Перейти до публікації
SashaKrolik

Перезувачка на зиму.

10 повідомлень у цій темі

Доброго дня вирішив створити тему хто де і як перезувався.

Сам попав в таку ситуацію.

Зранку коли зазирнув за вікно був в шоці :spyglass:  лежить сніг 20.10.2014 а мені їхати в Хмельницький в ночі. Ну думаю пшик мені прийшов.

Машинка на літніх колесах зимова в селі але домовився з тестем привіз мені резину.

І тут я ще не бачив такого на всіх станціях Шиномонтажа кілометрова черга,одна станція опше сказала після 2:00 ночі приїжати на часах 17:34. пошастав найшов станцію і аж тепер перезули на годиннику 20:43.

Був не радий першому снігу як ніколи. :patriot:

Поставив р14 185\65 шип Хенкок.

Сумарний час Більше трьох годин.

Поділитися повідомленням

Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

А прогноз погоди важко було дізнатися раніше? Вже тиждень на Синоптику висить інформація, що в четвер випаде сніг... :umn:

Поділитися повідомленням

Найоптимальніше мати зимову резину на дисках, воно ніби затратно купляти ще один комплект дисків, але з часом себе оправдає.

Поділитися повідомленням

@Garko, так і я зробив. маю зиму на дисках, поїхав вечером в четверг,  40хв. роботи, 0,5 :many-beer:  пивка і в п"ятницю я впевнений в собі і в своїй ласточці :witch:

Поділитися повідомленням

@Garko, так і я зробив. маю зиму на дисках, поїхав вечером в четверг,  40хв. роботи, 0,5 :many-beer:  пивка і в п"ятницю я впевнений в собі і в своїй ласточці :witch:

+1000% Підтримую! Сьогодні їду до тещі ( там зима на стальних дисках), так простіше - не сотїш в чергах, не платиш по 40 - 80 грн 2 рази на рік. За 2 сезони диски можна "вібити" !

Поділитися повідомленням

+ не платиш по 40 - 80 грн 2 рази на рік

где такие цены за переобувку?? в Тернополе???

Я сегодня нашел по самой дешевой цене: 160 грн. Дешевле просто не нашел. Везде начиная от 200 грн и выше.

Поділитися повідомленням

Парни, купите два комплекта резины и дисков и будет вам счастье.

Не треба буде шукать шиномонтаж і чекать в довжелезній черзі...

Поділитися повідомленням

Я сам з хмельницької обл. діски купив два тижні перед тим а резина була в Хмель. обл. а гнатися 240км за резиною якось не доречно.

Тепер маю зимову на дисках але якісь вони пластилінові попадаю в яму і вже вибоїна на диску.

Діски з опеля. Резина вище сказана.

На літній все було гуд а тут( може це через вагу резини? Бо вона реально тяжка десь в 2 рази це точно від літньої.

Поділитися повідомленням

Тепер маю зимову на дисках але якісь вони пластилінові попадаю в яму і вже вибоїна на диску.

А що саме за диски, GM хороші міцні диски, можливо вони вже катані багато разів...

Поділитися повідомленням

Да ні все гуд були рівненькі.

Думаю через резину бо на другій машині так само було.

Поділитися повідомленням

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз

• Зараз на сторінці   0 користувачів

Немає користувачів, які переглядають цю сторінку.

ПРО НАС

Всеукраинский клуб ЛАНОС КЛАН - создан с целью наладить общение между автолюбителями, организовать клубное сообщество для тематического общения, встреч и других мероприятий.

Всеукраинский клуб ЛАНОС КЛАН - Клуб, который объединил абсолютно разных людей из абсолют но разных уголков Украины, и даже России и Белоруссии.

Всеукраинский клуб ЛАНОС КЛАН был создан 01 марта 2005 года небольшой группой людей, которые внесли в его развитие огромный вклад.

Мы в социальных сетях

Администрация форума

• SeregaVin
    SeregaVin Голова Адміністрації
  • lafa
    lafa Заст. Голови Адміністрації
  • snigova_koroleva
    snigova_koroleva Адміністратор
  • james
    james Адміністратор
  • Ukraine4u
    Ukraine4u Адміністратор