Перейти до публікації

Кредит в "ПростоФинанс"


Гість strunzo

получившие письмо об увеличении % ставки  

262 користувача проголосувало

У вас немає прав на голосування в цьому опитуванні, або на перегляд результатів опитування. Будь ласка, войдите или зареєструйтеся для голосування в опитуванні.

Рекомендовані повідомлення

Кто смог к ним дозвониться(044 498-21-65 целый день автоответчик говорит нет свободного оператора).

Думаю, что досрочное погашение - лучший выход из ситуации.

Это то да, только у кого бы взять 43 тыс. :cry:

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

С недели поеду к ним отстаивать свои интересы, уже подключил юристов, позже отпишусь что из етого получится :wink:

ЕСТЬ НОВОСТИ?

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Дарова, братья.

Итак, как я вижу уже дохрена народу получили письма. Я вот например вчера, 20.01.09, отправлено из Киева 15.01.09. Первое впечатление - одни маты, есно. За ночь переварил, утром еще раз перечитал письмо и понял, что пацаны "сцыцаете дженеральцы" однозначно о***ли. Вы тока вдумайтесь в текст письма и всех вложенных бумажек. Я его понимаю так: Уважаемый я, мы тут сидели с пацанами и вдруг к нам поступил звонок прямо из Хранции, шо типа на Украине будет полный пипец (то бишь дефолт), так что надо срочно жестко отыметь народ, кто исправно платит (задолженность "0", сами суки пишут).

Ну вот собственно и весь сыр-бор, а поскоку мы вас считаем БЫДЛОМ и ЛОХАМИ, то все ставки повышены ПРОСТО ОТ ФОНАРЯ ( у нас есть специальный поц для этого, который придумывает ставки, чессна гаваря сы и сами не знаем как он это делает). В общем, вы, как стадо баранов, должны ПЛАТИТЬ СКОКА МЫ СКАЖЕМ И КОГДА СКАЖЕМ (ставку будем поднимать еще много раз, законы нам не указ, мы вообще крутые перцы). В общем, очень рады вас трахнуть, всегда ваши ."

Лично я так и воспринимаю данное письмо. Посему, друзья, предлагаю деятельно посылать уважаемую финансовую кампанию накуй. Деятельно - это письмо в ответ, пример нашел в нете, сегодня отдам куму- он у меня юрист, немного подправлю и вперед.

Народ, эти твари в лице Просто Финанса выдали в Украине порядка 350 000 кредитов, сколько из них автомобильных х его знает, но тыщ 50 наберется как с куста я думаю. Так вот, лично я уверен, что нужно действовать просто сообща: первый шаг отослать тысяч 20-30 ответных писем, посмотрим что ответят. Если и дальше будут лезть в залупу, формируемся в коллоны, скидываемся по 100 бакинских, нанимаем какую-нить навороченную юркоманию типа "Медведчук и Ко (это я просто из личного опыта, товарищ Медведчук очень грамотный юрист) и по судам, нах. Прикиньте, 1 000 челов по 100 бачков - ЗА ТАКОЕ БАБЛО сцыцаете дженерале наши суды разорвут в клочья, особенно если 50 % из собранных денег пойдет на "засивання :D " суддям.

ИМХО, я не отказываюсь от оплаты кредита, даже повышение ставки готов обсудить, если че, поскольку ситуация с ними ясна: повна жопа. НО Я ПРОТИВ, чтобы меня унижали как быдло и повышали ставки когда захотят и как захотят. Ведь таким макаром, завтра добросовестный плательщик будет покрывать убытки не только от курсовой разницы, но и от массовых неплатежей клиентов. В общем, камарады, нужно бороться и победа будет за нами. Согласитесь, что игра должна быть не только в наши ворота :)

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Да, друзья, вот черновик моего будущего ответа уважаемой финансовой кАмпАнии, но еще хочу добавить, что бабло и машины у нас, а сцыцаевцам от нас нужно тока бабло и как можно скорей, поскольку знают, уроды, что нашей экономике ласты, вот и спасаются бегством: платите всю сумму, фиксируйте ставку и тд. Это все херня. Ы еще, ПОКА ИДЕТ РАЗБИРАТЕЛЬСТВО В СУДЕ ПОДНИМАТЬ ПРОЦЕНТЫ НИЗЗЯ. И самое главное, снова правда повторюсь, БАБЛО И МАШИНЫ У НАС, 50 000 машин этим дебилам явно не нужны, а денег хоца, посему надо бороться до последнего, а заплатить свои кровные всегда успеем.

