Перейти до публікації

Автомобильный видеорегистратор


Druid

Рекомендовані повідомлення

Сейчас запарка,на выходных постараюсь все выложить...

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Чего-то видео у меня выложить не получается(вернее получается только с рутьюба-но там качество просто жуть)...Знающие люди-помогите!

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Попробуй викласти на будь-який файлообмінник (наприклад www.upload.net.ua) відео-файл, а сюди дай ссилку на нього. Так навіть краще буде - побачимо, як він пише в оригіналі

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Ща папробыю-http://upload.net.ua/download.php?file=DR144129_AVI43 (езда днем ,пасмурно),http://upload.net.ua/download.php?file=DR182711_AVI73(езда ночью,самое начало-без включенного света).

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Ща папробыю-http://upload.net.ua/download.php?file=DR144129_AVI43 (езда днем ,пасмурно),http://upload.net.ua/download.php?file=DR182711_AVI73(езда ночью,самое начало-без включенного света).

А скока сей девайс стоит?

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

А скока сей девайс стоит?

Рекламмой заниматься небуду,если интересует цена_пиши ROMBEL-я покупал у него. Змінено користувачем Druid
Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Спасибо, качество на уровне!

Пока только один раз ездил при солнечной погоде-получилось ваще класссс!Жаль только,что эту запись случайно с флешки удалил..
Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Всё-равно номера спокойной видно...и панорама хорошая. Ночью без света людей можно узнать, а не тени...

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Всё-равно номера спокойной видно...и панорама хорошая. Ночью без света людей можно узнать, а не тени...

Это да-спасибо.
Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Дякую за відео! Якість супер! Шкода, що вночі не було попереду машини, щоб побачити, як номера розпізнає... не засвічує їх через інфрачервону підсвітку? Скільки акумулятор тримає? І ще одне питання - наскільки я розумію, він при виключенні запалювання виключається. а якщо потрібно в процесі запису відєднати від живлення? (наприклад, коли виходиш з машини до даїшника і береш реєстратор з собою... ) Тоді запис переривається?

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Yuzer,

Дякую за відео! Якість супер! Шкода, що вночі не було попереду машини, щоб побачити, як номера розпізнає... не засвічує їх через інфрачервону підсвітку? Скільки акумулятор тримає? І ще одне питання - наскільки я розумію, він при виключенні запалювання виключається. а якщо потрібно в процесі запису відєднати від живлення? (наприклад, коли виходиш з машини до даїшника і береш реєстратор з собою... ) Тоді запис переривається?

Ночью пишет (ясное дело)не ахти.Акумулятор держит в режиме записи час-полтора,при отключении зажигания регистратор запись отключает через 2-4 сек.автоматически.Если береш его с собою и отключаешь от бортсети,то сразу-же включаешь кнопкой запись и регистратор начинает снимать от акумулятора,так что особых проблемм в этом нету.
Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Я тоже неделю назад получил свою "цацку".Пока доволен...

Будь ласка Увійдіть або Зареєструйтесь щоб побачити посилання.

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Сколько стоит это счастье?

Дивлячись де брати. Це не реклама, я брав

Будь ласка Увійдіть або Зареєструйтесь щоб побачити посилання.

. Товар ще не отримав, гроші перерахував 2 дні назад. Обіцяють що отримаю відеорегістратор через 2-3 тижні. Можна взяти фейк значно дешевше, в інеті їх багато продають

Я тоже неделю назад получил свою "цацку".Пока доволен...

Як апарат? Відповідає заявленим характеристикам? Брав де і за скільки?

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Брал там же,цены там есть,описание соответствует товару (во всяком случае у меня),пришло через 22 дня после перечисления денег.

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Зрозумів, буду і я чекати на свого, як отримаю скину фотку.

Ще хотів уточнити, після перерахунку коштів, через скільки продавець повідомив номер товару?

Змінено користувачем vollan
Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Я вообще не узнавал про номер.

Мне продавец тоже не сообщал номер товара...
Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

як ви його отримували? Мається на увазі "Автолюкс", "Нова почта"? А, то rombel не сильно то багатослівний, з нього кожне слово потрібно щіпцями витягувати.

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Получал в отделениии Укрпочты.Позвонили,сказали пришла бандероль,прийти с паспортом получить.

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Точно так-же получал и я.Пришел квитанция с Укрпочты...и на следующий день я уже счастливый обладатель девайсика...

Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

KLIRIK,какую карту ты поставил?-у меня поначалу стояла на два гига.После этого попробовал поставить 16гиг(10-й класс)-начал регистратор тупить...Послеэтого снова поставил старую проверенную двухгигную-снова все как по-маслу...Может я перестарался с 16-гигной...???

Змінено користувачем Druid
Посилання на коментар
Поділитися в соціальні мережі:

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...

Важлива інформація

Щоб зробити цей веб-сайт краще, ми розмістили cookies на вашому пристрої. Ви можете змінити свої налаштування cookies, у іншому випадку ми будемо вважати, що ви згодні з цим.