Перейти до змісту

ВОПРОСЫ по МРЭО


Рекомендовані повідомлення

Будь ласка Увійдіть або Зареєструйтесь щоб побачити посилання.

.

Спасибо, Виталий!

Посилання на коментар
https://lanos.com.ua/topic/3855-voprosy-po-mreo/page/13/#findComment-1305841
Поділитись на інші сайти

Чем смог :beer: . Как только опубликуют постараюсь не забыть и выложить

Посилання на коментар
https://lanos.com.ua/topic/3855-voprosy-po-mreo/page/13/#findComment-1305872
Поділитись на інші сайти

я то думаю, что по новостям уделили этому вопросу секунд 30 всего...

Посилання на коментар
https://lanos.com.ua/topic/3855-voprosy-po-mreo/page/13/#findComment-1305900
Поділитись на інші сайти

Если я ничего не перепутал, то все есть

Будь ласка Увійдіть або Зареєструйтесь щоб побачити посилання.

:rolleyes:

Посилання на коментар
https://lanos.com.ua/topic/3855-voprosy-po-mreo/page/13/#findComment-1306297
Поділитись на інші сайти

Скорей всего нет, в вашем варианте указано последние изменения 31.05.2012, в последней редакции - 20.06.2012, а Пстанова о которой говорят по информации от 27.06.2012.

Посилання на коментар
https://lanos.com.ua/topic/3855-voprosy-po-mreo/page/13/#findComment-1306317
Поділитись на інші сайти

Если я ничего не перепутал, то все есть

Будь ласка Увійдіть або Зареєструйтесь щоб побачити посилання.

:rolleyes:

Кабмин принял постановление 27 июня 2012 г., а в в том, что вы показали, последние изменения от 30.05.12. Так что будем ждать публикации :angry:

Посилання на коментар
https://lanos.com.ua/topic/3855-voprosy-po-mreo/page/13/#findComment-1306322
Поділитись на інші сайти

Если я ничего не перепутал, то все есть

Будь ласка Увійдіть або Зареєструйтесь щоб побачити посилання.

:rolleyes:

Кабмин принял постановление 27 июня 2012 г., а в в том, что вы показали, последние изменения от 30.05.12. Так что будем ждать публикации :angry:

вам текущая :) . Там же сверху написано, а я недосмотрел...

Змінено користувачем _Sandra_
Посилання на коментар
https://lanos.com.ua/topic/3855-voprosy-po-mreo/page/13/#findComment-1306374
Поділитись на інші сайти

Сандра, посмотрим, может быть ошибка подачи материалов в СМИ. Если принято 27, то дата должна стоять 27. Если вступило в действие 27, то говорили бы не о принятии, а о вступлении в силу. Как-то все не понятно. Подождем. Принято оно может быть 27, но до опубликования может не появится на сайтах НПА.

Кстати,

Будь ласка Увійдіть або Зареєструйтесь щоб побачити посилання.

действительно стоит: п 4.9. Доповідач КОЛОБОВ Юрій Володимирович - Міністр фінансів

4.9. на виконання Національного плану дій - Про внесення змін до Порядку державної реєстрації (перереєстрації), зняття з обліку автомобілів, автобусів, а також самохідних машин, сконструйованих на шасі автомобілів, мотоциклів усіх типів, марок і моделей, причепів, напівпричепів, мотоколясок, інших прирівняних до них транспортних засобів та мопедів

В ссылке на постанову эти изменения не указаны. Исходя из этого можно сделать вывод, что в приведенной ссылке нет последних изменений.

Посилання на коментар
https://lanos.com.ua/topic/3855-voprosy-po-mreo/page/13/#findComment-1306385
Поділитись на інші сайти

Я ж ссылочку новую дал, там как раз "Редакція від 27.06.2012, підстава 550-2012-п"

Посилання на коментар
https://lanos.com.ua/topic/3855-voprosy-po-mreo/page/13/#findComment-1306391
Поділитись на інші сайти

Вот тяжело. Редакция от 27-го потому что было принято 20-го, но опубликовано 27.

Будь ласка Увійдіть або Зареєструйтесь щоб побачити посилання.

. Те вопросы о которых пишут в СМИ даже не затрагиваются. Но если открыть карточку документа, то можно увидеть, что постанова опубликована официально в Офыциальном вестнике (момент ранее которого не может вступить в действие ни один нормативно-правовой акт) 27 июня 2012 года.

.

Статья 55 Закона Украины "О Кабинете министров Украины":

Стаття 55. Набрання чинності актами Кабінету Міністрів України

1. Постанови Кабінету Міністрів України, крім постанов, що містять інформацію з обмеженим доступом, набирають чинності з дня їх офіційного опублікування, якщо інше не передбачено самими постановами, але не раніше дня їх опублікування.

