Перейти до публікації

Страхування,кредитування.

Гість prelude

Рекомендовані повідомлення

Шановні Львівяни.Нарешті відкрилося представництво СК "ВУСО",яка тісно співпрацює з багатьма автоклубами України.Буду радий відповісти на запитання щодо страхування,та кредитування. Для членів клубу зможу надати знижки на страхування.

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Буду радий відповісти на запитання щодо страхування

Беру ланос хетч в кредит, нікого в довіреність не записую, отже водити буду лише я, стаж водіння 7 років (права з 2000го року), вік > 25 років, цікавить на всі ці умови, яка буде ціна повного КАСКО у вашій СК? (з франчизою і без) ...ну і які знижки? ;)

Посилання на коментар

Беру ланос хетч в кредит, нікого в довіреність не записую, отже водити буду лише я, стаж водіння 7 років (права з 2000го року), вік > 25 років, цікавить на всі ці умови, яка буде ціна повного КАСКО у вашій СК? (з франчизою і без) ...ну і які знижки? ;)

Не кидайся на незнакомые СК, сэкономленные пару гривен иногда слишком дорого обходятся потом!

Посилання на коментар

Мій телефон 8066 480 32 97 Ігор.адреса Дорошенка, 49 дзвони,під"їжай,поговоримо більш тісно.

Не кидайся на незнакомые СК, сэкономленные пару гривен иногда слишком дорого обходятся потом!

Шановний Larry79,компанія ,можливо, незнайома у Львові,тому що відкрили тільки недавно представництво.Подивіться рейтинг СК по Україні...

Посилання на коментар

• Створити...

Важлива інформація

Щоб зробити цей веб-сайт краще, ми розмістили cookies на вашому пристрої. Ви можете змінити свої налаштування cookies, у іншому випадку ми будемо вважати, що ви згодні з цим.

Без назви-2.png

Будь ласка, дозвольте показ оголошень на нашому сайті

Схоже, Ви користуєтеся засобом блокування реклами.
Показ реклами допомагає нам підтримувати форум.

Вимкніть Adblock та натисніть "ОК", або "Потім" для перегляду сторінки...
Підтримати Нас