Перейти до публікації

Прошу поради в Одноклубників.


SashaKrolik

Рекомендовані повідомлення

Є два варіанта дискі ціна однакова.

Які краще дивляться? І Більш  висунуті з арок.

Диски R15 7j  4*100 ЦО 70.1Є перехідник  57.1 ET35 L-MTechnik Made in Germany Резина 205/55/R15.

Будь ласка Увійдіть або Зареєструйтесь щоб побачити зображення.

R.O.D. Titan Germany R15 4*100 7J ЕТ38 на вигляд майже 1 в 1.=)

Змінено користувачем SashaKrolik
Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

я думаю при ширине -7 и вылете 35 будет тереть, особенно на такой резине..

Змінено користувачем an-toha911
Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

я думаю при ширине -7 и вылете 35 будет тереть, особенно на такой резине..

Резина буде мінятися 195 на 50.

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Резина буде мінятися 195 на 50.

с нашими дорогами сейчас это рисковано)

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Обидва комплекта міцні. Треба дивитися по стану, ну і резину ставити 195/50 макс 195/55)

п.с. Якщо якісна резина, то нічого з нею не буде, а так з дуру можна гулі бити і на 175/70/13..

Змінено користувачем jasonua
Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

При резине 195/50/15 общий диаметр колеса будет почти равен с 185/60/14, но ширина колеса открая вглубь арки будет на целых 38 мм больше, с вылетом 35 от оси по центру (вдоль вращения) под арку уйдет ещё на 5 мм, а остальные 33мм наружу к краю арки.

Забыл спросить, а у вас что, дороги отремонтировали чтобы на таком профиле ездить, или это только до клюба и обратно девок прокатить?

Еще, резина рекомендована под диск в 7" от 215 до 230, но никак не 195-тая, на крайняк можно попытаться 205 всунуть, но это тоже неправильно.

Змінено користувачем tsinik
Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

При резине 195/50/15 общий диаметр колеса будет почти равен с 185/60/14, но ширина колеса открая вглубь арки будет на целых 38 мм больше, с вылетом 35 от оси по центру (вдоль вращения) под арку уйдет ещё на 5 мм, а остальные 33мм наружу к краю арки.

Забыл спросить, а у вас что, дороги отремонтировали чтобы на таком профиле ездить, или это только до клюба и обратно девок прокатить?

Еще, резина рекомендована под диск в 7" от 215 до 230, но никак не 195-тая, на крайняк можно попытаться 205 всунуть, но это тоже неправильно.

Катався на ББс 6J ET45 Резина 195 на 50 Р15.

Дороги не зробили но їздити тре з розумом можна і на  175 на 70 Диска завалити!

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

меня не интересует насколько ты аккуратно ездишь и как можно убить диски или резину, ты задал вопрос, я тебе по полочкам всё разложил что и как подбирается и как будет в авто, но если тебя интересует будут пищать девки от твоих новых колес то скажу прямо: более чем 90% девок кроме как их волосы с прической или помада с маникюром не понимает, и ми глубоко до ... что там у тебя кроме комфортного сидения еще есть в авто.

Ось тобі  і порада.

Змінено користувачем tsinik
Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

 

Еще, резина рекомендована под диск в 7" от 215 до 230, но никак не 195-тая, на крайняк можно попытаться 205 всунуть, но это тоже неправильно.

 

 

Не правда. Подивіться таблицю різниць ширини диска і резини. Зараз не маю часу її шукати і вам показувати..

На 7J 195 резина йде як норма.

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

типа вот таблица

Будь ласка Увійдіть або Зареєструйтесь щоб побачити зображення.

Змінено користувачем G. mehanik
Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Полностью солидарен с Циником! Дал грамотный ответ соответствующий нашим реалиям.

внешний вид не последнее дело, но нужно ведь учитывать и ТТХ.

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Якщо людина часто їздить по трасі, та ще любить динамічно їздити, то 15 з широкою резиною 195 будуть нести авто як по колії. 

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

меня не интересует насколько ты аккуратно ездишь и как можно убить диски или резину, ты задал вопрос, я тебе по полочкам всё разложил что и как подбирается и как будет в авто, но если тебя интересует будут пищать девки от твоих новых колес то скажу прямо: более чем 90% девок кроме как их волосы с прической или помада с маникюром не понимает, и ми глубоко до ... что там у тебя кроме комфортного сидения еще есть в авто.

Ось тобі  і порада.

Та до чого тут дівки???

Якщо людина часто їздить по трасі, та ще любить динамічно їздити, то 15 з широкою резиною 195 будуть нести авто як по колії. 

Їздив на р15 ББС дуже сподобалося.

вот і зараз хочу прикупити Р15 на літо.

Дякую за пораду.

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Якщо людина часто їздить по трасі, та ще любить динамічно їздити, то 15 з широкою резиною 195 будуть нести авто як по колії. 

ХАХ! На сегодняшний день это лучший анекдот.

- я на днях ездил по трассе туда-сюда по 75 км, итого 150 (Херсон-Берислав-Херсон). Може у кого "як по колії", а у нас на юге со скоростью в 30-50 км/час несло авто как по шпалам (опять рельсы на метал сдали...), по приезду мне ребята показали на погнутый диск, а я даже и не удивился, с чего бы это....

Да, с технической точки я согласен на все 100%, а вот с практикой теория никак не вяжется.

Будь ласка Увійдіть або Зареєструйтесь щоб побачити посилання.

, спасибо за таблицу, скачал на заметку.

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Та до чого тут дівки???

Да не знаю, кому как, а мне нравится. :D

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Да не знаю, кому как, а мне нравится. :D

=) Хотів взагалі р16 поставити але схаменувся=) в мене зима 185 на 65 стоїть.Р14

Змінено користувачем SashaKrolik
Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

  • 2 тижні потому...

Р15 4х100 7J ET38.

1500грн з резиною.

Будь ласка Увійдіть або Зареєструйтесь щоб побачити зображення.

Змінено користувачем SashaKrolik
Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

:yes:  :yes:  :yes: 

 

продав чи купив? 

 

у мене такі самі праметри) резина 195/50- рулиться просто бімба)

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

:yes:  :yes:  :yes:

 

продав чи купив? 

 

у мене такі самі праметри) резина 195/50- рулиться просто бімба)

КУПИВ. Резина перед 185 на 55 Зад 195 на 55

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...

Важлива інформація

Щоб зробити цей веб-сайт краще, ми розмістили cookies на вашому пристрої. Ви можете змінити свої налаштування cookies, у іншому випадку ми будемо вважати, що ви згодні з цим.