Перейти до публікації

кто хочет отдыхать летом в Крыму?


Michael

Рекомендовані повідомлення

ЕСЛИ ТЕБЕ НЕБЕЗРАЗЛИЧНА СУДЬБА ТАРХАНКУТА

Присоединяйся к акции протеста, каждый голос может стать решающим!

Если нас будет мало, нас просто не заметят.

Письмо к власти

Відкритий лист Президентові України В.А.Ющенку

Вельмишановний Вікторе Андрійовичу!

Ми, громадяни України, яким не байдуже майбутнє рідної землі, стурбовані розпорядженням Кабінету Міністрів України стосовно будівництва нового ракетного полігону в унікальному куточку Тарханкутського півострова (АР Крим). Тут планується проводити стрільби зенітних ракетних підрозділів, здійснювати випробування та бойові пуски ракет і реактивних снарядів. І все це за 50 км від Євпаторії — дитячої оздоровниці державного значення! Роботи з облаштування полігону доручено провести Міністерству оборони спільно з Міністерством охорони навколишнього природного середовища (?!).

А мріялось про інше… Уже кілька років поспіль громадські організації та місцева влада Чорноморського району відстоюють створення на цьому місці Національного природного парку «Тарханкутський». Давно підготовлено необхідні документи. Здавалося, що затвердження Державної програми соціально-економічного розвитку Автономної Республіки Крим на період до 2017 року (постанова Кабміну України від 30.08.07 № 1067) прискорить процес. Адже в Програмі захист навколишнього природного середовища та техногенна безпека визнані пріоритетами розвитку Криму!

У ситуації, коли одні документи перекреслюють вагомість (та й чинність) інших, потерпатимуть безневинні люди, природне середовище, земля, яка приховує в своїх надрах не вивчені остаточно культурно-історичні пам’ятки. Наслідки забруднення курортних зон, населених пунктів, сільськогосподарських угідь, акваторії Чорного моря можуть бути так само непередбачуваними, як напрям і сила вітрів, характерних для цієї місцевості. У разі введення в дію ракетного полігону така кліматична особливість лише розширить межі забрудненої території.

З метою об’єднання людей навколо цієї проблеми 19—21 жовтня 2007 року на Тарханкутському півострові буде проведена акція «Ракетному полігону — ні, Національному парку — так!».

Просимо Вас, Вікторе Андрійовичу, зважити на серйозність проблеми і підтримати громадську ініціативу, спрямовану на скасування розпорядження Кабміну.

Будь ласка Увійдіть або Зареєструйтесь щоб побачити посилання.

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Гість
Ця тема закрита для публікації повідомлень.
×
×
  • Створити...

Важлива інформація

Щоб зробити цей веб-сайт краще, ми розмістили cookies на вашому пристрої. Ви можете змінити свої налаштування cookies, у іншому випадку ми будемо вважати, що ви згодні з цим.

Без назви-2.png

Будь ласка, дозвольте показ оголошень на нашому сайті

Схоже, Ви користуєтеся засобом блокування реклами.
Показ реклами допомагає нам підтримувати форум.

Вимкніть Adblock та натисніть "ОК", або "Потім" для перегляду сторінки...
Підтримати Нас