Перейти до публікації

стук в районі КПП при заведені мотора


ShuSTruy

Рекомендовані повідомлення

Сьодні заїжав в гараж і там був підйом есь градусів 45 заїхав-зїхав все добре... 

після того на холостому був чути звук в районі кпп причому таке відчуття шо шось в салоні біля ручки КПП стукає.. як метеал об метал..

потім пройшло і більше не чув...

проїхав дсь 30 км.. пішов до дому.. і коли виходив заводжу машину і коли тіки заводиш чути той самий звук.. але то тіки коли заводиш і коли я переключаю на газ то обороти тіршки падають до 500 і знов піднімаютсья на норм... і вот коли є тих 500 тоже чути це звук..і на нерівностях він тоже проскакує не завжди шо т оможе бути? Коробка?

 

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Смотреть надо,с ямы.Возможные причины-подушки,защита двигателя,гайки крепления КПП..и т.д.Для поиска можно спровоцировать стуки пошатав с ямы  мотор.

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

ше буду дивтись з ями, защити нема.. але сказав один майстер шо то не КПП бо якшо б вона то стукало би іне тіик коли заводиш а й при ХХ. чи оборотах.. і коли заоджу зі вижатим сцепленям чи без немає різниці стук є...  а на 500 оборотах на моторі вібрація більше чи на ХХ звичайному?

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

все виявилось надто простіше інж думав редуктор гахови стукав об рульову рейку трішки... він прикручений на плстину просто дякую всім.. удалайте тему

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...

Важлива інформація

Щоб зробити цей веб-сайт краще, ми розмістили cookies на вашому пристрої. Ви можете змінити свої налаштування cookies, у іншому випадку ми будемо вважати, що ви згодні з цим.