Перейти до публікації

масло з щупа

gav150683

Рекомендовані повідомлення

поміняв кольца, зробив голову... з щупа на хх викидає масло. Газку даєш - пропадає. Блок - норма, виробітка циліндрів 5 сот.  

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Компресію міряли? Може бути забита вентиляція картера і низька компресія через кільця...

Посилання на коментар

компресія на холодну по 12 в кожному циліндрі

Нормальна... Лампочка тиску масла не світиться на приборці?

Посилання на коментар

Не надо вытаскивать щуп при работающем двигателе.Оббрызгает :nene: .

Плохо когда выплевывает его в движении,но это не ваш случай.

Ездите и не заморачивайтесь.
Промойте вентиляцию картера,(система каналов в крышке клапанов откуда идет штуцер на гофру воздушного фильтра)

Змінено користувачем Dueller63
Посилання на коментар

поміняв кольца, зробив голову... з щупа на хх викидає масло. Газку даєш - пропадає. Блок - норма, виробітка циліндрів 5 сот.  

:D  :D так не вытягуй щуп на работающем двигателе!!! Я думал там и серъезно проблема...ТЫ попробуй еще  открути крышку заливной горловины...от туда тоже будет масло брызгать при работающем двигателе .

Посилання на коментар

пріколи пріколами я б і не витягував але масло кудись дівається..... лампочка не світиться не встигає, бо жоливаю постійно. вентиляція картера почищена 

Посилання на коментар

пріколи пріколами я б і не витягував але масло кудись дівається..... лампочка не світиться не встигає, бо жоливаю постійно. вентиляція картера почищена 

НУ масло "уходит " в двух случаях--оно либо выгорает/згорает,либо через сальники/прокладки/соединения.... Другого ""выхода "" у масла нет ...Посмотри-нет ли на двигателе поддтеков,,

Посилання на коментар

пріколи пріколами я б і не витягував але масло кудись дівається....

І скільки приходиться доливати масла?

Посилання на коментар

лытрина йде на 1000км

ніде нічого нема, потьоків немає

Посилання на коментар

1л, це дуже багато.

кольца правильно поставлены( я про замки, их ихнее взаиморасположение)

и какое у Вас масло?  0w30)))?

если двигатель сухой и чист, то   выхлоп должен  быть как у Камаза, идущего на подьем с груженным прицепом, при таком расходе

Посилання на коментар

То что на холостых со щупа-это нормально,ребята в 6,7 посту ответили без приколов,а то что доливаешь на 1000 км 1 литр это проблема.

Опиши что было до замены колец,ремонта гбц,что за кольца установили,что делалось с гбц!

Посилання на коментар

в головці поміняли напрямляюючі на 3 цил(клапан гуляв). Кольца - прімовські, вверх ногами поставити не міг))). До заміни була погана компресія і пдбирало масло - маслосйомні кольца приварились)))

Посилання на коментар

Промойте вентиляцию картера,(система каналов в крышке клапанов откуда идет штуцер на гофру воздушного фильтра)

Цікаво хто як миє цю вентиляцію.

В себе на 80тис  "відклеїв" --  тобто легенько відламав ві корпуса кришки і промивав в розібраному стані. Інакше під тиском водою воно дуже слабо промивається. А нагару там досить багато. 

Відповідно пробував приклеїти суперклеєм  -- але пізніше (орієнтовно на 140тис) побачив що відклеїлася і лежить ця система каналів майже на распредвалі, але не впирається в сам  вал. Так і до 200тис проїздив. замінив на іншу , чистішу але без дефектів.

Цікаво чи  хтось аналогічне робив ??? або яким способом промивають цю систему ??

Посилання на коментар

Та ладно :D , відломувати пластмасу щоб помити?  Очисник карбюратора в балоні  і керосин , але це на рівень масла не впливає.

Посилання на коментар

в головці поміняли напрямляюючі на 3 цил(клапан гуляв). Кольца - прімовські, вверх ногами поставити не міг))). До заміни була погана компресія і пдбирало масло - маслосйомні кольца приварились)))

Сколько проехали после смены колец? Как правило после такого ремонта первую тысячу  может подбирать масло. Я бы проехал на обкатке 300 км и понаблюдал уменьшается ли жор масла (кольца должны притереться к элипсным цилиндрам

Посилання на коментар

масло оно само по себе не исчезает, оно или через выхлопную улетает или подтекает.

p.s. аж стало интересно что будет если вытянуть щуп на работающем двигле :) 

Посилання на коментар

масло оно само по себе не исчезает, оно или через выхлопную улетает или подтекает.

p.s. аж стало интересно что будет если вытянуть щуп на работающем двигле :)

За щуп не скажу, а от коли родичу брали вектру, то заливну кришку знімали при працюючому двигуні, і все було ок))

Посилання на коментар

Завтра сотни клубней,будут проверять у себя-А как же у меня?Все уже попробовали,а я нет.Все решено В жизни нужно все попробовать,и щуп вытащить на работающем двигле и пробку открутить. :lol:

Посилання на коментар

Завтра сотни клубней,будут проверять у себя-А как же у меня?Все уже попробовали,а я нет.Все решено В жизни нужно все попробовать,и щуп вытащить на работающем двигле и пробку открутить. :lol:

+100500 :D  :D  :D

Посилання на коментар

У меня на девятке вылетел щуп (резинка задубела),так весь капот в масле был.Помогла замена резинки. Проверь как плотно входит щуп.

Посилання на коментар

не знаю как щуп...а от однажды проверял-доливал масло перед поездкой (ехали с мастером в Харьков за комплектующим ГБО) и про...щелкал крышку...мастер устанавливать ГБО согласился только после мойки :lol:  :lol:  :lol:

жжжж-жесть была под капотом :crazy:

Посилання на коментар

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
  • Створити...

Важлива інформація

Щоб зробити цей веб-сайт краще, ми розмістили cookies на вашому пристрої. Ви можете змінити свої налаштування cookies, у іншому випадку ми будемо вважати, що ви згодні з цим.