• Оголошення

• james

Увага!   15.07.17

Основною мовою форума прийнято Українську. Якщо ви бажаєте змінити мову, ви можете це зробити у налаштуваннях мови:
cyberwolf

Обговорення про наступні клубні зустрічі.

952 повідомлення у цій темі

Коли буде наступна зустріч, і де саме. Хотілося б попасти на таку!

Поділитися повідомленням

Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

:evil: Так все ж написано, навіть на цій сторінці:

На планову чергову зустріч, 27,06,08р.,....(18.00)....
Біля колиби "Гражда", на німецькому озері. Там прямо перед колибою є заасфальтований майданчик. В Пасічній повернути з Галицької на вул. Пасічну (як на обласну лікарню), або якщо з Тролейбусної - просто прямо. Проїжджаємо поворот на обласну, але до лікарні НЕ ПОВЕРТАЄМО, і зразу за мостиком буде поворот наліво.

Іншими словами, по вулиці Пасічній їхати до містка, зразу за яким повернути наліво.

Поділитися повідомленням

Всім Lanosoлюбитилям привіт

Хочу пиєднатися до ваших зустрічей.

в цю п`ятницю (27.06.08) зустріч буде?

Переміщено by Kurare

Поділитися повідомленням

Буде, приїзди. Взагалі-то пиши у існуючу тему по зустрічам.

http://lanos.com.ua/forum/viewtopic.php?t=21434

Снкс :wink: , перемiстив.

Kurare

Поділитися повідомленням

На жаль не зможу приїхати :(, останній робочий день місяця, буду допізна на роботі. Всім гарно провести час :)

Поділитися повідомленням

:evil: Так все ж написано, навіть на цій сторінці:

На планову чергову зустріч, 27,06,08р.,....(18.00)....

Дякую, ти не ображайся будь-ласка, я бачив коли зустріч, та не був впевненим, що вона відбудеться, тому і задав таке запитання.

Поділитися повідомленням

На клюбній зустрічі немає нікого!!! ;( Це зосвсім не серйозно, я розумію одна дві машинки не приїхали б, але немає зовсім нікого! З такими відвідувачами, клуб треба закривати, а учасників гнати в шию, клубні наклейки і тд. забирати. Це ж не серйозно, можливо народ приїзжає з далека, а тут така лажа. Запитання до модератора "Kurare", хто несе за це відповідальність?

Поділитися повідомленням

Нажаль так сталося. Винні всі. Тому всім ФЕ.

Поділитися повідомленням

Не всі, я власне був!

Поділитися повідомленням

Думаю, треба міняти організацію зустрічей. Замість писати "на жаль, я не буду", треба, щоб відписувалися ті, хто збираеться приїхати. В такому випадку можна у день зустрічі визначитись, чи є сенс у її проведенні.

Співчуваю, але що зробиш - усі ми люди, що мають свої проблеми, сім"ї та роботу, думаю, ніхто не мав наміру навмисне поставити тебе у дурнувате становище, просто бувають різні обставини. Тим не менше, з того, що трапилося, треба зробити висновки і уникати таких неприємностей надалі.

Поділитися повідомленням

Думаю, треба міняти організацію зустрічей. Замість писати "на жаль, я не буду", треба, щоб відписувалися ті, хто збираеться приїхати. В такому випадку можна у день зустрічі визначитись, чи є сенс у її проведенні.

Згідний!!!

Співчуваю, але що зробиш - усі ми люди, що мають свої проблеми, сім"ї та роботу, думаю, ніхто не мав наміру навмисне поставити тебе у дурнувате становище, просто бувають різні обставини. Тим не менше, з того, що трапилося, треба зробити висновки і уникати таких неприємностей надалі.

Так, еле не може бути, щоб проблеми сталися в усіх зразу!

Щоб на далі такого не получалося, пропоную поставити трьох відповідальних за це! Обмінятись телефонами, і при неможливості приїхати на зустріч, ставити когось із цих трьох осіб до відома! А вони хай повідомлюють тих хто збирається на зустріч, що вона не відбудеться! Тоді я думаю таких непорозумінь не буде.

Поділитися повідомленням

"В усіх зразу" - це звучить так епічно :lol: На першій зустрічі було аж п"ять машин. На другій - три. Я думаю, треба міняти формат зустрічей. Приїхати після роботи на годинку потриндіти і попити несправжнього бива може бути цікаво раз, від сили - два. Треба збиратися у вихідний, організовувати якісь заїзди, шашлик і т.д., можна продумати варіант відпочинку з сім"ями. І не зловживати, два рази на місяць - то трохи зачасто.

