Перейти до публікації

Питання по лінзам G5

vspy

Рекомендовані повідомлення

У мене стоять лінзи G5, швидкі слім блоки, ставив десь 1,5 роки тому. Появилась така трабла. При включенні ближнього світла у лівій фарі чути шурхіт(писк), на дальньому усе нормально(працюють обидві фари тихо). Що може бути блок, лінза?  Дякую за увагу.

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

На ближнем подается питание только на блок и лампу, линза обесточена. Поэтому смотреть сначала на проводку
(ее блок как раз слева) потом на блок розжига

Змінено користувачем Nick T
Посилання на коментар

• 2 тижні потому...

1,5 -нормально работает  - в блоке возможно подсохли кондюки - прогревается  и норма - забей  езди до полного не запуска блока - потом на замену длок.

Посилання на коментар

Где-то плохой контакт. У меня такое тоже было. Когда менял потом блок розжига глазка и лампу, всё разбирал. Когда собрал, писк пропал.

Посилання на коментар

• 1 місяць потому...

Рібята хелп!
Дала судьба ЗАЗ Сенс 1.3, а я тяжко хочу "втулити" лінзи з "ангельскими глазками" і якщо чесно, до цього був Рено Трафік, я вообщє не шарю як їх ставити і де їх можна купити, шо краще? Підскажіть новачку пліз) Дякую!

Посилання на коментар

Рібята хелп!

Дала судьба ЗАЗ Сенс 1.3, а я тяжко хочу "втулити" лінзи з "ангельскими глазками" і якщо чесно, до цього був Рено Трафік, я вообщє не шарю як їх ставити і де їх можна купити, шо краще? Підскажіть новачку пліз) Дякую!

Тел в личке  - звони все сделаем по высшему классу.

Посилання на коментар

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
  • Створити...

Важлива інформація

Щоб зробити цей веб-сайт краще, ми розмістили cookies на вашому пристрої. Ви можете змінити свої налаштування cookies, у іншому випадку ми будемо вважати, що ви згодні з цим.