Перейти до публікації

ШТРАФПЛОЩАДКА + АРЕСТ на авто


Митя

Рекомендовані повідомлення

Ну вообще то согласно статьи 303 Кодекса Украины Про админ правопорушення:

Не підлягає виконанню постанова про накладення адміністративного стягнення, якщо її не було звернуто до виконання протягом трьох місяців з дня винесення. В разі оскарження постанови або внесення на неї подання прокурора перебіг строку давності зупиняється до розгляду скарги або подання прокурора. У разі відстрочки виконання постанови відповідно до статті 301 цього Кодексу перебіг строку давності зупиняється до закінчення строку відстрочки.

В данном случае постанову було звернуто до виконання через гораздо больший срок. Постанова держвиконавця про відкриття виконавчого провадження приходила по домашнему адресу? Если нет то - то в сад.

А картинка в ноуте извините - это просто смешно. Картинка в ноуте сама по себе никаким документом не является и являться не может в принципе. Подобный развод возможен только в нашей стране. ГАИрасты проспали все сроки, а потом вдруг решили обеспечить стягнення. В сад их надо было слать.

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Де-факто я то понимаю, что пререкаться и спорить на месте с ДАИ смысла нет - "звонок другу" или придется подчинится, но де-юре, на арест не нужно иметь документы, санкции и тп?

Какую юридическую силу несет в себе картинка в ноуте, которую показывает некий сотрудник?

Никакую. А документы конечно же нужно иметь. Постанову державного виконавця как минимум. Про звернення стягнення на майно боржника. Ну и поручение ГАИрастам о принудительном исполнении постановы. А их самостоятельная постановка машины на штрафплощадку - это просто развод и беспредел.

Ну и не будешь пререкаться и спорить- разведут на бабло. Так что смысл есть.

Змінено користувачем Alex_v
Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Капец...У меня тоже где то штраф с 2011 не оплачен... :wacko:

Можешь о нем уже забыть.

Згідно до ст.39 КУпАП - Якщо особа, піддана адміністративному стягненню, протягом року з дня закінчення виконання стягнення не вчинила нового адміністративного правопорушення, то ця особа вважається такою, що не була піддана адміністративному стягненню.

Ну и ст.303 - Не підлягає виконанню постанова про накладення адміністративного стягнення, якщо її не було звернуто до виконання протягом трьох місяців з дня винесення.

Согласно ст.22 ЗУ "Про виконавче провадження"

1. Виконавчі документи можуть бути пред'явлені до виконання в такі строки:

1) посвідчення комісій по трудових спорах, постанови судів у справах про адміністративні правопорушення та постанови органів (посадових осіб), уповноважених розглядати справи про адміністративні правопорушення, - протягом трьох місяців.

Ну и п.5 ст.25 ЗУ "Про виконавче провадження": Копії постанови про відкриття виконавчого провадження надсилаються не пізніше наступного робочого дня стягувачу та боржникові.

Если ничего этого не было - все в сад. И параллельно жалобу на неправомерные действия в прокуратуру.

Змінено користувачем Alex_v
Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Можешь о нем уже забыть.

Згідно до ст.39 КУпАП - Якщо особа, піддана адміністративному стягненню, протягом року з дня закінчення виконання стягнення не вчинила нового адміністративного правопорушення, то ця особа вважається такою, що не була піддана адміністративному стягненню.

Ну и ст.303 - Не підлягає виконанню постанова про накладення адміністративного стягнення, якщо її не було звернуто до виконання протягом трьох місяців з дня винесення.

Согласно ст.22 ЗУ "Про виконавче провадження"

1. Виконавчі документи можуть бути пред'явлені до виконання в такі строки:

1) посвідчення комісій по трудових спорах, постанови судів у справах про адміністративні правопорушення та постанови органів (посадових осіб), уповноважених розглядати справи про адміністративні правопорушення, - протягом трьох місяців.

Ну и п.5 ст.25 ЗУ "Про виконавче провадження": Копії постанови про відкриття виконавчого провадження надсилаються не пізніше наступного робочого дня стягувачу та боржникові.

Если ничего этого не было - все в сад. И параллельно жалобу на неправомерные действия в прокуратуру.

Это типа меня остановили,показали фото в ноуте сарестом машины,а я их "...." послать смогу? :crazy:

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Это типа меня остановили,показали фото в ноуте сарестом машины,а я их "...." послать смогу? :crazy:

Ты правильно понимаешь ситуацию :wink: . Именно так. Ну и можешь им предложить свой ноут засунуть в ж..у.

Змінено користувачем Alex_v
Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Ты правильно понимаешь ситуацию :wink: . Именно так. Ну и можешь им предложить свой ноут засунуть в ж..у.

Тогда наверное ещё я им распечатку закона буду возить ссобой!!! :crazy:Они мне "фото",а я им распечатку!!! :crazy:Скажу тоже силу имеет как и Ваша "фото"!!! :tong::lol:

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Тогда наверное ещё я им распечатку закона буду возить ссобой!!! :crazy:Они мне "фото",а я им распечатку!!! :crazy:Скажу тоже силу имеет как и Ваша "фото"!!! :tong::lol:

Поддерживаю. И это полностью правильный ответ!

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Ну и к чему такие сложности?

Там должна была быть обязательная КАСКО. Вот она и должна была погасить оставшиеся затраты...

КАСКО с несогласованной установкой газового оборудования не действует...

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

КАСКО с несогласованной установкой газового оборудования не действует...

Это прямо прописано в договоре? Что в случае установки ГБО КАСКО не действует? В моем договоре КАСКО и близко такого не было. С каких это пор установку ГБО нужно согласовывать со страховиками?

Змінено користувачем Alex_v
Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Это прямо прописано в договоре? Что в случае установки ГБО КАСКО не действует? В моем договоре КАСКО и близко такого не было. С каких это пор установку ГБО нужно согласовывать со страховиками?

А к чему было бы заморачиваться с этой кашей, почитайте договор по пунктам переоборудования, дооборудования и т.д., всё там есть, а тем более газовая установка- это не риск.

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Тема не новая, объединяю с имеющейся. Заодно советую всем перечитать ее с начала.

Что касается сроков - ребята, мы же в Украине живем: ГАИ обычно передает постановление о наложении штрафов в срок, но в исполнительной службе такое постановление может лежать на исполнении по 2-3 года.

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

а можно ли по инету пробить свою машину на "Рубеж", а то скоро надо ехать далеко - не хочется попадать ....

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Что касается сроков - ребята, мы же в Украине живем: ГАИ обычно передает постановление о наложении штрафов в срок, но в исполнительной службе такое постановление может лежать на исполнении по 2-3 года.

Где мы живем мы в кугсе, только вот и исполнительное производство имеет определенные сроки для стягнення коштів. Посему имеет смысл обжаловать действия как ГАИ, так и держ.виконавців. А ГАИ вообще посылать в сад.

Змінено користувачем Alex_v
Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Гість
Ця тема закрита для публікації повідомлень.
×
×
  • Створити...

Важлива інформація

Щоб зробити цей веб-сайт краще, ми розмістили cookies на вашому пристрої. Ви можете змінити свої налаштування cookies, у іншому випадку ми будемо вважати, що ви згодні з цим.