А теперь текст письма:

ТОВ «ПростоФінанс»

Московський проспект, 9, оф. 5-401

5-й корпус, 4-й поверх

м. Київ, 04073, Україна

Копія: Національний банк України

Директору дирекції по банківському надзору Киреєву А.И

01601, Київ, вул. Інститутська, 9

Копія: Державний комітет України з питань технічного регулювання та споживчої політики

03680 м. Київ-150, вул. Горького, 174

Копія: Міністерство фінансів України

Департамент політики розвитку ринку фінансових послуг

м. Київ, вул. Межигірська, 11, кім. 106

Копія: Державна комісія з регулювання ринків фінансових послуг України

01001, м.Київ-1, вул. Б. Грінченка, 3

Шановний Марк Рей!

Уважно розглянувши Ваше повідомлення за № ______ від «08» грудня 2008 року отримане, мною «15» січня 2009 року, щодо збільшення розміру річної процентної ставки за кредитним договором № ____________ від «22» жовтня 2008 року з додатками на трьох аркушах, повідомляю наступне.

Користуючись нагодою, висловлюю Вам свою щиру повагу та подяку за можливість користуватися високоякісними банківсько-фінансовими послугами, що їх надає ТОВ «ПростоФінанс», яке діє на ринку фінансових послуг на підставі Свідоцтва про реєстрацію фінансової установи ФК № 72 від 03.11.2005 та ліцензії на надання фінансових послуг (діяльність з надання фінансових кредитів за рахунок залучених коштів кредитними установами) серія АВ № 02853 від 05.06.2006 р. виданими, Державною комісією з регулювання ринків фінансових послуг України.

Станом на 20 січня 2009 року я користуюся кредитом на купівлю автомобіля, наданим ТОВ «ПростоФінанс», на суму 70 372,00 грн. під ставку 10,5 % річних. За три місяці існування кредитної заборгованості мною жодного разу не були допущені затримки погашення відсотків чи основної суми боргу або інші порушення умов договору (згідно Вашого листа прострочена заборгованість по кредиту дорівнює – 0 !!!), в тому числі щодо надання фінансовою установою своєчасної та достовірної інформації про мій фінансово-майновий стан та щодо страхування майна за мій рахунок на користь фінансової установи.

Тому для мене великим подивом було отримати «15» січня 2009 року від Вашого імені офіційного листа-повідомлення, датованого ще «08» грудня 2008 року, з печаткою, але без оригінала підпису (факсимільний підпис) щодо підвищення номінальної ставки відсотку за кредитом до 15,42 % річних. Ще більший подив в мене викликала аргументація такого рішення Вашої фінансової установи, а також те, що в ході спроби реалізації цього рішення допущено кілька суттєвих порушень вимог законодавства України та нормативно-правових актів Національного банку України. В цьому листі я змушений викласти обґрунтовану критику Вашої аргументації та вказати на ознаки порушення законодавства. Сукупність цих факторів унеможливлює підписання з мого боку наданих в супроводі до повідомлення додатків, допоки зазначені порушення не будуть ліквідовані Вами, про що я Вас офіційно повідомляю.

Особливо зазначаю, що я заперечую не проти права фінансової установи підвищити процентну ставку (це право безумовно міститься в кредитних угодах, що були мною підписані та які я виконую), а проти порушень фінансовою установою процедури реалізації рішення щодо зміни відсоткової ставки.

