Перейти до публікації

Не розвиває обороти на газі.

ArsenChepil

Рекомендовані повідомлення

Сенс 1.3. Газова 2 покоління. На бензині їде добре. Коли на газі, то при розгоні після десь двох тисяч, починає їхати ривками і більше не розвиває швидкісь. Фільтр почистив, редуктор має півтора року.

Думаю, що може бути забита трубка від балона до редуктора, та не знаю як уе перевірити.

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Попробуйте зачистить электроды на свечах.

У меня 4 поколение, но после этой процедуры даже заводиться стала с пол тычка.

Посилання на коментар

Было похожее у моего знакомого, только на 1,5 но тоже ГБО 2, для обгонов на трассе переключал на бенз, так как на газе не ехала. Оказалось у него магистраль от баллона к редуктору под днищем приплюснулась. Видимо где то зацепил.

Думаю, що може бути забита трубка від балона до редуктора, та не знаю як уе перевірити.

Забиться трубка конечно может, но вероятность очень маленькая, для начала осмотрите магистраль на наличие механических повреждений.

Посилання на коментар

• 2 тижні потому...

Проблему вирішив покрутивши винт на шлангу, що регулює подачу газу. Закрутив до упора і відкрутив його вже регулюючи тягу.

Посилання на коментар

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
  • Створити...

Важлива інформація

Щоб зробити цей веб-сайт краще, ми розмістили cookies на вашому пристрої. Ви можете змінити свої налаштування cookies, у іншому випадку ми будемо вважати, що ви згодні з цим.