Перейти до публікації

Допоможіть з тонкостями переїзду на пмж до м.Львів


neoman

Рекомендовані повідомлення

Добрий день, форумчани! Вирішили з дружиною переїхати з весни до вас. Плануємо купити будинок невеликий в предмісті Львова. Прошу допомоги ротлумачити про тонкості переїзду до Львова, а саме:

 

1.Які зараз ціни на житло є реальними (бо в інеті в основному агенства) щоб було не більше 15-20 км від міста. Будинок плануємо двоповерховий з невеликим клаптем землі аби було де поставити альтанку і машину.

2.Які райони є перспективними, а від яких ліпше застерігатись при купівлі житла.

3.Які справи зараз на ринку праці (фахівець з ІТ, економіст, банківська справа), бо прийдеться все починати знову, маю намір згодом паралельно відкрити невеличкий магазин або кав’ярню. Але робити треба буде вівдразу десь, доки не окорінемося після переїзду.

 

Дякую за всі поради заздалегідь :)

Змінено користувачем neoman
Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Щось конкретне порадити не можу бо сам у всьому цьому не шарю. Чим ближче ділянка буде до Львова тим ціна буде вища. Я б шукав десь недалеко від траси, де часто ходять маршрутки, щоб у разі поломки автомобіля можна було б без проблем добратись у Львів на роботу і назад додому маршруткою. Є у нас така газета "ВАШ МАГАЗИН" у ній продається все, там і можна більш-менш реальні ціни глянути на житло (хоча і там напевно майже все агенції з нерухомості продають:( 

Будь ласка Увійдіть або Зареєструйтесь щоб побачити посилання.

На рахунок роботи, якщо в ІТ сфері, наприклад програміст то у нас програмісти досить багато заробляють від 1000$, але це на фірмах які працюють на буржуїв, в банківській сфері айтішніків не дуже цінять, вони там мають як звичайні працівники.

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Дякую і за це :) Ми дивилися с.Вислобоки 12км від Львова по Кийівський трасі

Будь ласка Увійдіть або Зареєструйтесь щоб побачити посилання.

Може підскажете - це далеко від Львова або може поруч колись були і бачили хоч що воно за село?

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

В цю сторону я вже десь рік не їздив. Але пам"ятаю що до Гамаліївки дорога супер (все-таки Київська траса) а от після Гамаліївки до Вислобоків вже йде гірша бо там вже йде з"їзд з центральної траси але нормально ніби до Кам"янки-Бузької терпимо їхати, а вже від Кам"янки до Радехова то там дороги взагалі нема але то вже далеко за Вислобоками. Ось по карті можна глянути: 

Будь ласка Увійдіть або Зареєструйтесь щоб побачити посилання.

Взагальному варіант досить непоганий, котедж по ціні 1-2кімнатної квартири у Львові. У Львові або біля самого міста такий котедж був би в рази дорожче але за такі гроші думаю можна вже і 2-ох кімнатну квартиру в самому Львові шукати.

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Саме цікаве шо завдяки Вашій допомозі з газетою - знайшов 2 котежних містечка схожі на те що в Вислобоках, але по ціні 30 і 37 тисяч у.е. :) Правда с.Ременів. БК Трембіта будує. Тобто, є тепер на що орієнтуватись і треба мабуть купувати позашляховик :) Це вже другий переїзд в моєму житті але сім’я насамперед - де їй комфортніше буде туди і поїдемо, хоч і лячно все це знову пережити в наші нелегкі часи.

Змінено користувачем neoman
Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Зараз Ременів дуже по радіо рекламують, але там я не був, навіть не знаю де це є.

Глянув на карті а це за Вислобоками, получається що проїжджав тудою. Раніше просто зі Львова в Радехів інколи їздив.

Запитав щойно у співробітника, він частіше на Радехів їздить каже що до Кам"янки-Бузької нормальна дорога а дальше вже погана, так що джип не обов"язково купляти. А на рахунок переїзду то нічого страшного, людина звикає до всього. А взагалі бажано було б вживу подивитись що пропонують, бо реально може відрізнятися від того що на фотографіях.

Раджу ще таку тему створити на ін.уа, там більше народу зі Львова є і більше порад дадуть.

Змінено користувачем Voffka
Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Дякую, обов’язково скористаюсь порадою. Це правда - звикнемо до Львова швидко бо це мрія дружини, та й хочеться щоб родина жила в чистому районі і люди набагато привітніші у Вас :)

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

был недавно во Львове в командировке. как для туризма город очень хороший.

но вот с точки зрения работы как дела? по сравнению с Днепром бросилось в глаза то, что крутых машин как-то мало, где мазерати, поршы и бентли? :)

если ты не айтишник, то  с работой будет туговато. 

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

если ты не айтишник, то  с работой будет туговато. 

Не обов"язково, я кажу так: як кому в житті повезе. Не всі айтішники нормально заробляють і не всі неайтішники мало.

Зайшов на сайт тих котеджів що рекламують в Ременові, на фотках ніби все класно, але треба дивитись вживу. 

Будь ласка Увійдіть або Зареєструйтесь щоб побачити посилання.

Змінено користувачем Voffka
Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

интересно, а при переезде и смене прописки, насколько геморно автомобиль перерегистрировать?

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

интересно, а при переезде и смене прописки, насколько геморно автомобиль перерегистрировать?

думаю це не є проблема, та і нащо перереєстровувати автомобіль (тратити на це гроші), можна і так їздити в іншій області

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Спрсите лучше тут

Будь ласка Увійдіть або Зареєструйтесь щоб побачити посилання.

. Там как раз и общаются те кто уже вляпался туда или только собирается вляпатся.

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Може варто за ці гроші пошукати будинок а не котедж в цих самих краях або в іншому місці? Все-таки особняк це подвір"я, гараж, якісь фруктові дерева, дітям є де погуляти, а біля цих котеджів навіть вийти нема де та і бачу вони без гаражів (а я рахую що котедж обов"язково має бути з гаражем).

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

  • 5 років потому...
21.11.2014 в 16:46, Voffka сказав:

думаю це не є проблема, та і нащо перереєстровувати автомобіль (тратити на це гроші), можна і так їздити в іншій області

ездить то можно до поры до времени. но вот штрафы будут приходить по месту регистрации автомобиля, полиция в случае дтп тоже будет ломиться в деврь по месту регистрации автомбиля. я переоформлял автомобиль в сервсином центре, подал завяление, заплатил за услуги и полдня ждал пока они из базы данных другой области вытянут данные.

(кстати подсказал  и направил меня туда кто-то из однокулбников, уже и ник забыл, спасибо братан).

в лучшем случае работы на полчаса -час, но я полдня потратил. не понимаю зачем - но нужна была справка от эксперта (все оплатил и сделал на территори  центра в субботу).

P.S. в моей квартире был зарестрирован чужой автомобиль(прежних хозяев). Штрафы от парковочной инспекции и полиции приходили ко мне, еще какиет-то документы из суда

приносили мне почтальоны но не отдавали (так как там фамилия не моя а адресс мой). Видимо когда дело дошло до судебных приставов и заблокировали все счета -

то быстренько они нашли время переоформить тачку.

 

Змінено користувачем angeldoc
Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...

Важлива інформація

Щоб зробити цей веб-сайт краще, ми розмістили cookies на вашому пристрої. Ви можете змінити свої налаштування cookies, у іншому випадку ми будемо вважати, що ви згодні з цим.