Стосовно ознак порушення фінансовою установою вимог законодавства України та нормативно-правових актів в ході спроби реалізації рішення про зміну відсоткової ставки, доводжу до Вашого відома наступне:

• По-перше, Вами не надіслана Додаткова угода до Кредитного договору про зміну розміру річної процентної ставки за Кредитним договором, як це передбачено п. 9.6 кредитного договору. Надісланий тільки графік платежів в новій редакції, який, окрім того, не підписаний повноважною особою, проставлений лише факсимільний підпис. Письмове повідомлення фінансової установи про зміну умов кредитного договору повинно містити підпис уповноваженої особи та печатку фінансової установи. Згідно ч. 2 ст. 207 Цивільного кодексу України, передбачено, що Правочин, який вчиняє юридична особа, підписується особами, уповноваженими на це її установчими документами, довіреністю, законом або іншими актами цивільного законодавства, та скріплюється печаткою. Проте відповідно до ч. 3 статті 207 Цивільного кодексу України використання при вчиненні правочинів факсимільного відтворення підпису за допомогою засобів механічного або іншого копіювання, електронно-числового підпису або іншого аналога власноручного підпису допускається у випадках, встановлених законом, іншими актами цивільного законодавства, або за письмовою згодою сторін, у якій мають міститися зразки відповідного аналога їхніх власноручних підписів. Кредитним договором непередбачено використання при вчиненні правочинів факсимільного відтворення підпису.

Частиною 1 статті 651 Цивільного кодексу України встановлено, що зміна договору допускається тільки за згодою сторін, якщо інше не встановлене договором або законом. Окрім того, згідно ст. 654 Цивільного кодексу України, зміна або розірвання договору вчиняється у тій самій формі, що й договір, що змінюється або розривається, якщо інше не встановлено договором або законом чи не випливає із звичаїв ділового обороту. Правочини вчиняються усно або в письмовій формі (ч. 1 ст. 205 Цивільного кодексу України). Так, відповідно до ч. 1 ст. 207 Цивільного кодексу України, правочин вважається таким, що вчинений у письмовій формі, якщо його зміст зафіксований в одному або кількох документах, листах, телеграмах, якими обмінялися сторони. При цьому, норма закону носить імперативний характер і не робить виключень до порядку зміни умов договору в односторонньому порядку. Іншими словами, обмін листами є обов’язковим. Якщо обмін листами не відбувся «формально», правочин не може вважатися вчиненим у письмовій формі. Наслідки недодержання письмової форми договору передбачені ч. 2 ст. 1055 Цивільного кодексу України, відповідно до якої «кредитний договір, укладений з недодержанням письмової форми, є нікчемним». При цьому, необхідно зазначити, що згадані норми закону вступають в колізію з нормами Цивільного кодексу України, які передбачають можливість односторонньої зміни договорів. На мою думку, зазначене питання повинно бути вирішене на користь споживача, оскільки ст. 18 Закону України «Про захист прав споживачів» № 1023-ХІІ від 12.05.1991 року (з наступними змінами і доповненнями) прямо передбачено що, «Нечіткі або двозначні положення договорів із споживачами тлумачаться на користь споживача».

По-друге: Відповідно до п. 4 ст. 11 Закону України «Про захист прав споживачів» № 1023-ХІІ від 12.05.1991 року (з наступними змінами і доповненнями) Про зміну відсоткової ставки за споживчим кредитом споживач повідомляється кредитодавцем письмово протягом семи календарних днів з дати її зміни. Закон здійснює прив’язку до прийняття фінансовою установою рішення про зміну відсоткової ставки за користування кредитом. Тобто, по за увагою законодавства залишилося питання визначення строків, на протязі яких банки мають можливість ініціювати зміни до кредитних договорів. Зазначене питання не врегульоване і в нашому кредитному договорі. На момент укладення кредитного договору я виходив з того, що фінансова установа могла ініціювати зміну відсоткової ставки за кредитом лише протягом 7 календарних днів після виникнення відповідної підстави. Правовою підставою для цього є положення ст. 8 Цивільного кодексу, України відповідно до якої: «Якщо цивільні відносини не врегульовані цим кодексом, іншими актами цивільного законодавства або договором, вони регулюються тими правовими нормами цього Кодексу, інших актів цивільного законодавства, що регулюють подібні за змістом цивільні відносини (аналогія закону). Так відповідно п. 4 ст. 11 Закону України «Про захист прав споживачів» № 1023-ХІІ від 12.05.1991 року (з наступними змінами і доповненнями) кредитодавець зобов’язаний повідомити споживача про зміну розміру відсоткової ставки впродовж 7 календарних днів після ухвалення ним відповідного рішення.

