Перейти до публікації

Негатив.....


Fuhrer

Рекомендовані повідомлення

япона мать, а якже мені тоді їхати в черкаси і обратно? крюк якийсь потрібно робити :?: :shock:

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Через Канев можно обьехать - 150 километров крюк. Но мост пока не закрыли - тока собираюццо.

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

позавчора була тянучка на мосту...мєнти не пускали на з"їзді біля обл. лікарні...зараз все "нормально" завалиться...приїде Нестор Іванович + Віктор Федорович... :roll:

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Через Канев можно обьехать - 150 километров крюк. Но мост пока не закрыли - тока собираюццо.

якщо з Києва їхать то гака немає...просто там і дороги нормальної від корсуня нема...

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

да не бійся...він вже 50 років сиплеться...ще 10 точно простоїть... :wink:

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

да не бійся...він вже 50 років сиплеться...ще 10 точно простоїть... :wink:

Якщо хтось з наших провалится звоніть, приїдем витягнем.

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Почитай талмуд там написано "не мение 95". А заправлятися краще до повного так менше часу втрачаєш на заправку та й підперти може у будь-який момент а треба буде рулити до АЗС. АЗС краще вибирати не поціні а по якості бензину ти певно на бачив свого паливного фільтра при заміні. :)

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Чтобы вы знали - у нас на Украине почти нет нормального 95 бензина - так как ону нас не производится. Есть 92 с присадками - который продают как 95.

АЗС краще вибирати не поціні а по якості бензину ти певно на бачив свого паливного фільтра при заміні.

А как вы можете определить качество бензина - до того как его в бак залили?

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

жжотє :lol:

говорили про одне, закінчили про інше, при тому всьому шо навіть плавного переходу небуло :D

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

жжотє :lol:

говорили про одне, закінчили про інше, при тому всьому шо навіть плавного переходу небуло :D

Не говори, я вообще не понял, ПРИ ЧЕМ СДЕСЬ БЕНЗИН?

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

барзее уже...це тема негатив...ну наболіло у людини питання про марку палива....

А сцуки наставили знаків 40 у Червоній Слободі...аж смішно

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

та ні....давлять багато...я вже так хочу щоб дорогу накволо слободи побудували..а то на Чигирин часто катаюся...

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

бл? ну і дорого сьогодні була...насилу з Бориспіля доїхав...як пішов "дощ"-мжичка....від золотоніського КП лід на дорозі...мишини туди-сюди носило....максимум 30 км їхали...

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Угу - я мотнулся сегодня на Чигирин... Сначала заценил 5 штук знаков 40 в Слободе - а потом дорогу по которой на Дебице когда едешь - ощущение что ты на катке и тебе дали пинка под зад. Вроде и едешь - а направление задать не можешь...

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Угу - я мотнулся сегодня на Чигирин... Сначала заценил 5 штук знаков 40 в Слободе - а потом дорогу по которой на Дебице когда едешь - ощущение что ты на катке и тебе дали пинка под зад. Вроде и едешь - а направление задать не можешь...

+1...а ще коли бічний вітер...страх...але і шип себе не набагато краще вів....льоду там декілька мм....теж носило...просто гальмувати простіше було...так шо не особливо він виручав,але на ПОРЯДОК ліпше...(2 машина була сенс на марангоні шип;я не зхищаю Дебіку)

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

бл? ну і дорого сьогодні була...насилу з Бориспіля доїхав...як пішов "дощ"-мжичка....від золотоніського КП лід на дорозі...мишини туди-сюди носило....максимум 30 км їхали...

А я мабуть в цей час на Канів їхав, теж дощик, льодок на машині намерзав, але менше 70 не було, машина дорогу тримала дуже добре.

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

бл? ну і дорого сьогодні була...насилу з Бориспіля доїхав...як пішов "дощ"-мжичка....від золотоніського КП лід на дорозі...мишини туди-сюди носило....максимум 30 км їхали...

А я мабуть в цей час на Канів їхав, теж дощик, льодок на машині намерзав, але менше 70 не було, машина дорогу тримала дуже добре.

особисто у мене стокова... і по дамбі ніхто за 40 не їхав...

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Ну на стоковій я в прошлому році зимову гуму їхав купувати теж "палзком" і "мєлкімі пєрєбєжкамі". :)

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Ну що ж, можна сказати що каток в цьому році вже відкрився, на дорогах. :lol:

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

  • 2 тижні потому...

Сегодня чуть не влетел на перекрестке возле жд-моста на Смелянской (Первомайский Парк).

Огромный привет "водителю" черного Митсубиси Лансер - который сначала проехал на Смелянская-Октябрьская на красный свет, а потом на перекрестке возле заправки решил из левого ряда (уже после загорания желтого сигнала) перестроится в правый перед моим носом, т.к. перед его "суперкаром" остановились старенькие "Жигули" и они не могли красиво рвануть с места. Хорошо что я заблаговременно скорость скинул - а то отдыхал бы сейчас в отбойнике ... 10 см не хватило до него блин...

Уважаемый - если вы это прочитаете - если уж вам подарили права вместе с машиной - так хоть смотрите в зеркала при перестроении. Аварийку в качестве извинения еще тоже никто не отменял...

Огромный привет старперу на грязной бежевой пятерке - который совершал ТРОЙНОЙ обгон - впервые в жизни я такое видел - на Чигиринской.

Я ехал ему навстречу в левом ряду - а на ихней полосе движения - в правом ряду шла фура, ее по их левому ряду обгонял грузовик, которого по первому ряду встречки обгоняла легковушка, которую по второму ряду встречки обгонял старпер на пятерке! Первая мысль была - куда бежать?!? Все полосы заняты ! Еле увернулся -аж руки тряслись...

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

я це теж бачив...спостерігав епопею..встигне чи ні...тянув довгенько він...я зі слободи їхав...після обід...

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

шось в передноворічний час життя притихло...дивно...і трохи боязко...що всі зайняті своїми справами...а про клуб забули :cry:

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...

Важлива інформація

Щоб зробити цей веб-сайт краще, ми розмістили cookies на вашому пристрої. Ви можете змінити свої налаштування cookies, у іншому випадку ми будемо вважати, що ви згодні з цим.