Перейти до публікації

Як зробити більш тихший салон ?


Mamay-Sens

Рекомендовані повідомлення

Всім мої вітання !

Історія така, зробив шумоізоляцію салону, дно (віброфільтр, лист софи на все дно салону в тому числі і багажник, арки полюбасу), двері, дах, деякі елементи обшивки. І все ніби гаразд, в машині тихенько, і навіть слова з пісень чути, але на бруківці можна вішатись.

Як їду по горбатій дорозі трішки чути звук коліс і стукаючого суппорта, а на бруківці ЗЛО, нечути нічого, і нікого ((

На базарі продають рідку ризину, думаю ще нею обробити арки коліс з вулиці.

Може хтось переміг звук бруківки в салоні деу Ланос/Сенс, якимись народними методами, або якісь може є прікольчики.

 

 

п.с. десь читав, що якісь виробники іномарок шаманять щось з динаміками, так, що вони "забирають" звук...ну не знаю може погано читав )

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Якщо в загальному , то ставиться мікрофон біля джерела шуму, мікрофон в салоні і підключаються через "чорний ящик" до аудіосистеми.

"Чорний ящик" регулює фазу,амплітуду,спектр сигналу, котрий подається на динаміки, щоб звук з динаміків гасив шум в салоні.

 

п.с. десь читав, що якісь виробники іномарок шаманять щось з динаміками, так, що вони "забирають" звук...ну не знаю може погано читав )

Змінено користувачем L_B
Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Якщо в загальному , то ставиться мікрофон біля джерела шуму, мікрофон в салоні і підключаються через "чорний ящик" до аудіосистеми.

"Чорний ящик" регулює фазу,амплітуду,спектр сигналу, котрий подається на динаміки, щоб звук з динаміків гасив шум в салоні.

хм..цікаво ), а що таке "чорний ящик" в авто, і де його шукати ?

може хтось із форумчат таке робив із своїм авто ?

Змінено користувачем Mamay-Sens
Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Приблизно ось так:  

Будь ласка Увійдіть або Зареєструйтесь щоб побачити посилання.

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

блін, щось я загорівся цією ідеєю...гугл говорить, що на нових авто такі замути сталять, от би собі зашаманити...

Змінено користувачем Mamay-Sens
Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Будь ласка Увійдіть або Зареєструйтесь щоб побачити посилання.

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Приблизно ось так:  

Будь ласка Увійдіть або Зареєструйтесь щоб побачити посилання.

наскільки зрозумів, для цього потрібно, щоб сам комп авто обробляв звук, цікаво чи без кампа можна зробити таку систему, просто підключити до магнітоли якимось макаром.

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

кароче про мікрофон проняв, тупік. :umn: може десь за 2 роки будуть продавати універсальні комплекти під авто.

А всежтаки може хтось переміг звук бруківки, чи мені варта набратись терпіння і не звертати уваги на неї.

Хто робив шумоізоляцію і який ефект у Вашому авто після цього ?, особливо на нерівностях ?

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Тут мається на увазі не просто бортовий комп, що показує пробіг, витрату пального і т.д. :nene:  Це має бути спеціальзований комп (процесор) для обробки звуку.

В мене було тимчасова крута обезшумка салону коли віз на дачу тротуарну плитку (в салоні під ногами і в багажнику), крім того підвіска була крутіше ніж в мерса - по бруківці ніякого шуму , тряски, все тихо і плавно :)

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

хм...а яка підвіска ? може підвіску поміняти..бо тою брущатою дорогою щодня катаюсь на роботу, і вже задовбало...

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Наверное с кузовом і подвеской Ланоса это будет сложно. А в каких моделях бюджетных и топовых машин -  брущатки не слышно?

Что бы убрать чуток шум от передних колес, я обклеивал виброй 4 мм арки и стойку передних дверей снаружи - эффект есть, но чтобы вообще.....

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

хм...а яка підвіска ? може підвіску поміняти..бо тою брущатою дорогою щодня катаюсь на роботу, і вже задовбало...

хм.. а может машину    :)

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

хм.. а может машину    :)

та була така ідея, коли дружина запитала мене, як можна забрати шум від брущатки, так я і кажу, "поміняти машину" :)

але що вже є то є, і на нову кращого класу ніяк купонів немає.

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

у мну основной шум от дороги. 


как убрать хз. арики шумить надо по кузову и по пластиковой защите

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Гість
Ця тема закрита для публікації повідомлень.
×
×
  • Створити...

Важлива інформація

Щоб зробити цей веб-сайт краще, ми розмістили cookies на вашому пристрої. Ви можете змінити свої налаштування cookies, у іншому випадку ми будемо вважати, що ви згодні з цим.