Перейти до публікації

Фото ржач )))


Ukrainian-Boy

Рекомендовані повідомлення

:D:lol::D

Супер Ксенон

Будь ласка Увійдіть або Зареєструйтесь щоб побачити посилання.

Дура на мопеде

Вещ! :energy:

Пошутили!

Лень или прикол! :blink:

:)

А вдруг правда???

Любимый всегда рядом!

:lol: Идиот! :lol:

Змінено користувачем Doc_UKR
Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

:lol: Це не ксенон, це протитуманки, а у багажнику противага. :lol::yes: Змінено користувачем ivf
Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Ukrainian-Boy,

Будь ласка Увійдіть або Зареєструйтесь щоб побачити посилання.

Змінено користувачем Doc_UKR
Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

  • 2 тижні потому...
2,8 тис.   32

Тёлка на мопеде развеселила . :D

+1 :lol:

+100000 на пАВАл)))))))))))) :energy::shecry: а баба находчивая)

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

  • 4 тижні потому...

прикольные знаки и их размещение :D

Будь ласка Увійдіть або Зареєструйтесь щоб побачити зображення.

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

прикольные знаки и их размещение :D

Да плять пару минут искал про какие знаки речь идет.

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

прикольные знаки и их размещение :D

Да плять пару минут искал про какие знаки речь идет.

А прикинь, что там знак "стоп" перед переездом...

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

  • 2 роки потому...
  • 4 тижні потому...

с топливом бывает всякое, года полтора назад куда то мне нужно было поехать (не помню куда, но это и не важно) взял у сестры  машину (volkswagen jetta 1.9 tdi 2008 года) приехал на заправку, заправщик заправлял другую машину, ну думаю что сам не заправлю, ставлю пистолет в бак включаю его и пошел платить, на кассе говорю полный бак и шарюсь у кассы жду отстрела пистолета чтобы расплатится, расплачиваясь еще думаю что как то много денег надо заплатить но плачу хз думаю мож бак побольше чем я думал, подхожу к машине и в нос мне бьет запах бензина смотрю на пистолет а он совсем не дизель а 95 пульс. Хорошо что сразу заметил и даже не включил зажигание. От толкал от колонки, позвонил товарищу чтоб затянул на сервис, а тут еще сюрприз, в переднем бампере крючка для буксировки нету (и места куда вкручивать тоже) только в заднем, вызвал эвакуатор, при погрузке оторвал юбку что на переднем бампере, и повезли меня на сервис volkswagen снимать бак, и цеплять ту юбку.

 

 

 

так у меня почти получилось как на картинке

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

с топливом бывает всякое, года полтора назад куда то мне нужно было поехать (не помню куда, но это и не важно) взял у сестры  машину (volkswagen jetta 1.9 tdi 2008 года) приехал на заправку, заправщик заправлял другую машину, ну думаю что сам не заправлю, ставлю пистолет в бак включаю его и пошел платить, на кассе говорю полный бак и шарюсь у кассы жду отстрела пистолета чтобы расплатится, расплачиваясь еще думаю что как то много денег надо заплатить но плачу хз думаю мож бак побольше чем я думал, подхожу к машине и в нос мне бьет запах бензина смотрю на пистолет а он совсем не дизель а 95 пульс. Хорошо что сразу заметил и даже не включил зажигание. От толкал от колонки, позвонил товарищу чтоб затянул на сервис, а тут еще сюрприз, в переднем бампере крючка для буксировки нету (и места куда вкручивать тоже) только в заднем, вызвал эвакуатор, при погрузке оторвал юбку что на переднем бампере, и повезли меня на сервис volkswagen снимать бак, и цеплять ту юбку.

 

 

 

так у меня почти получилось как на картинке

День явно неудался

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Будь ласка Увійдіть або Зареєструйтесь щоб побачити посилання.

, ага))

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

с топливом бывает всякое, года полтора назад куда то мне нужно было поехать (не помню куда, но это и не важно) взял у сестры  машину (volkswagen jetta 1.9 tdi 2008 года) приехал на заправку, заправщик заправлял другую машину, ну думаю что сам не заправлю, ставлю пистолет в бак включаю его и пошел платить, на кассе говорю полный бак и шарюсь у кассы жду отстрела пистолета чтобы расплатится, расплачиваясь еще думаю что как то много денег надо заплатить но плачу хз думаю мож бак побольше чем я думал, подхожу к машине и в нос мне бьет запах бензина смотрю на пистолет а он совсем не дизель а 95 пульс. Хорошо что сразу заметил и даже не включил зажигание. От толкал от колонки, позвонил товарищу чтоб затянул на сервис, а тут еще сюрприз, в переднем бампере крючка для буксировки нету (и места куда вкручивать тоже) только в заднем, вызвал эвакуатор, при погрузке оторвал юбку что на переднем бампере, и повезли меня на сервис volkswagen снимать бак, и цеплять ту юбку.

 

 

 

так у меня почти получилось как на картинке

І в скільки все обійшлось?

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

200 грн евакуатор

600 грн зняття баку і його чистка

десь 200 грн встановлення юбки (точно не пам'ятаю)

+ бензин і солярка


та славно повеселився


+ зіпсований день

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

200 грн евакуатор

600 грн зняття баку і його чистка

десь 200 грн встановлення юбки (точно не пам'ятаю)

+ бензин і солярка

та славно повеселився

+ зіпсований день

Такі моменті прикрашають життя! Зараза все це  з посмішкою можна згадувати!

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

це ще добре що я відразу внюхав лажу) і не ввімкнув запалення, що не пришлось ще міняти фільтра та продувати паливопровід, а то ще б були плюси,

а так то да згадується з посмішкою шо так затупив

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Хорошо что солярку или бензин не зальешь вместо газа)))

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...

Важлива інформація

Щоб зробити цей веб-сайт краще, ми розмістили cookies на вашому пристрої. Ви можете змінити свої налаштування cookies, у іншому випадку ми будемо вважати, що ви згодні з цим.