По-третє: «10» січня 2009 року набрав чинності Закон України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо заборони банкам змінювати умови договору банківського внеску і кредитного договору в односторонньому порядку» за № 661, яким передбачено наступне.

Зміни до Цивільного кодексу України:

«Встановлений договором розмір процентів не може бути збільшений банком в односторонньому порядку, а умова договору щодо права банку змінювати розмір процентів в односторонньому порядку є нікчемною».

Зміни до статті 55 Закону України "Про банки і банківську діяльність" (2121-14) такого змісту:

"Банкам забороняється в односторонньому порядку змінювати умови укладених з клієнтами договорів, зокрема, збільшувати розмір процентної ставки за кредитними договорами або зменшувати її розмір за договорами банківського вкладу (крім вкладу на вимогу), за винятком випадків, встановлених законом».

Тобто банкам заборонили односторонньо змінювати розмір процентної ставки за кредитним договором по укладених з клієнтами договорах (наш договір вже є укладеним!!!).

Ви можете зауважити, що в даному випадку йдеться лише про банки. Проте відповідно до статті 1054 Цивільного кодексу України кредитодавцем за кредитним договором є банк або інша фінансова установа.

Отже, у межах діючого законодавства надавати кошти у позику на умовах фінансового кредиту, а саме на визначений строк та під процент, мають можливість лише банки або інші фінансові установи.

Разом із цим здійснення діяльності з надання фінансових послуг, що передбачають пряме або опосередковане залучення фінансових активів від фізичних осіб, згідно з частиною першою статті 34 Закону дозволяється фінансовим установам тільки після отримання відповідної ліцензії.

Фінансова установа - юридична особа, яка відповідно до закону надає одну чи декілька фінансових послуг та яка внесена до відповідного реєстру у порядку, встановленому законом. До фінансових установ належать банки, кредитні спілки, ломбарди, лізингові компанії, довірчі товариства, страхові компанії, установи накопичувального пенсійного забезпечення, інвестиційні фонди і компанії та інші юридичні особи, виключним видом діяльності яких є надання фінансових послуг (ВР України, Закон "Про фінансові послуги та державне регулювання ринків фінансових послуг" від 12.07.2001 N 2664-III).

Кредитна установа – фінансова установа, яка відповідно до закону має право за рахунок залучених коштів надавати фінансові кредити на власний ризик.(ВР України, Закон "Про фінансові послуги та державне регулювання ринків фінансових послуг" від 12.07.2001 N 2664-III).

Небанківська фінансова установа – юридична особа, яка відповідно до Закону України "Про фінансові послуги та державне регулювання ринків фінансових послуг" надає одну чи кілька фінансових послуг та яка внесена до Державного реєстру фінансових установ в установленому законодавством України порядку. До небанківських фінансових установ належать кредитні спілки, ломбарди, лізингові компанії, довірчі товариства, страхові компанії, установи накопичувального пенсійного забезпечення, інвестиційні фонди і компанії та інші юридичні особи, виключним видом діяльності яких є надання фінансових послуг. (Національний банк, Постанова "Про затвердження Положення про ведення касових операцій у національній валюті в Україні" від 15.12.2004 N 637)

