Перейти до публікації

Львівська балачка (тут можна флудити)


rusan

Рекомендовані повідомлення

По дорозі на стоянку!!!

Будь ласка Увійдіть або Зареєструйтесь щоб побачити зображення.

А це після розкопок

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Громадський транспорт сьогодні зупинився повністю.

Водії, які їдуть власним транспортом, підбирають людей на зупинках, і везуть безкоштовно. За це їм великий респект.

Зате таксисти себе повели як справжні шакали! Знайома розказувала, зупиняють таксі, питають скільки? Той каже 50грн з кожного, а не будучи транспортного колапсу, було б 50грн за всіх. От так у нас народ заробляє...

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

От так у нас народ заробляє...

Это везде так et.gif
Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Будь ласка Увійдіть або Зареєструйтесь щоб побачити посилання.

,Это когда фотали? cp.gif

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Будь ласка Увійдіть або Зареєструйтесь щоб побачити посилання.

,Это когда фотали? cp.gif

Це останні події

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Всім привіт! Шановні відвідувачі форуму та щасливі власники Ланосів та Сенсів. Ми всі щодня пересікаємось на дорогах Львова, кудись поспішаємо а один одного не замічаємо.

Пропоную організувати зустріч, щоб хоча б познайомитись, попити пивка, поділитись досвідом експлуатації своїх стальних коней, та й просто побалакати. Якщо є бажаючі - то можна десь зібратись. пропонуйте варіанти.

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Значит высылаю побольше наклеек Олегу (

Будь ласка Увійдіть або Зареєструйтесь щоб побачити посилання.

), на встрече можно будет бесплатно получить ))))

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Давайте, львівяни, зустрічайтесь, налагоджуйте клубне спілкування.

Так мріється провести зліт Ланос-Клану у Львові!

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

  • 2 тижні потому...

Хлопці, як там у вас ситуація з снігом, тане потроху? Синоптики знову обіцяють похолодання.

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Теж цікавить. Кажуть циклон наближаэться.

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Снігу вже мало лишилося, зате дороги --- ужас, крім Київ-Чоп (+ можливо біля 3-5% окремо взятих ділянок) нормальних доріг не лишилося жодної. Погода ще і здоровя "поправляє" -- останнім часом ГРВ почастішали, в багатьох знайомих вже по 2-му разу лікарняні.

Циклон переживем, гірше ніж в 3 останні пятниці точно не буде.

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Сніг зійшов разом з асфальтом. Швидше б уже помінялась ця паскудна погода, можливо і почнуть потроху хоча б ямковий ремонт, бо ходова вже не витримує.

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Значит скоро будет пьянка az.gif

Ага, і Вас запроршуєм на п'янку. Я так думаю - що можна було б зустрістріч організувати десь в кінці квітня, або на травневі свята.

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Сніг зійшов разом з асфальтом. Швидше б уже помінялась ця паскудна погода, можливо і почнуть потроху хоча б ямковий ремонт, бо ходова вже не витримує.

Хлопці, що ви наговорюєте на владу???? Азіров запевнив, що 95% доріг відремонтовано ще тиждень тому! Хіба не видно??

Так що катайтесь і радійте :D

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Хлопці, що ви наговорюєте на владу???? Азіров запевнив, що 95% доріг відремонтовано ще тиждень тому! Хіба не видно??

Так що катайтесь і радійте :D

Катаємся помаленько , але не просто радіємо, а "насолоджуємося" від процесу набуття навичок екстремального водіння.

Львів-І.Франківськ 4 години "приємної" подорожі

Львів - Чернівці 7.5 годин "незабутніх" вражень, (до столиці вийде десь так само).

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Катаємся помаленько , але не просто радіємо, а "насолоджуємося" від процесу набуття навичок екстремального водіння.

Львів-І.Франківськ 4 години "приємної" подорожі

Львів - Чернівці 7.5 годин "незабутніх" вражень, (до столиці вийде десь так само).

Львів-Луцьк (через Радехів) - краще взагалі не пробувати їхати, бо можна погубити колеса

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Привіт рідному місту Лвів. Сам я з Личаківської, вул. Черемшини буд. 6, жив там з народження до 2003 року. Причина переїзду в Дніпропетровськ - радикально змінити життя.

Хлопці в нашому клубі біда

Будь ласка Увійдіть або Зареєструйтесь щоб побачити посилання.

.

Для більшості людей це позачерговий блєф. Але тут все насправді. Я знаю цих людей.

По суті. Можливо в кінці тижня або через тиждень Лера з Полінкою приїдуть до Львова щоб відвідати Львівського лікаря нетрадиційної медицини. Їх треба зустріти та супроводжувати по місту, неможна залишати самих хочаб до першого візиту до лікаря. Булоб ідеально якщо хтось зможе зустріти на авто. Їхати не далеко, палац спорту "Україна", потім на підзамчє, там в мого брата (брат також в Дніпрі) живе мама. До речі може в когось є можливість прийняти їх на декілька днів? Мама брата живе з квартирантками - студентками 2 дівчини. Може в когось є вільніше житло.

Як що є якісь питання до мене мій телефон в підпису.

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

На жаль Лвівський лікар не в змозі допомогти ...

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

планую на травневі свята їхати до тернополя на автомобілі. Може хтось підскаже стан дороги Львів-Тернопіль, тому як місяць назад вона була не просто в жахливому стані, а її просто не було (на автобусі їхав 4 години). Якщо в такому самому то підскажіть як краще доїхати, границю буду перетинати в Раві-Руській.

наперед вдячний :beer:

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

планую на травневі свята їхати до тернополя на автомобілі...

Тиша тут...

Як будете їхати через Львів передавайте привіт місту .. :rolleyes: не в голос, просто згадайте мене.

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...

Важлива інформація

Щоб зробити цей веб-сайт краще, ми розмістили cookies на вашому пристрої. Ви можете змінити свої налаштування cookies, у іншому випадку ми будемо вважати, що ви згодні з цим.