Перейти до публікації

антифриз


федотов сергей

Рекомендовані повідомлення

Все добре витримує. Саме лимонка досить помірна. Звісно, не сипати кілограм. Дві-три маленьких пачечки в самий раз.

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

И так вопрос) Прогнал систему дистилятом. Пока не пошла прозрачная вода. Залил дистилят с лимонкой (одна пачка). Завелся и моментом все начало превращатся в жижу. Сколько гонять по систему лимонку? Страшновато долго держать в системе, однако)

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Будь ласка Увійдіть або Зареєструйтесь щоб побачити посилання.

 зливайте жижу. Заливайте ще раз свіжу дистильовану воду, дайте трошки лимонки і їздіть промиваючи систему.

 

Ганяти систему треба до того часу, поки вода не буде змінювати колір....

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

В данный момент на второй стадии) Так ее и на ночь так оставить?

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Будь ласка Увійдіть або Зареєструйтесь щоб побачити посилання.

 можете залишати. Від 10г пакетика нічого не станеться.

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Все вірно. Від одного пакетика нічого з системою не станеться. Але жижу слід злити, щоб та вся муть в потаємних куточках не застоювалась. Потім можна повторити. Я кілометрів 10 проїжджав і зливав. Потім повторював, але вже нікуди не їхав. Просто залив, прогрів до відкриття термостата, витримав хвилин 15, завів, заглушив і зразу ж злив,щоб не осіло. Далі промивав чистою водою. А з другим заливом (зі свіжою лимонкою) можна поїздити й декілька годин, можна й на ніч залишити. Але потім перед зливанням завести й добре прогнати, щоб підняти осад. І зразу ж зливати.

Да, бачок лимонка трохи відмиє, але спосіб з піском відмиває чудово.

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Будь ласка Увійдіть або Зареєструйтесь щоб побачити посилання.

 знімаєте бачок, глушите трубочки сипете пісок і заливаєте воду і калатаєте його))))

Я так не робив, але чув, що жигулісти так роблять))

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Зняти бачок, налити трохи води (бажано з якоюсь миючою хімією типу "гали" чи звичайного прального порошку), всипати трішки піску і добряче потиліпати ним. Отвори патрубків я просто пальцями закривав. Звісно, кришку закрутити. Досить добре відмиває. Потім промити чистою водою і маємо майже новий бачок...

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Аа) так би сразу и сказал. А то я сижу и голову ламаю 《да как же в тракт песок то можно!》

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

  • 4 роки потому...

А хто в курсі чи можна змішувати антифріз різних кольорів між собою, чи краще не треба? В інтернеті читав там є різні думки з цього приводу. 

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Дивлячись якого результату ти хочеш досягти і де... Якщо в склянці на столі, то чом би й ні)) Якщо в двигун своєї автівки, то я б не рекомендував: досить дорогий результат отримаєш...

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

22 години тому, Gordon сказав:

А хто в курсі чи можна змішувати антифріз різних кольорів між собою, чи краще не треба? В інтернеті читав там є різні думки з цього приводу. 

начиная от G12+ и выше можно в каком-то порядке смешивать красные/фиолетовые. Все! Погуглив, можно по этим цветам все уточнить!

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

  • 1 місяць потому...
21.06.2023 в 00:40, Maximilian сказав:

начиная от G12+ и выше можно в каком-то порядке смешивать красные/фиолетовые. Все! Погуглив, можно по этим цветам все уточнить!

Я бачив, але там десь були на ютубі тести, що бувало зо з деякими виробниками з'являлись як пластівці з розчині тому таке.. краще не мішати...

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

  • 4 місяці потому...

Доброго дня.  Потемнів антифриз. З салону був рожевий.  Я так розумію це G12. Якого виробника вибрати з нормальною якістю, бо чув багато випадків, що антифриз світлішав через певний час? 

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Я доволен G13 от К2.На нем и остановился.Цена качество.

Хотя лил довольно много разных,все даже не вспомню, и HEPU G12+, и ++, тоже лил.Не впечатлили,со временем на сенсе мутнели.

А вот тот чтоя упомянул очень хорошо стабилен.

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Будь ласка Увійдіть або Зареєструйтесь щоб побачити посилання.

 я в свого Ланоса лив Liqui Moly KFS G12+ (артикул 8841). Прекрасний антифриз.

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

  • 1 місяць потому...

За останні 5 років помітив що серед антифризів постійно щось змінюється. Бувало що хочеш щось взти на долив, а його вже немає.
Колись подобався

Будь ласка Увійдіть або Зареєструйтесь щоб побачити посилання.

, але його не завозять. Потім бува залив G12, теж десь зник з магазинів. І щось мені здається, що те що вони зникають, наче свідчить про якись проблеми або не популярність.
Тим не меньше, серед вітчизняних, у ATL момжна придбати , вони їм вже не перший рік торгують, чогось дивного в ньому не помітив.

Серед концентратів, про HEPU всі вже і так все знають. На СТО полюбляють AD Type D, та і відгуки в ньго непогані, але подивишся на етикетку, і купа питань.

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

1,5 тис.   153

останні років 15+ використовую концентрат Supra Total G12+
Нічого не змінюється, все стабільно, завжди у продажі ))

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

  • 2 тижні потому...

Я на Фебі зараз, вирішив не змішувати таки, а замінив повністю та й все.. краще буде так чим потім систему охолодження промивать.

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...

Важлива інформація

Щоб зробити цей веб-сайт краще, ми розмістили cookies на вашому пристрої. Ви можете змінити свої налаштування cookies, у іншому випадку ми будемо вважати, що ви згодні з цим.