами инициативной группы могут быть ТОЛЬКО члены клуба. Поэтому ознакамливаемся с темой

Будь ласка Увійдіть або Зареєструйтесь щоб побачити посилання.

.

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Я бы с удовольствием посетил бы встречу 10.04.2010, но не могу((( так как нахожусь сейчас в Одессе

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

суббота... нужно будет смотреть, Постараюсь, но ведь в пятницу увидемся??

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

суббота... нужно будет смотреть, Постараюсь, но ведь в пятницу увидемся??

Пятничные встречи никто не отменял.
Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

В 19-00 на стоянке глобала каждую вторую и последнюю пятницы месяца

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...

Важлива інформація

Щоб зробити цей веб-сайт краще, ми розмістили cookies на вашому пристрої. Ви можете змінити свої налаштування cookies, у іншому випадку ми будемо вважати, що ви згодні з цим.