Перейти до публікації

Обговорення про наступні клубні зустрічі.


cyberwolf

Рекомендовані повідомлення

Питання в тому, для чого робити зустрічі, які ніхто не відвідує? Якщо ніхто не відвідує, тоді якій це клуб?

Для чого робити зустрічі щодватижні, я й сам не розумію. Як на мене, після однієї-двох зустрічей просто-таки немає про що побалакати. Чим довша пауза, тим цікавіші зустрічі.

Що до другого питання - то клуб є в першу чергу форумом по інтересам. Його ідея - обмін досвідом та скарбничка знань, а також взаємодопомога. Зустрічі - то просто приємний бонус :)

працюю програмістом 1с-ником. Останнім часом взяв на обслуговування кілька нічних клубів, тепер ні вдень, ні вночі спокою не маю.

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Два дні не був у неті, а стільки цікавого пропустив.

cyberwolf, щось ти з taraSICKом гарячкуєш. Я розумію, на дворі спека, мозок плавиться. :D

Зустрічі, як і клуб - справа добровільна. Не подобається - їдь куда хочеш.

До останньої зустрічі я був на кожній. Останню ж пропустив через непередбачувані непоборні обставини. Оправдовуватися немає перед ким, але скажу, що навіть залишив своїх колег під час св"яткування професійного св"ята і поїхав на зустріч... (це було ще у червні)

І я не зобов"язаний бути присутнім на кожній зустрічі. Ви не малі діти, щоб вас бавити. Але поводитесь як дітлахи.

Хлопці, подумайте над тоном повідомлень, спростуйте свою поведінку.

Це моє перше попередження.

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Два дні не був у неті, а стільки цікавого пропустив.

cyberwolf, щось ти з taraSICKом гарячкуєш. Я розумію, на дворі спека, мозок плавиться. :D

Зустрічі, як і клуб - справа добровільна. Не подобається - їдь куда хочеш.

До останньої зустрічі я був на кожній. Останню ж пропустив через непередбачувані непоборні обставини. Оправдовуватися немає перед ким, але скажу, що навіть залишив своїх колег під час св"яткування професійного св"ята і поїхав на зустріч... (це було ще у червні)

І я не зобов"язаний бути присутнім на кожній зустрічі. Ви не малі діти, щоб вас бавити. Але поводитесь як дітлахи.

Хлопці, подумайте над тоном повідомлень, спростуйте свою поведінку.

Це моє перше попередження.

Ок попередження приняв!!! Прошу вибачення перед форумчанами, та особисто перед тобою Юра. Дійсно трохи погарячкував!!! З мене пиво на наступній зустрічі!

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Ок, вибачення приймаю.

Щодо моїх пропозицій, озвучу зараз:

1. Для тих, хто небажає чекати на перепрошивку до того часу, як назбирається 8 бажаючих, є варіант передати свій ЕБУ до Вінниці на перепрошивку. Це буде швидше, але меньш ефективно. Якщо не знімати блок, то на машині можна підігнати параметри паливоподачі до найбільш оптимальних. (Це повідомлення не для преси, тимчасове, за пару днів його витру). Я буду чекати приїзду Колі до Франківська.

2. Стосовно картингу: Можемо домовитися на наступний раз провести заїзди на картах. На 29 серпня. Чекаю відгуків.

3. Маю один лишній футляр для окулярів від Авео. Ставиться замість заглушок над водійською дверкою. може комусь потрібно. На днях викладу фотки такого ж в своєму БЖ.

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

3. Маю один лишній футляр для окулярів від Авео. Ставиться замість заглушок над водійською дверкою. може комусь потрібно. На днях викладу фотки такого ж в своєму БЖ.

Мені Мені Мені Мені Мені Мені Мені Мені

Яких таких заглушок? :shock:

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

3. Маю один лишній футляр для окулярів від Авео. Ставиться замість заглушок над водійською дверкою. може комусь потрібно. На днях викладу фотки такого ж в своєму БЖ.