Тобто, по за увагою Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо заборони банкам змінювати умови договору банківського внеску і кредитного договору в односторонньому порядку» за № 661 від 12.12.2008 р. залишилося питання заборони змінювати умови укладених з клієнтами договорів, зокрема, збільшувати розмір процентної ставки за кредитними договорами, укладеними з іншою фінансовою установою (не банком). Оскільки дане питання не врегульоване в нашому випадку Законом України "Про фінансові послуги та державне регулювання ринків фінансових послуг", то діє правило, передбачене ст. 8 Цивільного кодексу України, відповідно до якої: «Якщо цивільні відносини не врегульовані цим кодексом, іншими актами цивільного законодавства або договором, вони регулюються тими правовими нормами цього Кодексу, інших актів цивільного законодавства, що регулюють подібні за змістом цивільні відносини (аналогія закону). Тобто можна зробити висновок, що дана норма по забороні односторонньої зміни розміру процентної ставки за кредитним договором по укладених з клієнтами договорах стосується як інших фінансових установ взагалі, так і ТОВ «ПростоФінанс» зокрема.

Таким чином, наведена в цьому листі інформація в своїй сукупності робить неможливим для мене погодитися на Вашу пропозицію щодо підписання Додаткових угод про підвищення процентної ставки за договорами кредиту. Оскільки я заперечую не проти Вашого права на підвищення ставки, а проти порушень законодавчих та нормативних актів в ході реалізації цього права, то я офіційно повідомляю Вас, що я погоджуся підписати Додаткові угоди у разі неухильного виконання банком вимог банківського законодавства України та нормативно-правових актів щодо захисту прав споживачів. Виходячи із ситуації, що склалася, задля підписання додаткової угоди, що відповідає вимогам законодавства України прошу:

1. Надати додаткову угоду до кредитного договору з усіма додатками, оформленими відповідно до вимог чинного законодавства України;

2. Надати мені розрахунок орієнтовної сукупної вартості кредиту. Така інформація необхідна мені для оцінки своєї здатності до подальшого обслуговування отриманого кредиту;

3. Повідомити мене про правило (у вигляді алгебраїчної формули), за яким фінансова установа розраховує необхідну зміну процентної ставки за договорами на основі подій, що впливають на вартість ресурсів фінансової установи. Задля кращого розуміння механізму формування вартості кредиту прошу також навести, яким чином на підставі цього правила були розраховані ставки на момент видачі мені кредиту.

Висловлюю сподівання, що моя вимога буде сприйнята Вами із розумінням.

До часу надання вище запитуваної інформації я не зможу погодитися на Вашу пропозицію щодо підвищення ставки та буду проводжувати обслуговувати кредити на первісних умовах. У разі, якщо в односторонньому порядку Ви зміните процентну ставку за договорами кредиту, я буду змушений звернутися до відповідних державних органів влади та, можливо, – до засобів масової інформації, з метою забезпечення захисту своїх законних прав та інтересів.

З повагою,

_____________________________________

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

ПОЗДРАВЛЯЮ!!! Наверно остаток был не очень большой?

Кредит был на 46.7 тысяч, выплачено из них чуть больше четырех тысяч. Просто я видел к чему идет ситуация. В страну ввозится 600-700 тыс. машин в год, внешний корпоративный долг растет на 30 млрд в год и ясно было, что долго так продожаться не может. На момент получения кредита было понятно(июнь 2008), что стоимость украинских денег будет в ближайшее время только расти, По этому я сосредоточился на накоплении денег на банковских депозитах, а не на досрочном погашении кредита. (Ставки по депозитам выросли более чем до 20%, что больше 10% по кредитам).

В долларовом эквиваленте размер кредита уменьшился более, чем на 50%, а поскольку финансовая компания иностранная, было ясно, что ставки поднимут.

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

...Користуючись нагодою, висловлюю Вам свою щиру повагу та подяку за можливість користуватися високоякісними банківсько-фінансовими послугами, що їх надає ТОВ «ПростоФінанс»,...

+1

Респект за лист! Грамотно!

Пишемо всі!

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Дарова, братья.