У випадках, передбачених законом, постанови Кабінету Міністрів України або їх окремі положення, що містять інформацію з обмеженим доступом, не підлягають опублікуванню і набирають чинності з моменту їх доведення в установленому порядку до виконавців, якщо цими постановами не встановлено пізніший термін набрання ними чинності.

2. Розпорядження Кабінету Міністрів України набирають чинності з моменту їх прийняття, якщо цими розпорядженнями не встановлено пізніший термін набрання ними чинності.

3. Акти Кабінету Міністрів України включаються до Єдиного державного реєстру нормативно-правових актів України.

4. Постанови Кабінету Міністрів України публікуються в Офіційному віснику України, акти Кабінету Міністрів України також оприлюднюються шляхом їх розміщення на офіційному веб-сайті Кабінету Міністрів України.

Посилання на коментар
https://lanos.com.ua/topic/3855-voprosy-po-mreo/page/13/#findComment-1306396
Поділитись на інші сайти

Это постановление 550 - от 20.06.12 и касается оно только иностранных представительств и иностранных граждан (грубо говоря). Возможно вступило оно в действие 27 поэтому и написали, что редакция от 27.06. Ну, правильно сказал Виталий, подождем недельку и почитаем.

Не подумайте, что я комментирую Виталия. Второй раз получается, что моя реплика появляется через пару минут после разъяснения Виталия.

Змінено користувачем Anatolij
Посилання на коментар
https://lanos.com.ua/topic/3855-voprosy-po-mreo/page/13/#findComment-1306400
Поділитись на інші сайти

Второй раз получается, что моя реплика появляется через пару минут после разъяснения Виталия.

:dontknow: так получилось :beer:

Посилання на коментар
https://lanos.com.ua/topic/3855-voprosy-po-mreo/page/13/#findComment-1306405
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

Итак опубликованы изменения от 27.06.2012 года в Постановление КМУ от 7 сентября 1998 р. N 1388.

Будь ласка Увійдіть або Зареєструйтесь щоб побачити посилання.

. Изменения действют с 10.07.2012

Текст изменений под спойлером

ЗМІНИ,

що вносяться до Порядку державної реєстрації (перереєстрації), зняття з обліку автомобілів, автобусів, а також самохідних машин, сконструйованих на шасі автомобілів, мотоциклів усіх типів, марок і моделей, причепів, напівпричепів, мотоколясок, інших прирівняних до них транспортних засобів та мопедів

1. У пункті 8:

1) в абзаці першому:

перше речення після слів “Державна реєстрація” доповнити словом “(перереєстрація)”;

у другому реченні слова “, а також транспортні засоби, зібрані (складені) із складових частин серійних транспортних засобів без дотримання вимог зазначеного Закону” виключити;

2) друге речення абзацу одинадцятого виключити;

3) абзац чотирнадцятий виключити.

2. Пункт 14 після слів “державна реєстрація” доповнити словами “легкових автомобілів, які складені самостійно з частин транспортних засобів,”.

3. У пункті 15:

1) в абзаці першому:

у першому реченні слова “та дослідженню (крім дослідження нових транспортних засобів, які не були зареєстровані підрозділами Державтоінспекції та уповноваженим органом держави - експортера транспортного засобу)” замінити словами “(крім випадків перереєстрації транспортних засобів у зв’язку із зміною місця проживання власника та у разі відновлення втрачених або зіпсованих документів)”;

у другому реченні слова “дослідження – фахівцями експертної служби МВС, а на письмову вимогу власника транспортного засобу або уповноваженої ним особи -” замінити словами “дослідження транспортного засобу - на письмову вимогу власника або уповноваженої ним особи фахівцями експертної служби МВС або”;

доповнити абзац після другого речення новим реченням такого змісту: “Відповідальним за справжність ідентифікаційних номерів транспортного засобу записам, що зазначені у реєстраційних документах, є його власник.”;

останнє речення викласти у такій редакції: “У разі проведення дослідження до зазначених документів додається відповідний висновок фахівця.”;

2) у першому реченні абзацу другого слово “, двигуна” виключити;

3) доповнити пункт після абзацу другого новими абзацами третім і четвертим такого змісту:

“У разі пошкодження ідентифікаційного номера перша державна реєстрація транспортних засобів проводиться тільки після експертного підтвердження справжності ідентифікаційного номера.

Не допускається державна реєстрація (перереєстрація), зняття з обліку транспортних засобів, крім випадків вибракування їх у цілому, номери двигунів яких мають ознаки навмисного знищення або підробки (крім випадків повернення транспортного засобу законному власнику із знищеним або підробленим ідентифікаційним номером двигуна після незаконного заволодіння таким засобом).”.