Мені Мені Мені Мені Мені Мені Мені Мені

Яких таких заглушок? :shock:

Заглушок над лівим вухом водія. :D

Вибачай, вже забили в приваті. :( Якщо не продам - ти другий на черзі.

Або спробуй замовити в Партмастері. Геморна це справа, відверто кажучи...

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

От прикрість, вони ж туди, мабуть, якусь дурню проти сонця сувати будуть, а в мене дійсно окуляри. Та нехай, в кінці кінців, то не така вже й проблема, куди футляр ставити. І, до речі, у мене ні над лівим, ні над правим вухом ніяких заглушок нема, хоча я про всяк випадок свою жінку перепитаю :)

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Значить шоб клуб ожив треба поматюкатися.

три тижні на форумі нічого не відбувалося і тільки наїхали на главного зразу форум ожив. Ура може і клубні зустрічі будуть і я не буду їздити в Тернопіль Львів Кіровоград Пациків на зустрічі (жарт) "для тих хто каже шо я накурився." А главний ти даремно кажеш шо нема перед ким виправдовуватися, мене до прикладу це образило. Я вважаю шо якшо за шось берешся і цікаве обіцяєш то як мінімум телефон треба тримати включений (хоч один)

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

(хоч один)

В мене один телефон, Самзасунг Дуос.

І він, на жаль, на той момент був розрядженим.

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

От прикрість, вони ж туди, мабуть, якусь дурню проти сонця сувати будуть, а в мене дійсно окуляри. Та нехай, в кінці кінців, то не така вже й проблема, куди футляр ставити. І, до речі, у мене ні над лівим, ні над правим вухом ніяких заглушок нема, хоча я про всяк випадок свою жінку перепитаю :)

Спешл фо ю!

Я замовлю для тебе ще адин штук на свій акаунт.

Стосовно заглушок: над кожною дверкою, окрім відійської є ручка. У мене над водійською дверкою у відповідному місці були дві сірі заглушки, під ними різьбові кріплення на таку саму ручку або співрозмірні девайси. Якщо заглушок немає, не біда, дірки в обшивці даху можна просверлити, різьбові кріплення точно є.

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

От прикрість, вони ж туди, мабуть, якусь дурню проти сонця сувати будуть, а в мене дійсно окуляри. Та нехай, в кінці кінців, то не така вже й проблема, куди футляр ставити. І, до речі, у мене ні над лівим, ні над правим вухом ніяких заглушок нема, хоча я про всяк випадок свою жінку перепитаю :)

Спешл фо ю!

Я замовлю для тебе ще адин штук на свій акаунт.

Стосовно заглушок: над кожною дверкою, окрім відійської є ручка. У мене над водійською дверкою у відповідному місці були дві сірі заглушки, під ними різьбові кріплення на таку саму ручку або співрозмірні девайси. Якщо заглушок немає, не біда, дірки в обшивці даху можна просверлити, різьбові кріплення точно є.

Привіт! В тебе футляри ще є? Я б взяв один

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Треба змінювати місце зустрічі і час. Проїхати з центру до Гражди по часу адекватно до пішохідної прогулянки. Крім того там площадка вся в намулі і багато болота від повені.

Пропонуйте варіанти, будемо обговорювати.

Пропонувалися варіанти - на Мазепи, біля озера, або паркінг біля "Білого будинку", позаду церкви

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Уточню - "коло озера" - це площадка бувшого ДОСААФ, там досить безлюдно і повно місця. Хто не знає - по Мазепи не доїжджаючи метрів 200-300 до кільця, поворот із вказівниками на Парк-Готель. Якщо їхати у бік кільця, то поворот направо (метрів 100 за фізкультурним технікумом). Це місце запропонував cyberwolf. Особисто мені подобається та місцинка.

