Перейти до змісту

Щеплення_вибір деталей


Рекомендовані повідомлення

Всім доброго дня.

Форумчани, допоможіть порадаю: ЗАЗ Ланос седан, 2011 року, Модификация - 1.5 16, Модель двигателя - SQR477, Мощность, л.с. - 109, Тип КПП - МКПП. На двигуні знайшов знак Chery. Якщо я не помиляюся, аналогічні двигуни комплектують на ЗАЗ Форзу.

 

Згоріло щеплення. Розібрав, на деталях наступне маркування:

Диск -  Valeo А11 - 1601030 LP (діаметр - 200мм, к-ть зубчиків - 20)

Корзина - Valeo 781098

Вижимне - 44 РСТ2802

 

А проблема ось в чому: ніхто не може підібрати деталі для моєї машинки, всі в перший раз чують про такий моторчик. Кажуть, що може підійти від Форзи, але не факт.

 

В неті, за маркуванням деталей, знайшов лише диск (від Форзи), але останні літери інші - AD, а на моїй деталі - LP. По решті - ніякої інфи немає.

 

Можливо, хтось зустрічався з такою проблемою, буду вдячним за поради або де можна знайти толковий магазин.

Також, можливо хтось зможе порадити по виробнику, що краще...

Дякую.

 

Посилання на коментар
https://lanos.com.ua/topic/90961-scheplennya_vibir-detaley/
Поділитись на інші сайти

Ну так судя по тому что мотор и КПП от форзы, то и Сцепа тоже стоит от форзы... SQR447 - это форзовский моторчик)

Посилання на коментар
https://lanos.com.ua/topic/90961-scheplennya_vibir-detaley/#findComment-2036508
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти
×
×
  • Створити...

Важлива інформація

Ми розмістили cookie-файлы на ваш пристрій, щоб допомогти зробити цей сайт кращим. Ви можете змінити налаштування cookie-файлів, або продовжити без зміни налаштувань.