Поділитися повідомленням

"В усіх зразу" - це звучить так епічно :lol: На першій зустрічі було аж п"ять машин. На другій - три. Я думаю, треба міняти формат зустрічей. Приїхати після роботи на годинку потриндіти і попити несправжнього бива може бути цікаво раз, від сили - два. Треба збиратися у вихідний, організовувати якісь заїзди, шашлик і т.д., можна продумати варіант відпочинку з сім"ями. І не зловживати, два рази на місяць - то трохи зачасто.

давайте з сім"ями, і раз в рік, для цього ж клуб створюється!!!!!!!!!!

да, чим раз тим краще

Поділитися повідомленням

Хм, якийсь ти нервовий :shock: Я висловив думку, і нікому її не нав"язую. Не конче так різко реагувати

да, чим раз тим краще

Поділитися повідомленням

пива попити нікому не зашкодить. а про формат зустрічей треба обговорити, важливо обмінюватись цікавинками з приводу наших автівок

Поділитися повідомленням

Хм, якийсь ти нервовий :shock: Я висловив думку, і нікому її не нав"язую. Не конче так різко реагувати
да, чим раз тим краще

Я не нервовий, і не стараюсь реагувати різко, думаю варто просто це якось організованіше збиратись на зустрічі! всім респект.

Поділитися повідомленням

пива попити нікому не зашкодить. а про формат зустрічей треба обговорити, важливо обмінюватись цікавинками з приводу наших автівок

сто відсотків, я за! А з грамотними людьми завжди цікаво поспілкуватись, і обмінятись думками та досвідом!

Поділитися повідомленням

Тему Клубні зустрічі розділив. Там обговорюються тільки ті зустрічі, що відбулися.

В цій темі обговорюємо майбутні зустрічі.

П.С. Зустріч - справа добровільна. Ніхто не примушує.

Якщо вони комусь нецікаві, можна не їхати. Обговорюємо тему спокійніше!

А стосовно іншого формату зустрічей: пропонуйте, може щось і вийде.

Але я сумніваюся...

Поділитися повідомленням

Я пропоную провести зустріч у форматі змагань з атоперегонів. Але без фанатизму, звісно. Підібрати якусь площадку або шматок шляху, позмагатися у драгу і/або проходженні спецділянки на час. Але для цього треба знайти якесь достатньо безлюдне заасфальтоване місце.

Поділитися повідомленням

Це було б цікаво покататися. На час чи драг... :D

Поділитися повідомленням

Вже середа, а про зустріч ніхто й не говорить?! Набридло? Чи шукаємо нових форматів

Поділитися повідомленням

Вже середа, а про зустріч ніхто й не говорить?! Набридло? Чи шукаємо нових форматів

я готовий приїхати!!!!!! Минулого разу не було нікого!

пропоную відписатись тим хто приїде!

Поділитися повідомленням

Я буду!

Запрошуються всі бажаючі! Обговоримо формат майбутніх зустрічей. Стосовно драгу - "не дам себе і кобилку мучити" (анекдот) :D

Але для бажаючих провести драг - я можу прийняти участь з іншою машиною - Славута !!! Вам буде фора!!! :lol: Думаю, що ви програєте! :lol: Зацікавило?

Поділитися повідомленням

Я буду!

Запрошуються всі бажаючі! Обговоримо формат майбутніх зустрічей. Стосовно драгу - "не дам себе і кобилку мучити" (анекдот) :D

я теж не готовий віддати рідне на вірну смерть, але це поки що! Обкатка :(

Але для бажаючих провести драг - я можу прийняти участь з іншою машиною - Славута !!! Вам буде фора!!! :lol: Думаю, що ви програєте! :lol: Зацікавило?

є бажання подивитись!

Підкорегував :wink:

Kurare

Поділитися повідомленням

є бажання подивитись!
А прийняти участь?

Поділитися повідомленням

Велике прохання, усі зображення та файли завантажувати на наш ресурс!

Створіть акаунт або увійдіть для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз

• Зараз на сторінці   0 користувачів

Немає користувачів, які переглядають цю сторінку

ПРО НАС

Всеукраинский клуб ЛАНОС КЛАН - создан с целью наладить общение между автолюбителями, организовать клубное сообщество для тематического общения, встреч и других мероприятий.

Всеукраинский клуб ЛАНОС КЛАН - Клуб, который объединил абсолютно разных людей из абсолют но разных уголков Украины, и даже России и Белоруссии.

Всеукраинский клуб ЛАНОС КЛАН был создан 01 марта 2005 года небольшой группой людей, которые внесли в его развитие огромный вклад.

Мы в социальных сетях

Администрация форума

• SeregaVin
    SeregaVin Голова Адміністрації
  • lafa
    lafa Заст. Голови Адміністрації
  • vldmr
    vldmr Адміністратор
  • snigova_koroleva
    snigova_koroleva Адміністратор
  • james
    james Адміністратор