Крім запропонованих, можна збиратися на стоянках великих магазинів - Велика Кишеня, Арсен, Сільпо, Велес. До усіх чотирьох є прекрасні під"їзди з різних куточків міста.

В центрі можна також під"їхати до квіткового ринку на Мельника, припаркувавшись прямо перед входом у скверик - місце для стоянки є, і воно не використовується тими, хто їде по квіти.

Певний відносно інтимний простір є позаду заправки ОККО зразу за колійовим мостом на Незалежності.

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

можна перед стадіоном "Рух". Там взагалі площадка офігенно здорова :)

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

можна перед стадіоном "Рух". Там взагалі площадка офігенно здорова :)
Ти хоч разок би приїхав на зустріч, Маестро! :D

Хлопці, враховуйте можливість потреби сховатися від негоди в кафе, бажано недорогому. Був сьогодні в Арсені, сподобалася площадка позаду Арсену, по другий бік від Епіцентру. Там меньше машин, можна і драг влаштувати для відчайдухів :lol: , і фастфуд всередині є. Та й просто за пивом недалеко ходити. Що скажете?

Також чекаю пропозицій щодо дня і часу зустрічей. Бачу, що народ працелюбний :) , не кожен в п"ятницю в 18.00 вільний від праці.

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Приїду обовязково :) Ну час такий, був у відпустці на морях, і випадає останнім часом друга зміна до 21 год.

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

А ми нині зустрічаємося чи як? І де?

Пробуємо зустрітися біля Арсену. Площадка біля входу, де розміщена піцерія.

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Я так зрозумів, що зустічі можна відміняти :(

Сьогодні на зустрічі був я і SergDrag. Причому спочатку на різних місцях. Я поїхав настаре місце зустрічі, враховуючи те що невелика кількість наших одноклубників встигне прочитати мій попередній пост.

SergDrag з пивом чекав на новому місці. Ми обидвоє мали можливість спостерігати відсутність будь-якого інтересу у оточуючих до одиноко стоявших Ланосів з клубною наклейкою. Нікого не дочекавшись до 18.15, я поїхав до "Арсену".

А тепер питання: навіщо мені їздити по околицях міста, щоб поспілкуватися і попити пивка з SergDrag, якщо ми обидвоє живемо в центрі міста, 100 м. один від одного.

Причому в мене також були справи, мав потребу допомогти знайомій з ремонтом (і заробити як мінімум на 10 л. бензину) або провести час з сім'єю.

Отож, зустрічі відміняються. Будемо спілкуватися в неті.

Я точно не буду ініціатором наступних зустрічей!

П.С. 2 SergDrag: питання з картингом у нас залишається відкритим. Як буде погода, поганяємо.

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

  • 2 місяці потому...

А мо і на зиму прорве. :arrow: Хочеться знаєте з ручничком по снігу погоцати а самому скучно треба тільки знайти хорошу рівну велику засніжену діляночку напр 100-метровка :twisted:

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Дивись, аби лиш не штрафмайданчик :lol:, після таких заїздів. Не, на стометрівці добре пивко пити, а не ганяти, якщо ти, звісно, не інкасатор. Пивко то така штука, що його усюди добре пити :)

А для того, щоб зустріч відбулася, треба зовсім мало - домовитися і зустрітися. Але щось у нас не дуже виходить :(

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Ти знаєш в мене починає з'являтися оптимізм (це сезонне) я думаю шо ми ше організуємось. Напр. на перепрошивку приїхали ВСІ бо це було потрібно. Я теж свого часу позлився але пройшло... А поганяти треба... тільки от місце підходяще треба :? за 100метровку ти правий я сьогодні подивився там мало місця якраз тільки для пива... :g28:

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...

Важлива інформація

Щоб зробити цей веб-сайт краще, ми розмістили cookies на вашому пристрої. Ви можете змінити свої налаштування cookies, у іншому випадку ми будемо вважати, що ви згодні з цим.