Итак, как я вижу уже дохрена народу получили письма. Я вот например вчера, 20.01.09, отправлено из Киева 15.01.09. Первое впечатление - одни маты, есно. За ночь переварил, утром еще раз перечитал письмо и понял, что пацаны "сцыцаете дженеральцы" однозначно о***ли. Вы тока вдумайтесь в текст письма и всех вложенных бумажек. Я его понимаю так: Уважаемый я, мы тут сидели с пацанами и вдруг к нам поступил звонок прямо из Хранции, шо типа на Украине будет полный пипец (то бишь дефолт), так что надо срочно жестко отыметь народ, кто исправно платит (задолженность "0", сами суки пишут).

Ну вот собственно и весь сыр-бор, а поскоку мы вас считаем БЫДЛОМ и ЛОХАМИ, то все ставки повышены ПРОСТО ОТ ФОНАРЯ ( у нас есть специальный поц для этого, который придумывает ставки, чессна гаваря сы и сами не знаем как он это делает). В общем, вы, как стадо баранов, должны ПЛАТИТЬ СКОКА МЫ СКАЖЕМ И КОГДА СКАЖЕМ (ставку будем поднимать еще много раз, законы нам не указ, мы вообще крутые перцы). В общем, очень рады вас трахнуть, всегда ваши ."

Лично я так и воспринимаю данное письмо. Посему, друзья, предлагаю деятельно посылать уважаемую финансовую кампанию накуй. Деятельно - это письмо в ответ, пример нашел в нете, сегодня отдам куму- он у меня юрист, немного подправлю и вперед.

Народ, эти твари в лице Просто Финанса выдали в Украине порядка 350 000 кредитов, сколько из них автомобильных х его знает, но тыщ 50 наберется как с куста я думаю. Так вот, лично я уверен, что нужно действовать просто сообща: первый шаг отослать тысяч 20-30 ответных писем, посмотрим что ответят. Если и дальше будут лезть в залупу, формируемся в коллоны, скидываемся по 100 бакинских, нанимаем какую-нить навороченную юркоманию типа "Медведчук и Ко (это я просто из личного опыта, товарищ Медведчук очень грамотный юрист) и по судам, нах. Прикиньте, 1 000 челов по 100 бачков - ЗА ТАКОЕ БАБЛО сцыцаете дженерале наши суды разорвут в клочья, особенно если 50 % из собранных денег пойдет на "засивання :D " суддям.

ИМХО, я не отказываюсь от оплаты кредита, даже повышение ставки готов обсудить, если че, поскольку ситуация с ними ясна: повна жопа. НО Я ПРОТИВ, чтобы меня унижали как быдло и повышали ставки когда захотят и как захотят. Ведь таким макаром, завтра добросовестный плательщик будет покрывать убытки не только от курсовой разницы, но и от массовых неплатежей клиентов. В общем, камарады, нужно бороться и победа будет за нами. Согласитесь, что игра должна быть не только в наши ворота :)

Пропоную скласти попередній список, хто готовий тебе підтримати.

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Уважаемые коллеги, а может кто-то в двух словах описать процедуру погашения остатка кредита?

Дело в том, что у брата ланос в кредите как-раз у этой конторы, а он сам сейчас в командировке за границей...

Решили что выгоднее погасить остаток т.к. учитывая сегодняшний курс, получается машина за полцены :) (если я не упустил подводных камней)

Соответственно, что мне надо сделать (куда пойти) чтобы вместо него закрыть этот кредит?

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Да, друзья, вот черновик моего будущего ответа уважаемой финансовой кАмпАнии....

Дома перечитаю и подкорректирую под себя и отправлю

- за акцию протеста против ООО Простофинанс - ЗА!

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

495   0
С недели поеду к ним отстаивать свои интересы, уже подключил юристов, позже отпишусь что из етого получится :wink:

ЕСТЬ НОВОСТИ?

В четверг встреча, но я вижу тут без меня тема хорошо продвинулась, письмо толковое выложили :D

Насчет колективной жалобы от одной юр. компании тоже поддержую. да вот только как получится собрать народ?

