Перейти до публікації

Виготовлення фільтру салону самотужки

Sotnik

Рекомендовані повідомлення

Використав за основу цю викройку. Викройка поганенька, лінейні розміри "не пляшуть". Але маємо те, що маємо...

pic.php?mode=large&pic_id=6134

З фільтру для ТАЗівської десятки видобув фільтруючий матеріал.

pic.php?mode=large&pic_id=6135

pic.php?mode=large&pic_id=6136

По викройці зробив картонний шаблон, зменшивши лінейні розміри на 3-5 мм з кожного боку.

pic.php?mode=large&pic_id=6137

Зменшив вдвічи висоту фільтруючого елемента.

pic.php?mode=large&pic_id=6138

Далі почалися "танці з бубном". Намагався безформній гармошці придати потрібну форму і розміри. Використовував картонний шаблон та малярну стрічку.

pic.php?mode=large&pic_id=6139

pic.php?mode=large&pic_id=6140

pic.php?mode=large&pic_id=6141

За допомогою "звірячого скотчу" МОМЕНТ нарешті вдалося все остаточно зафіксувати. По периметру наклеїв поролон для ущільнення вікон.

pic.php?mode=large&pic_id=6142

Ще залишилось фільтруючої гармошки від десяточного фільтра штук на 4-5 таких салонних фільтрів. Отже собівартість вийшла приблизно 10грн. Але часу витратив багатенько, годин 4-5. Може так довго, тому що вперше робив таку штуку? Ну ось власне і все.

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Ще залишилось фільтруючої гармошки від десяточного фільтра штук на 4-5 таких салонних фільтрів. Отже собівартість вийшла приблизно 10грн. Але часу витратив багатенько, годин 4-5. Може так довго, тому що вперше робив таку штуку? Ну ось власне і все.

Прикольненько...........

Теперь бы фотки посмотреть - как ты енто в ланос устанавливать будешь.........

Может я на весну тоже созрею :lol:

Задолбала пылюга в салоне :twisted:

Посилання на коментар

Два питання, колего!

1.Цей фільтр від 10-ки - фільтр двигуна чи фільтр салону?

Бо хтось з колег вже розповідав, що виготовляв салонний фільтр для Ланоса, розрізаючи по діагоналі салонний фільр 10-ки. Мене зупинило від повторення цього експерименту тільки те, що на ринку продавець почав уточнювати, яка в мене 10-ка, бо на різні роки випуску є дві конструкції салонного фільтра.

2.

Зменшив вдвічи висоту фільтруючого елемента.

як це? Гармошку розправив та склав заново?

Трохи непокоїть також те, що залишилося чимало матеріалу, на 4..5 фільрів. Отже, пллоща фільтрації виявилася невеликою, а це значить, що

а) фільтр має великий опір повітрю

б) буде потребувати частої заміни.

Буду радий помилитися...

Посилання на коментар

Ещё вариант

Будь ласка Увійдіть або Зареєструйтесь щоб побачити посилання.

Посилання на коментар

Цей фільтр від 10-ки - фільтр двигуна чи фільтр салону?

Фільтр двигуна. Коштує на авторинку 20-25грн.

Гармошку розправив та склав заново?

Можна і так сказати. На фото видно. Кожен високий гребінець склав так, що з нього вийшло два невисоких.

Посилання на коментар

Десяточний фільтр складений гармошкою, висотою (амплітудою) 48мм. Якщо залишити так, то не віпхнеш, не влізе на місце фільтру салону. Я пересклав гармошку так, що висота її стала 24мм.

Посилання на коментар

Так вот какой дивайс отвечает за "чистоту в салоне"! :lol:

У меня решетки воздуховода всегда в пыли, грязные. Теперь буду знать как решить проблему или хотябы попытаться ее решить ))

У меня вопрос: можно ли купить оригинальные фильтры?

Они вобще существуют? если да, то плиз, дайте "уникальный код" товара, а то у нас тут подругому заказы не принимают в городе :)

Посилання на коментар

Подивитись, де його встановлювати, можна тут

Конструктивно він був передбачений ще на корейських Ланосах. Але з метою здешевлення авто, їх перестали ставити і взагалі випускати оригінальні. Зараз якісь фірми почали промисловий випуск фільтрів, але це не у нас. Треба замовляти. І коштуватиме 120грн. Хлопці записуються в список-чергу на замовлення тут

Посилання на коментар

Можно фото где он устрановлен ?

приєднуюсь. В сенсі він є?

Посилання на коментар

Тут ще описано і показано, де і як встановлюється фільтр

Посилання на коментар

• 1 місяць потому...

Завжди поважав людей, які не боятся щось робити своїми руками :!:

Викройка поганенька, лінейні розміри "не пляшуть". Але маємо те, що маємо...

якщо поглянути на контури заводського фільтру то видно, що контур відрізняєтся від цієї польскої викройки... може в цьому причина?

filtr.jpg

алі почалися "танці з бубном". Намагався безформній гармошці придати потрібну форму і розміри.

і ще, до речі, можна "ребра" гармошки спрямовувати не поперек, а повздовж, може так буде легше їх підрізати під контур

Посилання на коментар

• 1 місяць потому...
Чертеж выкройки - официальный или сам, "на глаз" ?

Креслення запозичене у Польських лансоводів

Посилання на коментар

• 5 місяців потому...

да самостоятельно это хорошо - но заводской лучше - площадь фильтрующего эллемента - вот главный вопрос!!!!

Я продаю Мистраловские фильтра - становится как в литой

Посилання на коментар

• 5 місяців потому...

вот пример салонного фильтра да Тойоты

понравилась идея с липучкой

Посилання на коментар

да самостоятельно это хорошо - но заводской лучше - площадь фильтрующего эллемента - вот главный вопрос!!!!

І яка ціна питання?

Посилання на коментар

наверно возьму запасной на лето... сейчас стоит второй по счету. когда менял - первый поверг меня в ужас. слой серой земли и две дохлые осы.

кошмар!

Посилання на коментар

• 2 тижні потому...
12   0

добрый вечер. скажите кто нибудь пробывал или делал каркас или точнее скелет под салонный фильтр на пример с пластика чтобы в нем была возможность менять только внутренность.так как цена на фильтр меняется каждую неделю.

Посилання на коментар

Привет - первые фильтра реально былии с пластиковым корпусом - менялась только внутренность, но теперь пр-ль изменил крнструкцию и теперь только так....

все возможно и реально - размеры я выкладывал фильтра - можешь посмотреть и если получится кидай отчет об изготовлении каркаса!!

Посилання на коментар

Я дико извеняюсь но я так понял что у вас можно заказать салонный фильтр?LANOS 1.5 SE 2008г/в интересует контакт и форма оплаты.

Посилання на коментар

Гість
Ця тема закрита для публікації повідомлень.
  • Створити...

Важлива інформація

Щоб зробити цей веб-сайт краще, ми розмістили cookies на вашому пристрої. Ви можете змінити свої налаштування cookies, у іншому випадку ми будемо вважати, що ви згодні з цим.