Перейти до публікації

Нормальні СТО та приватні майстри.


рулон

Рекомендовані повідомлення

Доброго дня.

Порадьте де можна почистити форсунки з діагностикою до і після чистки на стенді у Львові.

Сам з Жовкви тому треба пояснити детальніше і бажано на початку Львова з моєї сторони.

Наперед дякую.

Змінено користувачем resetore
Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

  • 2 місяці потому...

хлопці підскажіть телефон когось хто знаеться на ЕБУ

машина без компютера.треба визначити по фішках на проводці і поставити(можливо прошити)

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

  • 4 місяці потому...

Добрый день! Подскажите мастера. Который сможет посмотреть Матиза автомата (кузов,КПП,ДВС - короче все).Кто в теме пробег на Матизе проверить можно? Нашел у Вас в городе машинку,думаю приехать.

Змінено користувачем Dect_J
Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

  • 4 місяці потому...

Знаю хорошх майстрів, що займаються кузовними та косметичними ремонтами, з досить нормальними цінами!!!
Мені друг порадив, поїхав до них і не шкодую.Мого Ланоса після аварії відновили на 100%
Знаходяться на Кульпарківській
Кому треба номер: 0989427868

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Знаю хорошх майстрів, що займаються кузовними та косметичними ремонтами, з досить нормальними цінами!!!

Мені друг порадив, поїхав до них і не шкодую.Мого Ланоса після аварії відновили на 100%

Знаходяться на Кульпарківській

Кому треба номер: 0989427868

В наш час назвати що ціни є  : "нормальні ціни" -- відносно.  Ті самі "нормальні ціни" можуть через певний час "повилазити" з під фарби і т.д. 

Ціна різна на деталі, комплектуючі, витратні матеріали, послуги майстра  + до тої всієї кухні додається "совість майстрів" .

Наведіть  реальні приклади цін, робіт, часу ремонту.    

Виглядає як самореклама якогось сто.

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Під нормальними цінами в середньому мальовка однієї деталі в них 40$, на рахунок "совісті" це питання до них, але малював в них 2 машини: старенького Гольфа і Ланоса, В Гольфі вже 5 років нічого не "вилазить"!А по часу з майстрами домовлявся, і вони вклалися в домовленості.

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

  • 1 рік потому...

Юра автоелектрик,
Не бухає!!!(хіба нікого не записує, і робить собі вихідний тиждень,)
Толковий чувак,раніше фури робив.
правда мігрує часто в пошуках норм приміщення,був на конюшинній кілька років,тепер на сільмаші...

0639943509

 

 

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

  • 2 місяці потому...

Добрий день, а де зараз працює Юра не можу до нього додзвонитися, він мені вже робив машину хочу щоб ще глянув. Куди можна підїхати? 

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Доброго дня, може хтось підказати де у Львові можна перепрошити Мікас 7.6 

Буду вдячний за відповідь.

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Невже у нашому місті не має людей які прошивають мікаси?

Народ хоть підкажіть де шукати будь-ласка.

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

  • 7 місяців потому...

Всім привіт! Шукаю майстрів в районі Сихова, щоб обслуговувати машину. Хотілося б щоб був електрик, ходовик, моторист. Та і щоб ціни не кусалися. Якщо хтось має якісь контакти, пишіть сюди, буду вдячний.

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Доброго дня. Недавно робив діагностику і ремонт ходової на автосервісі район перехрестя Шевченка з Тунельною (де розвертається трамвай сімка) Скажу що ціни адекватні, майстри не грубіяни. Так за заміну масла на Сенсі взяли 50 грн. Також бачив їх рекламу про автосервіс самообслуговування. Це ніби приїжджаєш до них вони надають тобі автопідйомник і весь необхідний інструмент і ти крутиш.  За годину на підйомнику ніби беруть 60 грн. Кому треба тел 073-22-55-100. 

Будь ласка Увійдіть або Зареєструйтесь щоб побачити посилання.

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

  • 4 тижні потому...

Доброго дня, порадьте де можна зробити комп.діагностику ?

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Позаду готелю Гетьман є площа на якій можна знайти майстра Андрія . Орієнтир : напис  на цегляному будиночку великими буквами "Daewoo".

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Та вроді запит по компютерній діагностиці був. А з огляду на тематику форуму -- я здогадався що мова напевно йшла про комп.діагностику машин сімейства деу.

Якщо малося на увазі про тюнінг прошивок і т.д. - вроді не робить.

Підключає ноут : зчитує параметри , помилки , сигнали з датчиків , тощо. Був в нього пару раз : у всіх випадках "діагнози" поломкам ставилися вірно. (ВВ Катушка , РХХ, датчик спідометра, пропайка контактів)

 

Змінено користувачем rova2
Буквенні помилки
Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

  • 1 місяць потому...
1   0

Порадьте хорошого моториста з адекватними цінами . Потрібна заміна прокладки головки блока на сенсі 1.3. Бажано десь на Сихові,або в околицях

 

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

  • 3 роки потому...
1   0

Добрий день,  порядьте  хорошого майстра  по кузову,  машина після невеличкого ДТП  зімяті дві дверки водійські і поріг 

Будь ласка Увійдіть або Зареєструйтесь щоб побачити зображення.

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...

Важлива інформація

Щоб зробити цей веб-сайт краще, ми розмістили cookies на вашому пристрої. Ви можете змінити свої налаштування cookies, у іншому випадку ми будемо вважати, що ви згодні з цим.