По моему тех людей которые сейчас в етой ветке маловато будет :wink:

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Огромное спасибо за пример письма!

Скорее всего воспользуюсь!

Смущает то что у меня на договоре и печать и подпись факсимильные.

Сегодня обсужу с кентом-юристом и завтра буду отправлять.

права, то я офіційно повідомляю Вас, що я погоджуся підписати Додаткові угоди у разі неухильного виконання банком вимог банківського законодавства України та нормативно-правових актів щодо захисту прав споживачів. Виходячи із ситуації, що склалася, задля підписання додаткової угоди, що відповідає вимогам законодавства України прошу:

Здесь слово банком думаю нужно заменить "Ваше компанией" ИМХО

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Уважаемые коллеги, а может кто-то в двух словах описать процедуру погашения остатка кредита?

...

Соответственно, что мне надо сделать (куда пойти) чтобы вместо него закрыть этот кредит?

Я сделал так. Позвонил по номеру 496-45-41 (этот номер мне дали в их "горячей линии") и сказал, что хочу полностью погасить кредит в связи с повышением процентных ставок без штрафных санкций. Мне назвали мою сумму задолженности и спросили, окончательное ли это мое решение. Я сказал, что окончательное. Мою заявку приняли и сказали, что деньги должны быть проплачены до 26 января. Я путем нескольких траншей проплатил указанную сумму таким же образом, как и делал обычные погашения и теперь собираюсь позвонить им в пятницу, что бы готовили письмо для МРЕО с целью перерегистрации автомобиля.

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

tabutcho благодарю за текст писма!!!

Сейчас буду заниматься правкой и рассылкой. :D

Вопрос ко всем, есть ли какие результаты по данному письму?

т.к. знаю что у знакомых на Укрсоцбанк подействовало.

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

+1 за коллективную жалобу через юр компанию! Спасибо за текст письма буду отправлять. есть еще паразнакомых с такими же проблемамми в Простофинанс. Думаю они тоже поддержат. :evil: :twisted:

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

tabutcho благодарю за текст писма!!!

Сейчас буду заниматься правкой и рассылкой. :D

Вопрос ко всем, есть ли какие результаты по данному письму?

т.к. знаю что у знакомых на Укрсоцбанк подействовало.

Думаю результаты появятся не раньше чем через пару недель.

Если по хорошему не получится, то думаю результатом будет требование ПФ досрочно погасить кредит после следующего платежа(который будет меньшим чем они хотят) с угрозой изъять машинку, а если получится то они или просто заткнутся или пришлют письмо типа мы согласны с изложенными довадами и не претендуем на поднятие процентной ставки.

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

А как быть с досрочными погашениями? Отец постоянно платил эжемесячный платёж ровно в 2 раза больше, но в сумме долга ети платежи не учтены. Дозвонится на гарячую линию нереально. Письмо уже отправил с возмущениями.

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

А копии на самом деле нужны????

Копія: Національний банк України

Директору дирекції по банківському надзору Киреєву А.И

01601, Київ, вул. Інститутська, 9

Копія: Державний комітет України з питань технічного регулювання та споживчої політики

03680 м. Київ-150, вул. Горького, 174

Копія: Міністерство фінансів України

Департамент політики розвитку ринку фінансових послуг

м. Київ, вул. Межигірська, 11, кім. 106

Копія: Державна комісія з регулювання ринків фінансових послуг України

01001, м.Київ-1, вул. Б. Грінченка, 3

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Дарова, народ.

Копии письма нужны прежде всего для того, чтобы придать беспределу ПростоФинанса максимальную огласку. Чем больше шума, тем лучше для нас и тем уступчивее будут эти "простофинансисты". Если будут наглеть и дальше, напишем пару сотен обращений на все телеканалы, газеты, радио, интернет-ресурсы и тд., а тама глядишь они и дрыснут,, поскольку заниматься беспределом в масштабах всей страны имеет право тока наша доблестная власть:)

То есть для нас важно не молчать и сопротивляться всеми возможными способами.

