Hyundai презентувала ефектний кросовер-пікап  

У компанії вирішили звернути свої погляди на «покоління Міленіум» (людей у віці 20-35 років), так як це найбільш активна частина населення, яка залучена в різні спортивні, соціальні та розважальні проекти. Наприклад, автомобіль підійде для перевезення Веломототехніки або спортивного інвентарю, для чого у вантажному відсіку передбачили різноманітні кріплення. Для полегшення процесу навантаження-розвантаження задні відкидні двері зробили висувною і забезпечили електроприводом, який активується кнопкою на кузові. Подібне рішення дозволяє збільшити вантажну площадку.

За словами директора з корпоративного планування компанії Hyundai, Марку Діпко, цей концепт «призначений для задоволення потреб зростаючого « покоління Міленіуму », яких ми називаємо « городскими искателями приключений ». Іншими словами, ідея полягає в тому, щоб запропонувати покупцям машину, що сполучає в собі переваги компактного міського позашляховика з практичним пікапом.

У рух 5-місний повнопривідний пікап наводиться 2,0-літровим 190-сильним турбодизелем, максимальний крутний момент якого досягає 406 Нм. За даними виробника він витрачає в середньому 7,8 л на 100 км пробігу. Якщо концепція оригінального пікапа-кросовера буде добре прийнята публікою, то він зможе відправитися на конвеєр вже в найближчі кілька років.Социальные сети 
 
 
Сайт открыт 1 марта 2005 года.
По всем вопросам обращайтесь по адресу: admin@lanos.com.ua
Copyright © LANOS.com.ua, 2011
при поддержке AUTO.ria.ua
Реклама на сайте
Использование материалов сайта разрешается при условии ссылки на LANOS.com.ua.
Для онлайн-проектов - гиперссылки (hyperlink) на lanos.com.ua

Дизайн сайта: Гуков Александр