У зв’язку з цим абзаци третій - п’ятий вважати відповідно абзацами п’ятим - сьомим;

4) в абзаці п’ятому слово “, двигуна” виключити.

4. Пункт 24 викласти в такій редакції:

“24. Реєстрація (перереєстрація), зняття з обліку транспортних засобів, що належать фізичним особам, здійснюється за місцем звернення власника або його уповноваженої особи незалежно від місця реєстрації (проживання) власника. При цьому в реєстраційних документах зазначається місце реєстрації (проживання) особи, за якою реєструється транспортний засіб.

Реєстрація (перереєстрація), зняття з обліку транспортних засобів здійснюється за місцем реєстрації (проживання) їх власників до впровадження в експлуатацію Національної автоматизованої інформаційної системи Державної автомобільної інспекції, але не пізніше 1 січня 2013 року.”.

5. У пункті 33:

1) абзац перший після слів “ не придатного для користування, зміни” доповнити словами “їх власників,”;

2) доповнити пункт після абзацу першого новим абзацом другим такого змісту:

“При перереєстрації транспортних засобів у разі зміни їх власників зняття з обліку таких транспортних засобів не проводиться.”.

У зв’язку з цим абзаци другий - четвертий вважати відповідно абзацами третім - п’ятим.

6. Абзац сьомий пункту 42 після слів “транспортними засобами” доповнити словами “або за транспортними засобами інших власників”.

7. У пункті 5 додатку 5 до Порядку цифри “3649-97” замінити цифрами “3649:2010”.

Посилання на коментар
https://lanos.com.ua/topic/3855-voprosy-po-mreo/page/13/#findComment-1312940
Поділитись на інші сайти

Купил по справке-счет авто после ДТП для восстановления. Во время оформления справки-счет мне сказали, что в течении 10 дней могу ездить на авто (мое же авто не на ходу и требует ремонта) и должен поставить его на учет. Срок действия транзитных номеров 3 месяца. На ремонт авто мне потребуется где-то 3 месяца.

Вопрос - смогу ли я поставить авто на учет после ремонта, если с момента оформления справки-счет пройдет около 3 месяцев? Какими проблемами это черевато (штрафы и т. д.)?

Посилання на коментар
https://lanos.com.ua/topic/3855-voprosy-po-mreo/page/13/#findComment-1313116
Поділитись на інші сайти

Можеш!

По истечении тридцати дней идеш в мрэо и пишеш заяву , о том, что в связи с ремонтом машины прошу продлить действие транзитных номерных знаков.

Посилання на коментар
https://lanos.com.ua/topic/3855-voprosy-po-mreo/page/13/#findComment-1313118
Поділитись на інші сайти

Через месяц после оформления справки-счет или можно уже сейчас идти?

Посилання на коментар
https://lanos.com.ua/topic/3855-voprosy-po-mreo/page/13/#findComment-1313410
Поділитись на інші сайти

Державтоінспекція полегшила життя водіям, які купують або продають авто.

Тепер під час продажу не обов’язково знімати машину з обліку, а покупцеві – знову реєструвати і платити подвійну плату.

Будь ласка Увійдіть або Зареєструйтесь щоб побачити посилання.

Змінено користувачем ТамплиеР
Посилання на коментар
https://lanos.com.ua/topic/3855-voprosy-po-mreo/page/13/#findComment-1316944
Поділитись на інші сайти

У меня видео не идет.

может флеш не стоит или кодеков не хватает?

проверил - всё нормально

Посилання на коментар
https://lanos.com.ua/topic/3855-voprosy-po-mreo/page/13/#findComment-1316949
Поділитись на інші сайти

2,4 тис   0

Новость хорошая!) Интересно, что еще придумают перед выборами...)))

Посилання на коментар
https://lanos.com.ua/topic/3855-voprosy-po-mreo/page/13/#findComment-1316966
Поділитись на інші сайти

Вот только есть одна маленькая оговорка - данный закон вступит в силу с 1 января 2013года. <_<

А так да, очень облегчает жизнь, но с другой стороны нужно будет проверять авто на факт угона и штрафов.

Посилання на коментар
https://lanos.com.ua/topic/3855-voprosy-po-mreo/page/13/#findComment-1316970
Поділитись на інші сайти

А можно, тэскть, в общих чертах, для тех у кого видео на работе заблокировано?

Змінено користувачем vag
Посилання на коментар
https://lanos.com.ua/topic/3855-voprosy-po-mreo/page/13/#findComment-1317047
Поділитись на інші сайти

Гість
Ця тема закрита для опублікування відповідей.
×
×
  • Створити...

Важлива інформація

Ми розмістили cookie-файлы на ваш пристрій, щоб допомогти зробити цей сайт кращим. Ви можете змінити налаштування cookie-файлів, або продовжити без зміни налаштувань.