Я сегодня заберу у кума-юриста ответ и вывалю завтра тут.

И по поводу исков: на самом деле этого они боятся как огня, представьте тыщ 5 исков в местные суды (а подавать иск можно по месту жительства истца, то есть нам никуда ехать не нужно) по всей Украине - однозначно заипутся судиться :D

На данный момент, как по мне, самая лучшая позиция: пишем письма, в которых говорим, что МЫ НЕ ПРОТИВ ПОДНЯТИЯ СТАВКИ, просто вы талпаепы, НЕ ПРИСЛАЛИ ДОП.СОГЛАШЕНИЙ, НОВЫХ ГРАФИКОВ с ПОДПИСЯМИ РУКОЙ И ФОРМУЛЫ РАСЧЕТА и тд. Таким образом, Сцыцаете не имеет права требовать досрочного погашения кредита: Я НЕ ОТКАЗЫВАЮСЬ, ЭТО ВЫ ТОРМОЗА НЕ ДАЕТЕ ДОКУМЕНТОВ. Так что, платим по-старому, ждем ответов и, самое главное, ДЕЙСТВУЕМ СООБЩА. Чем больше писем, тем сильнее наша позиция.

Так что, камарады, советуемся со знакомыми юристами, строчим письма и ПОМНИМ ЧТО БАБЛО И МАШИНЫ У НАС :!: :!: :!:

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

поскольку заниматься беспределом в масштабах всей страны имеет право тока наша доблестная власть:)

100% :D:D:D

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Мысль вдогонку для тех, кто брал кредит, когда был курс 5,05, а потом качнуло до 4,84: пишите аналогичное письмо ПростоФинансу :D:o:D

Представьте ржач, приходит письмо следующего содержания:

Уважаемый, Майк Рей, благодарю вас, что вы сотрудничаете с такой важной персоной - мной любимым. Хочу вам сообщить, что курс валюты качнулся, а вы мне нихуя не сделали пересчет. Поэтому этим информирую вас о том, что я УМЕНЬШАЮ свою ставку с 10 до 7 % и мой платеж теперь будет составлять не 1 200, а 850 грн. А поскольку мой сосед, гениальный аналитик-алкоголик, дядя Петя предсказывает доллару США полный пипец, то предлагаю вам на следующие 6 платежный периодов ЗАФИКСИРОВАТЬ МОЮ СТАВКУ на уровне 5 %. А если будете выепыватса, вообще платить не буду.

Обращаю ваше внимание, что я несказанно рад, что есть вашим клиентом и обязательно все свои будущие покупки в кредит буду совершать ИСКЛЮЧИТЕЛЬНО через ПростоФинанс, да еще и всем своим друзьям, родственникам и знакомым буду настоятельно рекомендовать сотрудничать только с вашей уважаемой финансовой кампанией.

Всегда ваш, __________________

:D:D:D:D:D

Представляю фейс самого главного сцыцаевца, когда они будут читать подобные письма пачками: они просто охуеют от нас и наверняка тихонечко свалят с Украины на ридну Хранцию списывать убытки :lol::lol::lol::lol::lol:

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Ппц я по неосторожности выбросил конверт без содержимого а теперь не знаю как буду доказывать дату отправки письма. Может кто знает как потом доказать?

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

А я взагалі відмовився брати конверт на пошті, побачивши лого ПФ. Вміст конверта я то знаю. :)

Це мене може спасти, підкажіть :?

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

495   0

Мне етот спам тупо в ящик бросили, а на нем написано что заказное. но без даты :shock:

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Кто нить может сказать когда этот "спам" был реально отправлен?. На письме по идее должна стоять дата.

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Гість
Ця тема закрита для публікації повідомлень.
×
×
  • Створити...

Важлива інформація

Щоб зробити цей веб-сайт краще, ми розмістили cookies на вашому пристрої. Ви можете змінити свої налаштування cookies, у іншому випадку ми будемо вважати, що ви згодні з цим.